ДЕКЕМВРИ ние ще родим, хайде да се преброим!

  • 12 613
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
kostadinka79, за да може да редактираш темата, трябва да влезеш с потребителско име december2009 нали знаеш Simple Smile

# 271
  • Мнения: 0
Вече го направих, а сега ще те помоля да се опиташ да изтриеш на 18 стр. цитата...пробвай, защото имаш ограничено време

# 272
  • Мнения: 1
Здравейте, мами, и на този пореден за нас бременен ден!
Вчера ви се похвалих, че се чувствам добре, затова днес се чувствам като пребита.
Имам нещо като задух, не мога да си поема въздух докрай, зашеметена съм, малко ми се гади, чувтвам се тежка и отпаднала....
Дано да се пооправя до към някоя част на деня, за да не минава в леглото. Имам си една стара баба - дружка, на гости съм й, моята си баба дето ме е гледала до 3 годишна и тя ми вика: Я стига, ти не си била никога лигла! Стягай се и стига притеснява мъжа си, какво искаш, каквото има ще го търпиш!:)
И аз си викам: така е да, така е.....Simple Smile
Хубав ден на всички ви!

# 273
mausidreams,  Hug съжалявам  Cry - разбирам какво ти е, и се надявам повече никога да не ти се случи - ако можеш го преодолей скоро, за да имаш сили и нов шанс те чака, нали знаеш! Изследвай каквото е необходимо, за да бъдеш спокойна и вярвай - ще изгрее твоето слънце!  Hug

Стискам палци, на всички с прегледи днес!! И ви желая да се успокоите като видите точно, каквото е редно да се види  Heart Eyes!

и аз със вас , Жалко че така кофти са се държали на прегледа.... Дано днес са добри резултатите от ЧХГ - но не е ли много малко времето за проследяване - вчера вечер, днес сутрин?
И как така се виждат или 2 или 1 точки!?
Кой ден е от закъснението ти?
При всички случаи, ако нещо те съмнява отиди и при друг доктор с добър ехограф и много се надявам да са добри новините при теб!
Пиши какво става, ще чакаме  Praynig

# 274
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Момичета май ще трябва да се прави нова тема вече!
Но аз съм нова още в занаята, така че ако някоя от вас има повече опит, може да направи Simple Smile

# 275
  • Мнения: 217
сега ще я пусна

# 276
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Амбър благодаря ти Simple Smile

# 277
  • Мнения: 188
Здравейте мили момичета имам чувството че не съм писала тук цяла вечност,като гледам колко сте изписали не мога да сваря да ви изчета. Има и тъжни новини за които страшно съжалявам,момичета гушкам ви и стискам палци съвсем скоро новините да са добри,само вярвайте силно.
Стискам палци на всички които днес на преглед.Rainyчакам да чуя за реакциите на мъжа ти,много се забавлявам с него.
Fior днес не си се появила още, да знаеш че те чакам вече и в нашия район,че имам огромното желание ако има и други мами от Бургас след празниците да си направим една сбирчица.Мисля си че ще е хубаво.Моята приятелка като беше бременна си правиха редовно сбирки и казваше че където влязат са били доста впечатляваща група с коремчета напред  Laughing  Joy
Аз продължавам да се чувствам зле,вече не мога и да спя,изкарвам с около по 3 часа сън на денонощие и от това съм още по-изтощена.
Момичета дали някой се е заел да направи новата темичка,аз съжаление не зная как,а виждам че много напредваме.Мисля че най-много до 25 стр. може да е темичката.Ако мога да съм полезна с нещо ...нямам нищо против да се включа но имам нужда от напътствия.
Ехе,колко нещо изписах.Не трябва да изоставам така че после няма наваксване.Днес ще съм наблизичко до вас  Hug
Амбър докато пишех и ти вече си го направила Благодаря

# 278
  • Мнения: 217
заповядайте в  новата темичка  момичета-кокичета
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388959.0

# 279
  • Мнения: 29
момичета наистина съжелявам, не мога да го изтрия.......може би трябваше да попитам тогава да поправям....каква съм....и сега това проблем ли е

# 280
  • Мнения: 217
Не се притеснявай....аз информирах модератор да го изтрият. Всичко е наред!!! Hug Hug Hug

# 281
  • Мнения: 305
Momicheta, dobur den i to men! Za men e cheren denia. Niamam vreme dori da sloja kirilitzata. Sutrinta zapochna malko rozovo zatzapvane, koeto imam chuvstvoto che se uvelichava i az izpadam v panika.........mnogo se strahuvam........zvunia na lekarkata mi no v momenta ne moje da mi otgovori, a az shte prevurtia veche.......Strahme eeeeee che shte go zagubia......

# 282
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Yoskrek , ,мого неприятно , но се успокой.
 HugПишете в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388959.0

# 283
  • Мнения: 5
Здравейте,
Честито на всичко бъдещи майки и лека бременност!
И аз се включвам в темата. Илиана 29 г., първа бременност. Франция.
Бебето се очаква на 7 декември. На 31 март видях 2-те чертички. Зачеване около 16 март.
А на 27 май е насрочен първият гинекологичен преглед.

Поздрави

# 284
  • Мнения: 217
Здравей Илиана и добре дошла, само ще те помоля да пишеш в новата ни седмична тема. радвам се че се увеличаваме!!!

Общи условия

Активация на акаунт