Ползвате ли e-pay?

  • 4 175
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 376
Ползвам от години, много съм доволна,нямала съм никакъв проблем.

# 16
  • Мнения: 940
Ползвам да,изобщо и не мисля да се редя на опашки за каквито и да било сметки всичко през e-pay.Доволна съм,нямам забележки  Peace

И аз така.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 581
https://payments.bulsat.com/package.php

eто от това място като влезеш с регистрация и си избереш какъв план ще платиш тидава възможност да платиш през e-pay от ноември месец плащаме така.

 ooooh! ама че съм застреляна - аз си мислех, че номер на карта е номера на дебитната или кредитната карта и трябва да се въведе тя - а то било номера на булсат картата. Аз иначе се мъча с ходене зо център на Булсатком всеки месец а то си имало цака - ами така е като не ги намирам в Търговци

# 18
  • Мнения: 476
Ползвам от 5г. Много е удобно, спестява ми ценно време.

# 19
  • Мнения: 1 941
Ползвам, много удобно...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 521
И аз от 5-6 години вече плащам всички битови сметки през е-рау, данъците също,
зареждане на ваучери, банкови преводи ...... Огромно улеснение.
За данъците таксата е 80 ст.
За битовете сметки таксата е само 15 ст. при плащане с карта, а при плащане от микросметка - безплатно,
тя пък се захранва от карта също срещу 15 ст.

# 21
  • Мнения: 3 200
Здравейте!
Аз се регистрирах в ePay, но още не съм регистрирала дебитната си карта, нито микросметка, защото всъщност не ми е съвсем ясно - колкото повече чета, толкова повече се обърквам от страх да не сбъркам  Joy
Как всъщност е по-добре да се плаща - през дебитна карта или през микросметка?
Извинявам се за въпроса, вероятно е много тъп, но нещо не схващам смисъла на микросметката - тя се зарежда, парите в нея са само за плащане през ePay, сиреч - стоят блокирани.
А през карта - можеш да ги ползваш. Както при плащане през банкомат.
Така ли е, или нещо не съм разбрала.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте!
Аз се регистрирах в ePay, но още не съм регистрирала дебитната си карта, нито микросметка, защото всъщност не ми е съвсем ясно - колкото повече чета, толкова повече се обърквам от страх да не сбъркам  Joy
Как всъщност е по-добре да се плаща - през дебитна карта или през микросметка?
Извинявам се за въпроса, вероятно е много тъп, но нещо не схващам смисъла на микросметката - тя се зарежда, парите в нея са само за плащане през ePay, сиреч - стоят блокирани.
А през карта - можеш да ги ползваш. Както при плащане през банкомат.
Така ли е, или нещо не съм разбрала.

Според мен стоят блокирани - поне аз като съм зареждала заради ваучери не видях да се връщат обратно в картата. Иначе по-нагоре прочетох за такса от 0.15 ст при плащане на битови сметки. На мен не ми взимат никаква такса - може би пък и зависи от банката иззала картата

# 23
  • Мнения: 3 200
Благодаря, Нели!
Реших да регистрирам картата си. Утре ще я активирам.

# 24
  • Мнения: 222
За по-голяма сигурност си направи смс код. Той е времен получава се само на твоя телефон и служи за потвърждение на транзакцията.
Сумата за него се взема от сметката а не от картата . Според мен това е една причина да държиш пари в сметката . Другата е че от картата имаш лимит а от сметката нямаш. Зависи за какво ще я ползваш.

# 25
  • Мнения: 2 759
                         И аз при доволните  Peace. Плащам всичко в София, плащам и сметки в провинцията, плащам данъци, купувам си билети, пазарувам доста неща. Не съм пуснала смс известяване, но съм с някакви сертификати.

# 26
  • Мнения: 230
Ползвам от 2000 год. Отначало можеше да се плаща само едно две неща. В момента съм достигнала пълното щастие, плащам всичко от там, от битовите сметки до кабелни, интернет и GSM. Горещо препоръчвам

Ето, това изказване много ме нави! И аз буквално очаквам да се чудя, защо не съм се организирала по рано да ползвам тези блага.

Благодаря на всички за бързото включване! Явно ще стартирам с данъците, което ще ме направи супер доволна, като гледам какви опашки се вият.

# 27
  • Мнения: 2 759
...Явно ще стартирам с данъците...
                         В такъв случай си прочети малките буквички отдолу на данъчното известие дали имаш отстъпки за внасяне на цялата сума и тогава внеси  Peace.

# 28
  • Мнения: 4 520

За данъците таксата е 80 ст.
За битовете сметки таксата е само 15 ст. при плащане с карта, а при плащане от микросметка - безплатно,
тя пък се захранва от карта също срещу 15 ст.
Тъкмо влязох да задам тези въпроси и вече виждам отговорите. Благодаря за информацията!

# 29
  • Мнения: 230
Вижте, какво копирах от сайта на ипей:
" При плащане в Интернет с национални дебитни карти с логото на Борика, не дължите никакви такси и комисионни към ePay.bg!"

Моята карта е на ПИБ  и няма знак на Борика. Значи, няма да е съвсем безплатно и за останалите услуги (за данъците е ясно, че е 80 ст. на транзакция). Някой друг с карта на ПИБ или от банка, която не работи с Борика?

Общи условия

Активация на акаунт