ЗОВ ЗА ПОМОЩ !

  • 10 955
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 39 818
Елси, Роси утре ще закара една количка

# 46
  • Мнения: 214
Моля ви кажете горе доло досега какво е занесено.
Аз ще отида другата седмица понеделник или вторник,ще занеса дрешки предимно за есения и зимния период.Мога да занеса и бодита камизолки,ританки но незнам дали не е натрупала вече бая от тях.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Ок  Simple Smile, ясно, моята ще я пазим за друг подобен случай.

Аз също мисля, че е най-добре всеки да пише точно какво е занесъл. Няма нужда от излишна скромност, конкретно в този случай, защото сме много /което е направо чудесно Grinning/, но комуникацията на лични е сложна между повече хора, а  няма нужда да зариваме Петя с дрешки, например от 0-3 мес., които бързо-бързо ще омалеят, а после да има недостиг. Или да носим само дрехи, а на нея да й липсва, напр. козметика.

А има и други нуждаещи се дечица.

# 48
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ок  Simple Smile, ясно, моята ще я пазим за друг подобен случай.

Аз също мисля, че е най-добре всеки да пише точно какво е занесъл. Няма нужда от излишна скромност, конкретно в този случай, защото сме много /което е направо чудесно Grinning/, но комуникацията на лични е сложна между повече хора, а  няма нужда да зариваме Петя с дрешки, например от 0-3 мес., които бързо-бързо ще омалеят, а после да има недостиг. Или да носим само дрехи, а на нея да й липсва, напр. козметика.

А има и други нуждаещи се дечица.

utre shte zakarm kolichkata i niakolko chivta gumenki za dvete golemi.

Elsi,ne si li chetesh lichnite?????????Mali,shto belejki ti napisah,a otgovor-nutzzzzzzzzz Cry

# 49
  • София
  • Мнения: 2 958
Ще  занеса дрешки,чаршафчета,одеалце.....Сега ще прегледам какво имам.

# 50
  • Мнения: 5 255
Занесла съм : Спално чувалче /одеяло/, хавлийка, бодита, пижамка, блузки, лигавници, буйки 2 бр., пантофки, терлици 2 бр., джинси 2 бр., панталони, аспиратор за носле на Чико, капки Еспумизан, шишета 2 бр. на Чико и Авент, биберон залъгалки 2 бр.
Имам обиколник, който забравих да взема, но ще занеса другата седмица.
Мисля на следващо ходене да купя консумативи, като памперси и каквото има нужда. Лакомства за големите.
Децата са големи сладури, както и Петя  Hug Heart Eyes
Дано е хубаво времето другата седмица, за да ги изведем на разходка  Wink

# 51
  • Мнения: 5 255
 newsm78 Чудя се дали да не направим и погачата на бебе Ралица .
Какво ще кажете  Arrow
Чакам Lioness да разбере рожденните дни на другите дечица, за да можем да правим подаръци на празниците.

# 52
  • Мнения: 2 755
newsm78 Чудя се дали да не направим и погачата на бебе Ралица .
Какво ще кажете  Arrow
Чакам Lioness да разбере рожденните дни на другите дечица, за да можем да правим подаръци на празниците....
Чудесна идея. Кога се пада 40 ден? Аз се връщам от морето на 04.09 и ако тържеството е след това, ще дойда. Вижте, как се самопоканих  Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз приготвих също одеалце ,чаршафчета ,хавлиика,бодита,пижамки,ританки ,гащеризон,имама Саб симплекс ,но е на привършване/да го нося ли?/, и чай Блевит ,против колики /малко съм ползвала от него/....

Малко се повтарят нещата с тези ,които е занесла mam@, но се надявам, че не са излишни. Сега ще прегледам и какви дрехи от Жоро мога да взема....

ПП- Намерих панталонки ,дънкови гащеризони,шушляков гащеризон за зимата, 1 яке,пижамка  и чорапки/тези които са по-запазени/ и за по-големичките дечица.

Последна редакция: пт, 19 авг 2005, 22:55 от StaM

# 54
  • Мнения: 5 255
newsm78 Чудя се дали да не направим и погачата на бебе Ралица .
Какво ще кажете  Arrow
Чакам Lioness да разбере рожденните дни на другите дечица, за да можем да правим подаръци на празниците....
Чудесна идея. Кога се пада 40 ден? Аз се връщам от морето на 04.09 и ако тържеството е след това, ще дойда. Вижте, как се самопоканих  Rolling Eyes

Както ги броих се пада на 28 или на 29.08, но Lioness най добре знае  Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз сега имам път натам.Дали е удобно да й занеса дрешките? Към 16,00 часа?

# 56
  • sofia
  • Мнения: 7 477
newsm78 Чудя се дали да не направим и погачата на бебе Ралица .
Какво ще кажете  Arrow
Чакам Lioness да разбере рожденните дни на другите дечица, за да можем да правим подаръци на празниците.

super ideia!!!!

sega.........kolichkata e zakarana,kakto i gumenki za dvete po-golemi dechitza.Nomerata sa 23,28,34.........puskam go da go znaete.

Petia spomena,che bebo ima veroiatnost da minava skoro na izkustveno hranene.Koito reshi da nosi mliako,molia vi neka ne e Frizolak.A i e hubavo mliakoto vinagi da bade edno i sashto.Zatova pishete vsichko tuk i kato se zahrani Ralitza s edno mliako da si prodalji s nego.

neka Lioness puska nujdite im za da sme v chas kakvo niamat.
Napravi mi vpechatlenie ,che detata biaha bosi ,a vatre po moketa lazeha mravki.
Hrumva mi da spretnem brigada i da se poizchisti,no tova ne smeia da go predlagam na Petia da ne se obidi.Az samata neznam dali shte moga da se vklicha,no prosto mi idva takava ideia.

Domakinska posuda triabva opredeleno.Tendjeri,tigani i moje bi chinii........Niama da gi otkaje.Govorih s Maia-k i veroiatno blizkite dni shte zanesem posuda,no ako niakoi ni izprevari molia da pishe.

Poemame angajimenta s Maia da osigurim na Petia protivozachatachni hapcheta ili da si sloji spirala .Tova shte go napravim za da e spokoina milata Petia i da jiveiat s tatkoto bez strah.

oh,drugo..........mai ne se seshtam.
a :crazy:imam garderobche sas shakofove kam nego ,brat i shte gi vzeme ot nas sas niakakav bus........Taka che i tova e ok.........

haide mami,pishete i vie.
lele,kakvi sa sladki detzata Simple Smile Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 8 470
Момичета,мъжът ми е ходил преди малко и мама Петя е била много приятно изненадана,че днес има поредното посещение.Занесе-бодита,шапчици,малко Еспумизан,крем Пенатен,одеалце,жилетчици,вафли за децата,ританки и...не си спомням,какво още сложих.Бил е там със сина ни и е видял и друга мама с дете на 8-9 години-по негово преценка.Коя ли мама е била?  33uu

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Имам отново натрупани страшно много дрешки. Имат ли дъска за бебето ?
Мога да дам и много играчки.
Таткото с каква трудова квалификация е?

# 59
  • Мнения: 5 255
Коя ли мама е била?  33uu


StaM  Arrow
Аз сега имам път натам.Дали е удобно да й занеса дрешките? Към 16,00 часа?

Общи условия

Активация на акаунт