Ще имам близнаци! Тема с продължение....11

  • 21 495
  • 382
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 473
strelche,използвала съм подобна възглавница и за спане,и за кърмене и ми е изключително удобна.На този етап от бременността вече не мога да спя без нея.Моята е купена от ТСМ,но ми е подарък и не знам колко струва,но има подобна в Штъркел и мисля,че е по-малко от 20лв.

milasara или някой друг, можете ли да ми покажете как  я използвате за сън - слагате под корема, но как точно? Някакси не мога да си представя употребата и... на всяко обръщане, трябва да се наглася и възглавничката - това не ви ли разбужда? Thinking

milasara, заповядай и в отчетната темичка! Hug С почти еднакви термини сме и ще се радвам да вървим заедно напред. Wink

# 31
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Стрелче, аз имам подобна възглавница. На Бертони е, купувала съм я от Штъркел за 18 лв. Честно казано без нея не си представям как бих лежала удобно от края на 5ти месец до края на бременността. Аз си лягах вътре в подковата, с единия край на възглавницата си подпирах гърба, а другият подпъхвах под корема.  Сега я ползвам за кърменето, удобна ми е и за кърмене в легнало положение, както и като съм седнала да положа бебето на нея.

Благодаря за комплиментите за моите моми!  Hug

Зайо, браво на мъжа ти!

Не се притеснявайте от секциото, минава и заминава. Аз не мисля, че чак толкова страшно съм го описала. Не съм и искала да прозвучи така. Вече нямам дори и дискомфорт от операцията.  Grinning А шевът едва се личи къде е.

Вили, леко раждане!

# 32
  • Мнения: 849
Стрелче, аз ползвам възглавницата по същия начин, който е описала Жабчето. Всъщност, точно тя ме открехна на тази хитринка преди време и вече се спи, определено!!!
Жабче, а на теб много почерпки ти се събраха, да ти кажа...  Wink

# 33
  • Мнения: 3 638
Бебовци до края на 7-мия месец си стояха в положение, което ме навеждаше на мисълта за нормално раждане. После изведнъж се завъртяха и двамата и застанаха хоризонтално. Сега пак се обърнаха, но не мога да съм сигурна. За първи път ми е и ще съм благодарна на съвет АКО ИМАМ ИЗБОР как да родя - нормално или със секцио. Може въпроса ми да е глупав, но започвам да се притеснявам. Моля ви, споделете опит и мнения.

Лекарят ти какво те съветва? Предполагам сте обсъждали въпроса, вече си в 37-а седмица... Аз за себе си предпочитах нормалното раждане и не съжалявам, че родих така. Въобще не беше страшно, нито болезнено - за мен. А и близнаците обикновено не са огромни бебета. Аз лично повече се страхувах от секцио. Обсъди много добре въпроса с гинеколога си и виж какво ще те посъветва  Peace А в крайна сметка може бебоците сами да решат как да се появат на бял свят  Wink

# 34
  • Мнения: 18
Момичета,

бихте ли ми препоръчали някой от Токуда, който да следи бременност с близнаци след АРТ.
В смисъл, ако искам да раждам там, при кого да ходя на прегледи?
Отделно ще ходя при моя си док да ме следи до края.

# 35
  • Враца
  • Мнения: 166
Цитат
Момичета,

бихте ли ми препоръчали някой от Токуда, който да следи бременност с близнаци след АРТ.
В смисъл, ако искам да раждам там, при кого да ходя на прегледи?
Отделно ще ходя при моя си док да ме следи до края.

Мен ме следи д-р Лазарова, но аз отидох чак след 24 седмица. Ти къде прави инвитро?

# 36
  • Мнения: 154
Момичета,

бихте ли ми препоръчали някой от Токуда, който да следи бременност с близнаци след АРТ.
В смисъл, ако искам да раждам там, при кого да ходя на прегледи?
Отделно ще ходя при моя си док да ме следи до края.

Д-р Диков,д-р Димитров,но и останалите специалисти са добри.Аз ходих на две предродилни консулатици,иначе ме следеше д-р Сигридов.Успех Hug

# 37
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Доколкото знам д-р Диков е напуснал Токуда през март.  Sad

# 38
  • Мнения: 3 376
Аз бих те посъветвала да ходиш на консултация другаде, а да си родиш в Токуда. Болницата е с отлично оборудване, лекари и хигиена, което я прави добро място да родиш, но са страшно претрупани на консултациите и много претупват - поне по мое мнение. Аз лично следих бременността си при д-р Сигридов, а родих в Токуда при д-р Диков. Не съжалявам за избора си. Успех.

# 39
  • Мнения: 18
Благодаря ви, момичета, за отговорите.
Опитът ми беше при д-р Владимиров и той каза, че там ще ми водят ЖК.
А Токуда ми е много близо и удобно и си мислех и там да ходя от време на време, и живот и здраве да родя там.
Но явно мога да отида към края, за да се ориентирам.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 182
strelche,аз си слагам единия край на възглавницата между краката,извитата част около и  леко под корема,а другия край го гушкам Simple SmileИначе следя темите,но т.к. съм нова гледам да не се обаждам без да има защо

# 41
  • Мнения: 27
Здравейте момичета, да се запишем днес ходихме на ЖК в дълбооооката провинция, изследванията ми са добре белтък нямам, кръвно 105/80, влагалищен секрет чист, ПКК добре, бебоците както винаги се биеха на "фотосесията" ако единия спи другите се бахтят, отговарят си на 24 г.с и тримата са еднакви. Живот и здраве другата седмица идваме в големия град София да влизам в Майчин дом там да стискам кълки да изкарам поне до 32-33 г.с пък живот и здраве и малко повече. успех и късмет на всички бременеещи мами  Hug

# 42
  • Мнения: 849
vali14, само така!!! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 43
  • Мнения: 741
Много прегръдки и стиснати палци и от мен за Vali14!!!
Момичета, тези предродилни консултации в Токуда колко време преди термина се правят? Няма ли риск да кажат, че след като не са наблюдавали бременността, не поемат раждане?
Аз имам една брошура от Токуда и там четох, че не приемат само за раждане!

# 44
  • London
  • Мнения: 612
Вали 14, дълбок поклон! Ти си изкарала курса за Супермен разбирам Heart Eyes Дано всичко е ОК и пиши по-често. Ние с нашите 2 бебта направо бледнеем.

ЗайоБайо - стискаш ли още момиче?

За възглавниците - аз в момента се подпирам с 5 и мисля че постигам ефекта на вашата "бременна" възглавница. Проблемът идва като реша да се обръщам. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт