Harper's Island

  • 9 441
  • 241
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 891
ZIL, знам че е така и търпя  и всеки ден влизам в сайта със субтитрите и чакам да видя ника ти.  Sad

Знаех си аз, че е Аби...  Whistling

Само да те питам правилно ли изписвам Уейкфийлд - така ли е ?
Също всички писма и телефонни номера,които ги дават в кадър превеждате ли ги , защото нямам в момента спомен,а са важни.

# 121
  • Мнения: 7 837
Тази таблица е точно по азбучен ред на останалите живи. Мъртвите ги подреждат по поредност на епизода, в който са убити. Рано е да се каже, дали е Аби. Но, че е дъщеря на Уейкфийл, е почти сигурно.
Хенри е много по-съмнителен, предвид еднаквия почерк на бележката до Триш и тази до шерифа.

Моето усещане е, че убийците са поне двама.

# 122
  • София
  • Мнения: 1 891
Е нали по резюме са 25 и убиецът е един.
То и за мен ми е невъзможно да е един, в смисъл няма начин да не е комбина някаква.
Хенри -и аз така чак ме изненада усърдието,с което гонеше брат си.

# 123
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ZIL и аз ти благодаря сърдечно за субтитрите, че ни направи част от този вълнуващ сериал.
Любим ми е   bouquet
Мисля вече, че убиеца е един, но не мога да разбера какви са поводите и доводите му за теди убийства.
А ако са двама 98 % са Аби и Хенри  Crazy

# 124
  • Мнения: 7 837
Да, Хенри и Аби се набиват. Отделно, Джими, Шерифа, че и JD. И, само заради това, че си ги избираме, като потенциални убийци, се надявам да не са те.
Буут не ми излиза от ума, единствената инцидентна жертва е. Може още да е жив, един гроб, нищо не означава. Може да е син на Уейкфийл или направо брат-близнак на Аби  Laughing

# 125
  • Мнения: 295
Младоженеца ми е на мен фаворит отначало...все ми прилича на света вода ненапита.

# 126
avicom, аз го изписвам Уейкфилд, т.е. - без Й, но твоето е по-правилно от гледна точка изказа, както в "Бягство от затвора", главният герой е Скоуфийлд Simple Smile Реших да изписвам така името, за да се чете по-лесно в субтитрите и ще е кофти сега да почна да го променям, след като така е писано вече 7 епизода. Относно надписи/статии, заглавия и бележки - превеждам и слагам субтитър само на тези, чието времетраене на екрана го позволява.
Относно цитираната таблица, сам предположих, че ги подреждат според убития в пореден епизод, иначе би било издаване на всичко и загуба на интерес. Мисля, че засега успяват да задържат интригата и аз лично не се досещам кой е убиецът. Постепенно нещата ще се разплетат Simple Smile

# 127
  • Мнения: 7 837
Днес четох, че това е едно от малкото шоута, от което досега не е изтекла вътрешна информация, какво ще се случи в следващите епизоди или дори накрая. За всеки случай обаче, са заснети 3 различни варианта на край, така че,  ако в следващите седмици, някой се изпусне, могат да отреагират с нов завършек.  Simple Smile

# 128
Този път реших да ви изненадам още същия ден Simple Smile
Субтитри за епизод 8  Приятно гледане!

# 129
  • София
  • Мнения: 6 210
Този път реших да ви изненадам още същия ден Simple Smile
Субтитри за епизод 8  Приятно гледане!
Леле, ZIL, чудесен си  Party!!! Благодаря първо за скорострелния превод и второ за това, че лично ни информира  bouquet

ПС: за пръв път ми се случва първо да сваля субтитрите и после филма  Joy

# 130
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Този път реших да ви изненадам още същия ден Simple Smile
Субтитри за епизод 8  Приятно гледане!

 Hug

Изненадата беше страхотна, мерси  bouquet

# 131
  • София
  • Мнения: 1 891
И аз не съм свалила епизода , но субтитрите са ми на компа.  Grinning

ZIL , страхотно ни  зарадва !
Голямо благодаря !   bouquet

# 132
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ЕЕЕЕЕЕ, ZIL невероятен си  Hug
Получаваш каса бира от мен, аз днес гледах без субтитри, просто няма такъв филм друг, който така ме впечатлява и така го чакам! Велик е!
Сега тъкмо бях тръгнала да лягам   Grinning но се радвам че наминах, сега ще си   го пусна, да си го изгледам на спокойствие като бял човек. Серията е повече от интересна.

# 133
  • София
  • Мнения: 5 831
ZIL, благодаря и от мен, удоволствие е да се гледа сериалчето с твоите субтитри   smile3525

Кейси, за Буут е интересна идея  thumbsup
И на мен ми минава през главата идеята, че е някой когото мислим за мъртъв  Thinking
Продължава да ми е главен заподозрян Джими.

# 134
  • Мнения: 7 837
Ъх, кой, кой?
Не ме четете, ако не сте гледали, че имам нужда да си изпиша обърканите мислите от снощи насам...  Joy


Съли почна да се набива също на очи. Като слагаха багажа в колата, говореше, колко близки били JD и Хенри, а Хенри в предната серия каза, че двамата с брат му, не са поддържали връзка след смъртта на родителите им и са израсли разделени. Кой лъже?
Няколко пъти връщам, за да се опитам да разбера, какво се опита да каже JD на Аби в началото, кое име, сякаш е Кал... После, като видя Хенри зад нея, заговори друго. Само че в привюто за следващия епизод, Хенри е в нормалните сцени, не може да е той.
Джими, Съли, Кал... Но пък, Джими бече с Аби, когато убиха Харкин, шерифа и той не е...Дани все още е някак си безличен, може да е нарочно...
Буут е идеалния заподозрян да убива, мислят го за мъртъв.
Ако е някой от младите герои, дали негов баща не е лежал с Уейкфийл в затвора преди...


Ооо, има вече снимки на дневника в интернет, хората се опитват да го разчитат даже.

http://chaosxinc.com/page1.bmp
http://chaosxinc.com/page2.bmp


Цитат
They treat us like animals in here. … Everything is like that … Survival is the only law to live by. … must protect yourself because everyone … is hunting. Yes I … I want to survive. I must go after … Practice for when I’m out and met … people that deserve. I don’t deserve to be hunted. But some people in here they ... it. One guy was killed today. I don’t’ think he deserved it. He could have been in here because Mills lied about him too. Probably … a lot of people ... people out of. The … up in a cage. But we of us will ... usually get out. And we will make …

The guy who died today. It won’t be … stabbed in the back. A .. may to kill someone when I … I will look right into his eyes. I will turn … to me. I will look … in his eyes. And I will kill him. I will watch the life … from his eyes. And I will be the last thing he sees. This guy who died I … thing to …. I saw to … eyes. He was reaching for me. But I had nothing to do with …. To survive in here. I have to … The guy who did the killing, they call him … I don’t know what to say trying to say. I don’t know the man he killed. But I couldn’t say everything … There was …

In the bottom photo, I cannot read most of it, just a few words.

Left page: … large fishing net … but played their part. … to be punished … everything wrong … I WILL NOT AID

Right page: I will be doing the world a favor when I … I will be doing God a favor when I kill you. … can’t see it. … harpoon through your head. … I will pull out your … flesh … heart.

Цитат
i will be revenge stabbing....like they...i will be revenge coming...large fishing net. ... i'll hang them up high for everyone to see... are the real ones. You are the one who need to be punished. I'm being patient....hidden in a bible...because i didn't do anything wrong but they..... i will not hide you... i fail i'll....see to you... what you did and you will pay with all you have....


Голяма мания  Simple Smile

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 18:43 от Кейси

Общи условия

Активация на акаунт