бебешки дневник за подарък?

  • 3 051
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 121
Иди в някоя  книжарница и ги разгледай на място....
Ние имаме такъв какъвто е показала Rbaby но чесно казано ми е доста грозен като картинки Wink

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добре си се сетила. Аз лично бих се зарадвала на подобно нещо Peace

# 17
  • Мнения: 1 354
Ами,май не съм обяснила правино, трябва ми за погача-(40 дни),не за 1 годинка и затова се чудя,защото бебето е толкова малко още.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 121
Ами,май не съм обяснила правино, трябва ми за погача-(40 дни),не за 1 годинка и затова се чудя,защото бебето е толкова малко още.

просто питай майката имат ли - нищо по-естествено няма.

# 19
  • BG
  • Мнения: 1 900
На нас също ни подариха ,но малко по друг.Не бих казала,че има вътре глупости-даже е много хубав подарък.

# 20
  • Мнения: 210
По принцип за погача казват че трябва да се вземе дрешка и дранкалак Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 44 121
По принцип за погача казват че трябва да се вземе дрешка и дранкалак Peace
няма такова нещо - трябва каквото ти дойде на акъл и сърце - предимно нещо полезно.....

Другото което се сещам като подарък, освен такъв дневник - може от тези гипсовите за отливки на ръчички и стъпълца например....или рамка за снимса някоя сладурска за бебчо. А може и книжка с първи приказки например....

# 22
  • Мнения: 2 149
Да,прекрасен подарък.На мен ми подариха точно този,изключително ми е полезен,доволна съм Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нямам и не ми трябва Peace

# 24
  • Мнения: 542
този албум който си показала е страхотен аэ така и не можах да взема на моето!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 535
Ами,май не съм обяснила правино, трябва ми за погача-(40 дни),не за 1 годинка и затова се чудя,защото бебето е толкова малко още.

Точно за малко бебе си е дневника.
Аз така и не взех такъв, а и никой не ми подари, така че си го правя сама. Пиша колкото си искам и си слагам каквито и колкото големи снимки ми харесват  Whistling
А точно защото всички носят дрешки и дрънкалки за погачата това, че си решила да си по-различна е много хубаво  Peace. Но наистина е по-добре да питаш майчето, за да не събере и тя 3-4 Peace

# 26
  • Мнения: 207
Имаме два такива дневника! И двата много ми харесват! Според мен е хубав подарък!

# 27
  • София
  • Мнения: 215
Според мен е хубав подарък, аз имам синият и ми харесва.

# 28
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз купих на дъщеря ми този,много е подробен:


И аз имам от този албум и наистина е страхотен  Peace

# 29
  • Мнения: 2 015
Аз по бих се зарадвала на това http://smehurko.com/catalog/index.php?manufacturers_id=59

Общи условия

Активация на акаунт