Преносване на момичета

  • 7 253
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
преносих 7 дни роди се момиче, незнам до колко има връзка

# 61
  • Мнения: 1 354
Според мен, преносването няма нищо общо с пола на бебето,но все пак си мисля точно обратното,че момичетата се раждат преди термина.

# 62
  • Мнения: 613
Аз родих момиче 20 дена преди термин, плюс съпоставителната ми извадка около мен показва пък точно обратното на твърдението на темата.

Истината обаче е, че изобщо не мисля, че полът има някаква връзка с преносването.

# 63
  • Мнения: 528
Аз пък бях чувала обратното  Laughing Не е вярно, разбира се. И двете си дечица преносих с по 10 дни - момче и момиче  Peace

# 64
  • Мнения: 4 362
Дъщеря ми я родих 5 дни преди термин,а сега пак ще имам момиченце и вече преносвам с 2 дни  Crazy Така ,че няма никаква логика  Laughing

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 10 836
Аз пък моята я родих почти месец по-рано.

# 66
  • Мнения: 164
Дъщеря ми се роди 3 дни преди термина, пола на детето няма нищо общо с датата на раждане според мен.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Родих Елица 33 дни преди термин.

# 68
  • Мнения: 180
17 дни по- рано се роди беба

# 69
Не виждам какво общо има преносването с пола на детето. Моята дъщеря се роди 10 дена преди термин.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз съм чувала, че обикновено момичетата се раждат преди термин.Но според мен всичко е индивидуално.

# 71
  • Мнения: 325
Дъщеря ми се роди 2 седмици преди термина,а сина ми-точно на термина.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Искрено се разсмях от тази тема .  Преносването и пола на бебето са си различни неща и нямат нищо общо.

# 73
  • Мнения: 4 303
Глупости са това. Дъщеря ми я родих почти месец по-рано. Не се водете от подобни суеверия.

# 74
  • Мнения: 681
Не знам дали е вярно,аз преносих дъщеря ми 7 дена  Peace

Общи условия

Активация на акаунт