Как тренирах-9

  • 20 617
  • 438
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 33
Днес ръце, крака, 15 мин. кардио.

# 406
  • Мнения: 489
днес бедра и дупе и вело ,общо един 4ас  Mr. Green

# 407
  • Мнения: 4 678
Днес...крака+30 мин крос Peace

# 408
  • Мнения: 2 426
30 мин вело  bouquet

# 409
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам дали ако правя кардио в началото и в края на тренировката ще имам по-добри и по-бързи резултати - например 20-30 мин за начало и накрая още 30-40? благодаря предварително за отговорите.

# 410
  • Мнения: 2 726
Здравейте, искам да попитам дали ако правя кардио в началото и в края на тренировката ще имам по-добри и по-бързи резултати - например 20-30 мин за начало и накрая още 30-40? благодаря предварително за отговорите.

Разбира се,че резултатите ще са по-добри Peace,но преди тренировката прави 10-15 мин. за загрявка,20-30 мисля че са много,ще се измориш и може да не направиш качествено тренировката Simple Smile

# 411
  • Мнения: 4 678
Здравейте, искам да попитам дали ако правя кардио в началото и в края на тренировката ще имам по-добри и по-бързи резултати - например 20-30 мин за начало и накрая още 30-40? благодаря предварително за отговорите.
..преди тренировка..5 мин..стигат
..след тренировка прави кардиото  bouquet

# 412
  • Мнения: 3 698
Днес - аеробика   Grinning
Честит празник на всички дечица  Hug
Приятна вечер   bouquet

# 413
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Днес кардио 40 мин... Вчера почивах и посрещах гости  Mr. Green , а в събота работих върху крака+кардио  Naughty (малко отзад напред стана отчета май...)

# 414
  • Мнения: 2 426
32 мин вело  bouquet

# 415
  • Мнения: 3 698
кростренажор, коремни преси, ръце, кростренажор  bouquet

# 416
  • Мнения: 4 678
Днес...трапец+корем+40 мин пътека  Peace

# 417
  • Мнения: 489
В4ера си взех л-карнитин,виждам 4е се пие на гладно и глътнах 1 грам и се готвя след 15тина мин да тренирам.
искам да питам как е най добре да го пия,ако правя и втора тренировка през деня и преди нея ли да го пия и колко,или само сутрешната доза на гладно?и ако изпусна втората си дневна тренировка преди лягане ли да го взема?и колко трябва да ми се връзва дневната доза?виждам ,4е някой са взимали по 2 грама дневно,но ме е страх преди да съм се консултирала... Embarassed

# 418
  • Мнения: 4 678
В4ера си взех л-карнитин,виждам 4е се пие на гладно и глътнах 1 грам и се готвя след 15тина мин да тренирам.
искам да питам как е най добре да го пия,ако правя и втора тренировка през деня и преди нея ли да го пия и колко,или само сутрешната доза на гладно?и ако изпусна втората си дневна тренировка преди лягане ли да го взема?и колко трябва да ми се връзва дневната доза?виждам ,4е някой са взимали по 2 грама дневно,но ме е страх преди да съм се консултирала... Embarassed
..може и по 3 -4 грама Laughing..не е вредно
..пий го и преди втората тренировка Peace

# 419
  • Мнения: 33
Поци, според теб на колко време трябва да се променя програмата? Тренирам по моята вече 2 месеца и ми се струва, че й е време за смяна. Thinking
Иначе днес глутеус, крака, корем и 25 мин. кардио.

Общи условия

Активация на акаунт