Как тренирах-9

  • 20 624
  • 438
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 58
Днес гърди, гръб, рамо, корем и 20мин кардио  jump

# 391
  • Мнения: 33
Днес ръце, рамо, крака, корем, 15 мин. кростренажор.

# 392
  • Мнения: 491
Привет народе,за първи път се вклю4вам във форума.
Да се похваля,отскоро запо4нах отново да тренирам (в домашна обстановка),под влиянието на гледката в огледалото... Embarassed
внимавам калорийният ми прием да е около 1200 калории дневно
сега тежа 63 килограма,висока съм 169-170 и гоня заветната цел от 57 килограма... Praynig
тренирам веднъж дневно по около 4ас,обикновено крака,дупе и вело или корем и вело,като съ4етавам някой от упражненията на синди кроуфарт с пилатес ,скоро възнамерявам да запо4на и да ти4ам по километър,2  Embarassed
питането ми е за л-карнитина и другите подобни ускоряващи изгарянето на мазнините (към които аз съм особено предубедена) - доколко имат ефект и наистина ли са толкова безвредни ,колкото пропагандират?и ако е така,тези които ги ползват,какво бихте ми препоръ4али?Също и като съвети към тренировките и самия процес на отслабване?
Големи благодарности и извинения ако съм оспамила темата  Embarassed

# 393
  • На брега
  • Мнения: 1 482
setony   супер, си комбинирала задълженията си към детето с грижата и за собственият си добър тонус...
Вчера и днес кардио - пътечка и ктростренажор.
Напоследък и аз едвам си открадвам по 40 мин. преди или след работа... Определено не са ми достатъчни! Особено като взема под внимание, че съм си занемарила приема на сложни въглехидрати и ме влече все към сладичкото... ужас Grinning

# 394
  • Мнения: 3 698
Да, Нова  Hug .Аз да си призная и на аеробика се записах, защото малката тренира художествена гимнастика и за мен остава един свободен час  Grinning .
Имам чувството обаче, че продължавам да се потя поне половин час след аеробиката ooooh! , то и в тази жега...
Отчет-днес бях на аеробика !
На вас-хубава вечер   bouquet !

# 395
  • Мнения: 4 678
Днес..гърди+30 мин пътека Grinning

# 396
  • Мнения: 491
днес-вело 20тина  мин,крака и съвсем малко коремни преси -20тина мин и пак вело 15 мин  Mr. Green

# 397
  • Мнения: 2 726
Днес беше домашен фитнес - чистене на прозорци Mr. Green

# 398
  • Мнения: 3 698
Днес - крака  smile3539 и кростренажор !

# 399
  • София
  • Мнения: 58
Днес крака, ръце и 20мин кардио  jump

# 400
  • Мнения: 4 678
Днес...гръб+30 мин пътека  bouquet

# 401
  • Мнения: 3 698
Аз днес - аеробика , като за край на седмицата - бях изморена нещо и ужасно много бърках стъпките  Embarassed Rolling Eyes , ноооооо има и такива дни ...
Събота и неделя ще почивам,
на вас желая много слънчеви усмимвки, напук на намръщеното и дъждовно време!
  bouquet

# 402
  • Мнения: 33
Днес глутеус, крака, корем, 25 мин. кардио.

# 403
  • Мнения: 4 678
Днес..ръце+30 мин пътека Peace

# 404
  • Мнения: 4 678
Днес..рамо+30 мин пътека Peace
..дъщеря ми..на всички уреди+10 мин кростренажор Laughing

Общи условия

Активация на акаунт