В закачки и игри минава деня за ЯНУАРСКОТО детенце

  • 10 914
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Привет Hug
Много хубава тази лазарка Маги бе Heart Eyes
Ирка, да ти е жива и здрава маминка Hug! А кухнята е много хубава Peace

Фил, Слийп енд плей ползвахме цяло лято и бях супер доволна, защото са супер тънички и не запарват, не са ми пропускали. Смених ги, защото ги увеличиха много от раз и исках да изпробвам други марки, сега сме на Хъджис (турския вариант с ластичето отзад) и съм също много доволна Peace
Ние днес отиваме за няколко дни в Хасково, мъж ми постоянно ходи командировки там и сега и нас ще ни вземе, така че много ще се радвам да се запозная с nadya_geo и Миглена Hug. Ще ви оставя тел. на лични Peace
Отивам да оправям багаж!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 529
Честит празник и от нас!!!   bouquet

Албенче - страхотна лазарка си имаш, голяма красавица е!  Heart Eyes Мимозе, дай и твоята да видим Wink
Вей, като няма да го даваш тоя сладур, що само ни дразниш? Crazy  Heart Eyes

ФиЛ, аз два пъти съм пробвала Ксю с такива памперси и двата пъти дупето жестоко се обрина Sad Затова не ги харесвам аз Peace
Дамче, ще чакаме "завръщането" ти в нета  Peace

Маце, хубаво да си изкарате в Хасково Peace

# 32
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Привет! Честит празник!
Успях да се свържа с МАЦА по телефона и вече ги чакаме да пристигнат и да се видим утре.
Страшна лазарка е  МАги! И Аз едно време лазарувах на село. Организираха ни учители и после със събраните пари на 3 или 5 дневни екскурзии до Варна, ПАмпорово - гот си беше.

Честита именница Ирка! Да ти е жива и здрава!  bouquet

За памперсите пак се върнахме на Памперс, минахме през ЕВи  и ВИп бейби.

# 33
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Катеноче, писах, че не го давам ВСЕ ОЩЕ
А и никъде не съм казала, че се отнася за Ксю
Гаде, хевентуално можеш да пуснеш и едно на лични за идването ти в Л9, ако не друго, пощата си проверявам, ще получа уведомление за ЛС

# 34
  • Мнения: 377
Вейче, Осцилококцинума го давам по половин шишенце, като направо й сипвам топченцата в устата. На следващото даване й давам другата половина и така.
Много е хубава лазарката на Албенчето!
Ирка, честит празник на твоето майче!

# 35
  • Мнения: 14
Честит празник на всички малки и големи лазарки  smile3525
И ние си имаме кошничка ама досега освен мен никой не иска да и сложи нищо вътре, а я водих насам натам.Ама така е като не може още да пее песни Simple Smile
Слип енд плей и аз ползвах миналото лято защото са по тънички, е да шпо бързо се пълнят но в жегите да му е по лекичко на детето. Аз  с нетърпение чакам да стане по топло и да я оставям само по гащички, че вече хич не търпи памперс, плаче, дърпа го не иска милото.
Ели здрасти появявай се по често а иначе и ние сме вашата категория фини бебки Simple Smile

# 36
  • Бостън
  • Мнения: 13 494
вчера бебка заспа в парка и успях да поснимам (почти) цъфнали дръвчета...


Честит празник на цветята в групичката ни (малко преждевременно, но не знам дали ще успея утре)

# 37
  • Мнения: 52
Magany , Mирка ..   Peace ние сме повече от добре с тати, дано е така и 3а напред  Whistling ... А за финните мадами нямам думи, то сигурно защото изобщо не се спират Laughing
Какво давате за следобедна закуска, ние освен плодови млека друго не ядем, впрочем само солено иска да яде, без сладко, в чудо съм се видяла  newsm78 .А закуските са ни, я попара, я кус-кус със много сирене, я сандвич с кашкавал...все такива едни..и тъпче солетиии ooooh!

# 38
  • Мнения: 10
Тук сме си ние, отложи ни се пътуването. Тамън тръгнахме и изкочиха други задачи за вършене. И сега може би утре ще пътуваме, незнам и аз.
За следобедна закуска давам крема от кухнята или плодово мляко, или аз му правя кремче Peace

# 39
  • Мнения: 135
Честит Лазаровден.

Ирка,
честит имен ден на майка ти.Да е жива и здрава.
.Кухнята,която сте избрали много ми хареса.

Албенче,много сладка лазарка си имаш. Heart Eyes

За следобедна закуска давам плодови млека,грис,кремчета,кекс,принцеса с кашкавал или десерти с извара или йогурт.
Илия също не говори много,но всичко разбира.

# 40
  • Мнения: 332
Благодаря за новата темичка  Hug
Ето малко снимки и от днешното детско парти   Mr. Green Беше много весело, много му хареса на Стефчо клубчето. А тортата беше страхотно вкусна.
За сбирка без децата си мълча и чакам да видя какво ще се разберете, че не знам дали ще има на кой да си оставя детенце  Peace
Ирка - да ти е живо и здраве мамчето  Hug
Дамче, успех с пренасянето  Hug
Ауу, Албенче, много ти е красива лазарката  Flutter Венеца е просто разкош и така и отива  Hug
Стефан ми е бърборан голям, направо не се спира, чак речи държи  hahaha На на неговия си език. Иначе от "нашите" думички доста владее и добре се разбираме ако аз или той искаме нещо.

# 41
  • Мнения: 30
Привет момичета.Чета редовно но не пиша. Нещо се чувстквам като изгубена. На работата всичко е ново и променено, бързам да се прибирам да си взема детенцето. Още не мога да свикна с този ритъм но го отдавам на пролетна умора. От цялата промяна най-доволен е Тео, че баба му го води по цял ден по парковете, а аз го разходя за по час и го прибирам. Вече се е запознал с дечица и си създава контакти с децата. Дано скоро и аз съм доволна от промяната.
Маца, ще ти звъна утре по обяд да ви чуя къде сте и евентуално да си чукнем среща. Дано дойдете ще се радвам да се видим и да се запознаем "На живо". Ще ти пратя на лични и моя телефон.

# 42
  • Мнения: 6 274
Да ви почерпя скромно, момичета, по случай именият ми ден...





Честит празник и на всички останали, които носят имена на цветя !!!
Да сте живи и здрави, много щастливи и обичани, и все така красиви като цветята, чиито имена носите  !!!



                                           

# 43
  • Мнения: 145


Честит празник на всички и най-вече на всички, които носят най-красивите имена на цветя!!! 

# 44
  • Мнения: 2 135

Джули, честит имен ден на теб, Ewito, Зимна и всички именици.
Ние лазарица я пропуснахме. Натали за пръв път я гледа баба и повече от час, че аз цял ден бях на работа. А не може да я извежда на разходки.

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 11:02 от Silvipl

Общи условия

Активация на акаунт