Замразяване и размразяване на кърма

  • 1 924
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
пиши след като дадеш от кърмата. все пак е опит, на който е добре да знаем резултата

# 16
  • Мнения: 1 215
Още не съм се престрашила, но мисля днес, най- късно утре да свърша тази работа...

# 17
  • Мнения: 1 215
Ето, давам рапорт за резултатите. Дадох не една, а две от кутийките с полу размразената карма (и повторно замразената) и нямаше никакви странични ефекти. Което от своя страна ме навежда на мисълта, че може би трайността на кърмата е по- голяма отколкото пише по разните книжки. Само за уточнение, тази кърма съм я изцеждала около началото на април, което е доста повече от 3те месеца трайност, които й дават по книжките. А пък в банката за кърма ми казаха, че трайността й непастьоризирана била 1 месец.....
Както и да е всичко мина благополучно и без произшествия....

# 18
  • София
  • Мнения: 11 708
Имам въпрос. Вчера ми се наложи за пръв път да си замразя кърмата в стерилните чашки, дето ги продават по аптеките. На тях пише, че кърмата е годна замразена до 2 месеца, след което трябва да се изхвърли. Вие за колко време знаете, че може да се съхранява?
А какви са тези стерилни чашки по аптеките,може ли в тях да се съхранява кърма и колко ml събират?

# 19
  • Мнения: 2 567
Както и да е всичко мина благополучно и без произшествия....
Браво, Сали на теб и на Ема. И честити ви 5 месеца   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 215
Браво, Сали на теб и на Ема. И честити ви 5 месеца   bouquet
Мерси много.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт