Споделете 103

  • 23 071
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 606
Разкъртих се от сън.
От обед до сега.
А преди това ометох без свян всичката храна у тъщата.
Грух!

# 691
  • Мнения: 15 619
Защото натам отидоха облаците, Buba Mara. Пък аз съм в Сливен.

# 692
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Ео, ако още си без зарядно, споделям ти под пълен секрет моя номер (не на китайката). Оставям си телефона в някой център за продажба на телефони с молба да го заредят поне малко Grinning Там имат зарядни за всички модели, все пак. Обичайно са много любезни и отзивчиви. И след 20-30-60 минути, зависи колко време и нерви имам да се мотам и да пия кафе, го взимам зареден - от няколко разговора до ден поне държи Grinning

# 693
  • Мнения: 606
Не знам дали Реза я нападат спагетени чудовища, но у нас живее Флаинг Тийспун Монстър.
Преди време изчезнаха всички чаени лъжички.
Купих нови. Обвиних всички в долна кражба на чаени лъжички.
Сега има само 1.
Една единствена!!!!  Shocked

# 694
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Сложи им датчик за движение и ги следи!

# 695
  • Мнения: 7 008
Колко си хитра, Бу  Shocked Ей това са няколко години повече опит в живота  Mr. Green
Аз си изтрих голите снимки, може и да им го оставя  Laughing

# 696
  • Мнения: 15 619
Келеш, сходна ситуация и у нас. Кой ги изяде тия лъжички и до днес не мога да се начудя. До скоро имаше една поне останала. И нея вече я няма.

# 697
  • Мнения: 606
Явно мигрират.
Или извънземните си правят експеримент.
Или ЦРУ.

# 698
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
При по-сериозно разчистване може да ги откриете на невероятни места.
Това е единият вариант, другият е детето да ги класира към отпадъците (имаше такъв случай със съфорумка преди време).

# 699
  • София
  • Мнения: 1 176
Липса напомни за себе си.
Замисли ме. Променя ме.

Споделям, че днес познавам себе си малко.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Честито Възкресение!
Споделям шардоне и бри  Simple Smile. И чудесен летен ден до обед във Варна. Чак си опънах шезлонга на вилата. Всички около мен са доволни и щастливи, аз също...


п.п. споделям и че след постите отказах месото съвсем.

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 00:55 от Катюша

# 701
  • Мнения: 7 008
Ей, КАтюша, напомни ми дядо ми как реагира, като му отказах агнешкото.
"Ама какво сега, ти сигурно и палто от норки няма да искаш да носиш"  Joy
Все едно съм складирала 2-3 в гардероба  Laughing

# 702
  • Мнения: 606
Някакъв (п)объркан се оплаква в ДиС от това, че жена му е жастлива и има живот и позитивност в нея.
Мъкне я по психолози и иска мрънкаща и сдухана жена.
Тоя ме уби.
Аман.

# 703
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Споделям очертаващ се да е добър понеделник Grinning Даже мисълта за предстоящото подреждане у дома (което може и да се размине, все пак), не ми пречи.
Споделям, че наблюдавам едни определени артикули в Ибей и се чудя къде точно минава границата на приличието, в която връзка каня дамите (дамите!, Вълк, Келеш, T.С.) да се извикат тук.

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 09:03 от Бу

# 704
  • Мнения: 7 008
Бу, отговорих ти. Почти 100% сигурна съм, че ще съм единствената, отговорила така  Joy

О, да, забравих да ви кажа, че вчера, на поляната на село направих демонстрация на роднините на бой с меч. Баща ми изпадна в ужас, че ще му почупя колата, дядо ми - че ще се ударя, а майка ми каза само "Олеле, боже". Мисля, че всички ще са крайно доволни, че се развеждам с човека, който ме е учил на тези неща  Joy А аз веднъж да видя широко място, където може човек да се размахва без да го е страх и те ... Tired Нищо не разбират. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт