Споделете 103

  • 23 070
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 606
(дамите!, Вълк, Келеш, T.С.)  тук.
Щом съм дама се извиках.  Joy

# 706
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Отвътре те напира, виждам.

# 707
  • Мнения: 488
Споделям, че този е от понеделниците, които ми харесват - маскирани като недели.
Което автоматично означава, че отсега мразя вторника, който утре ще бъде маскиран като понеделник.
Вкъщи е почти спокойно, дърветата са се раззеленили нежно пред прозореца ми, детето засега мрънка съвсем в рамките на допустимото, а аз имам някакви си 40 страници да преведа до утре....еех, чудно  Laughing

Бу, и аз ти отговорих в темата. Не знам как може да задаваш такива неприлични въпроси!

# 708
  • Мнения: 5 370
Няма друго такова усещане да си на работа на празничен ден и две коли да се мандахерцат по булеварда, и трамвайчето да те дотангърка за 3 мин. ooooh!
То не че ще има работа, ама.....

# 709
  • Мнения: 503
И аз на тази пустош се радвам три дена, Жоз. Не че съм на работа, но ми е хубаво да са празни улиците и да е тихо.

# 710
  • Мнения: 2 505
Споделям си пълния стомах.
От два дни се оядох и аз не знам като какво ooooh!

# 711
  • Мнения: 7 008
Егати времето Tired
Но на мен пак ми е веселко.
Купих си нови дънки, нова блуза и много мило яке.
Почти за малко да се уредя и с обувки (Бу!!!), но реших да не прекалявам.

# 712
  • Мнения: 5 370
А пък аз се уредих с обувки точно в събота и днес реших да ги "разходя" до офиса.
То пък взе, че вали, и чак не смея да излизам, за да не станат на лодки. Crazy

# 713
  • Мнения: 527
Споделям разочарованието си от магазин Комо на околовръстното. Язък за голямата реклама, няма нищо ново и нищо интересно! И на всичкото отгоре служителите са нелюбезни и ги мързи ужасно!

# 714
  • Мнения: 742
 GrinningСподелям си изгорелите бузи. Седалищни. Да се пукнете от яд го казвам естествено, аз открих сезона. Първият пясък в джобовете за тая година си го донесох от Аркутино.  Израстъците подивяха, пощръкляха и влязоха във водата с дрехите, щото да им е по-топло, представете си. Изкопах дълбока дупка, в която да ги заровя, но се появиха някакви бабички с куче и се отказах.  Ако ги беше изровило щях да обяснявам как са се самозаровили на два метра дълбочина. Дори и на мен ми звучи неправдоподобно, затуй просто ги оставих да се валят произволно. И познайте за какво се скараха? За пясък, представете си. Петстотин метра плажна ивица, широка и покрита с пясък, те за два квадратни сантиметра край десния ми хълбок се сбориха. Ядохме варени яйца с пясък и козунак с пясък, пихме кола с пясък и вода с пясък, бърсахме сополи с пясък и си отнесохме два кърлежа, без пясък. Весело, весело, весело.

Отивам да разтурям багажа, чал за сега Heart Eyes

# 715
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Споделям ви пролет в Лондон, защото го заслужавате. Споделям типичната гледка на шал с джапанки. Споделям още, че е трудно да преобърнеш уличното си поведение за 2 дена - добре, че са свикнали с другоселци, дето очакват колата от другата страна и когато тя не се подава, стъпят смело на улицата и...

# 716
  • Мнения: 2 891
Да идеш на St. Katherine docks. Любимото ми място  Grinning

# 717
  • Мнения: 1 212
Споделям странно умиротворение вкъщи.
Цари спокойствие и благоговение.
Причината не е Возкресението , а това че наследника се качи и язди 10 минути кон  Grinning
Всъщност малко бяло пони, но спрямо неговите размери си беше направо кобила .

Ellyst, може би най-хубавото от преживяното е, че ще те държи поне няколко дена  Laughing
Колкото пъти си седнеш на задника, все ще се сещаш ...

# 718
  • Мнения: 4 586
Постоянно говорите със сексизми - на Бу задника, на Ео дънките, на Елист задника.
Няма да ви чета, да знаете. Споделям цъфнал шибой - цвете закичено със спомени за баба.

# 719
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вчера вечерта минавайки покрай блока, в който живеехме преди, вождът въздъхна тежко: Нямам `памент вече, къде ще се прибера сега?

Общи условия

Активация на акаунт