Моля за съвет относно храненето на 9 месечно бебе

  • 1 562
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 322
Щом ака по веднъж на ден и има обилно напишкани памперси, значи най-вероятно кърмата си и стига да ти кажа  Thinking . Друго, което се сетих, че дъщеря ми яде в такива моменти е една млечна каша с грис и ванилия на Алете http://www.papa-bebe.com/ban/piureta/j_alete4.jpg , вярно, има захар в нея, но поне добре се приема от мачовците. Аз като не ще и да опита нещо, мацвам и малко на устичката и чакам, тя се сърди, сърди, пък по някое време се оближе, види, че е хубаво и тогава почваме да ядем  Joy , изобщо не сме лесни. Хубаво е, че детенцето ти не е злоядо, аз с ръка на сърцето мога да кажа, че моето е! Идва ли скоро консултацията, ако не, обади се на педито и направете на бебчо едно мерене, нека пак я прегледа. Аз лично така бих постъпила. Стикам палци  Hug .

# 16
  • Мнения: 2 401
Незнам дали ще те успокои, но аз и друг път съм срещала подобни теми за деца на тази възраст, които не искат друго освен кърма, а и ние бяхме горе-долу в това положение докато дъщеря ми не стана на 1г., хапваше само символични количества твърда храна, като изключим киселото мляко, за моя радост напоследък има промяна. Пробвай и да я взимаш заедно с вас когато се храните и когато храната е подходяща да и предлагаш малки количества, може така да прояви интерес.
Относно връщането към гърда виж тази тема, може  с нещо да ти е полезна.

# 17
  • Мнения: 22
звездичка, благодаря за темата за връщането към гърда. Ще пробвам от тази вечер. Вчера Диана хапна 2 лъжички домашно зеленчуково пюре и аз греех Simple Smile Не че днес иска де, ама пак е успех.
Малко се чувствам неуверена, че ще я върна на гърда , ама дано дано стане. Взех си днес и силиконови зърна. Абе дано се прилъжем.

# 18
  • Мнения: 2 401
Желая ти успех и ако се получи задължително да се похвалиш тук, защото това ще си е сериозно постижение! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт