искам да му изневеря,но ме е страх

  • 17 552
  • 155
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 817
........"Кой ще ти даде медал,че безгрешно си живял!"

Почти си си отговорила на въпроса, освен това казват, че разнообразието било подправка на живота, опитай Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 98
ooooh! ooooh! ooooh! Аман от анонимни тъпи теми!Очаквам следваща от същата “объркана“ авторка-“вече съм любовница,да му пусна ли или да изчакам,за да не ме вземе за лека жена?" newsm78 ooooh! #Cussing out
]
 newsm10 omm

# 62
  • Мнения: 325
Добре си помисли дали изобщо искаш да прекараш живота си с такъв мъж.И защо всъщност не го зарежеш,след като той не ти дава това,от което имаш нужда. А като му изневериш,ти може и да си промениш мирогледа,но той ще си остане същото "дърво". Освен това за този семейния мъж също ще бъдеш незначителна,просто едно разнообразие. Така че не възлагай големи надежди да си решиш проблема по този начин. По-добре се разделете,пък с времето ще решиш какво да правиш.

# 63
  • Мнения: 7
искам да ви кажа че точно това ме спира заради начина по който съм възпитана,пък и аз като вас до вчера бях моралистка,нямаме деца с моя приятел.Пък и в крайна сметка той е решил да изневери дали с мен или с друга ще го направи.Ако вашите връзки са идеални моята не е и не мисля че една изневяра ще е край може би ще разбера дали го обичам,когато се видях ме разбрах че човека си държи на семейството,но му е дошло в повече проблемите.Познавам доста мъже и ако тря да съм чесна секса за тях е като да отидат до тоалетна за тях секса няма нищо общо с любовта
Направо си за оплакване Sick!Ти собствено виждане за живота си имаш ли?Начина по който е написан поста ти е показателен-1.Приятелят ти така казвал,карал те да ревнуваш...??? 2.Оня от нета ти разяснил философията на изневярата и ти хайде...Юруш на маслините hahahaИзвинявай ,но те намирам за крайно ограничена!Ценностите са ти неизяснени!Щом имаш проблем с приятеля си е по-редно да си кажете нещата в очите,а не да тичаш при първия предложил ти "секс лечение",което ама по никакъв начин няма да ти излекува проблема във връзката

# 64
  • Мнения: 5 468
Щом имаш проблем с приятеля си е по-редно да си кажете нещата в очите
А... тя пък хич не му е говорила сигурно. Убедена съм, без да съм говорила с нея, че най-малко 1000 пъти му е казала, какво иска и очаква от връзката им... а той й е казал - "И тооййй квооо!?"

# 65
  • Мнения: 7
предполагам вашите мъже ви целуват като се прибират от работа-моя не
ако на вас ви казват обичам те-на мен не
ако правите хубав секс -аз не
за моя целувките и преградките са излишни
аз плача по цяла нощ,когато се скараме че не ме гушка и че не ми обраща внимание и той ме нарита на бързо
да защото и това прави,НО аз искам само 1 път да му изневеря за да докажа не себе си,че не съм "некадърна,грозна,боклук и курва"че ме хареват и няма да го направя с който и да е не съм толкова глупава
сега предполагам ще ме упрекнете защо го търпя,ЗАЩОТО драги той ме накара да се чувствам като изтривалка време е да помисля и за себе си  
Не той, драга,а ти самата си позволила да си изтривалка!!!Какво правиш при такъв мъж?Защо се е стигнало дотам да се държи така ?Едва ли такъв си го обикнала и обичаш както твърдиш? Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 2 803
Не мисля, че като му изневериш ще си решиш проблемите с приятеля ти. Най-много да се вкараш в сапунен сериал. Или го приемаш такъв какъвто е, или се разделяте и си търсиш щастието с друг. Това за подобен триъгълник с ангажиран и семеен мъж направо ми е като по сценарий на филм. Ти нямаш ли малко достойнство и уважаваш ли се достатъчно за да търсиш връзка с такъв?! ooooh! Любовта е за двама!

# 67
  • Мнения: 180
Ами ако след това кръшване....вече е прекалено късно?? В смисъл,че ти може и да си дадеш сметка, че обичаш приятеля си и го искаш завинаги, но ако той усети промяна в теб или разбере за забежката ти..... newsm78 Ами ако се влюбиш в другия мъж???  Това са чувства,неможем да ги контролираме, неможе да кажеш "край" и да сложиш точка.
По добре поговори с приятеля си и му кажи как се чувстваш,от какво имаш нужда, дори му постави ултиматум за отношението и държанието му към теб,но си помисли добре преди да направиш грешката да му изневериш. Бъди честна спрямо себе си и него.  Peace

# 68
  • Мнения: 232
Объркана, не мисля, че трябва да квалифицираш всички тук като моралистки. Сайта е бгмама, а не бгморалистка  Laughing
Мисля, че трябва да насочиш мисленето си в посока на това какво ще получиш ти от тази изневяра и дали ще я преживееш просто като някаква тръпка - щото тоя от нета е ясно, че се занимава с ловуване. Щом те е страх и имаш лош опит - баща ти, значи по-добре да устоиш на този импулс. Ако нещото, което липсва в приятелят ти е само подаряването на подаръци - ами поговори с него, насочи енергията си към връзката, в която имаш чуства, защото има опасност да я загубиш ако изневериш. Трябва да си отговориш на въпроса - пука ли ми ако загубя тази връзка. Ако отговорът е - ДА, тогава не бих те посъветвала да изневериш.

Извинявай - сега видях това

предполагам вашите мъже ви целуват като се прибират от работа-моя не
ако на вас ви казват обичам те-на мен не
ако правите хубав секс -аз не
за моя целувките и преградките са излишни
аз плача по цяла нощ,когато се скараме че не ме гушка и че не ми обраща внимание и той ме нарита на бързо
да защото и това прави,НО аз искам само 1 път да му изневеря за да докажа не себе си,че не съм "некадърна,грозна,боклук и курва"че ме хареват и няма да го направя с който и да е не съм толкова глупава
сега предполагам ще ме упрекнете защо го търпя,ЗАЩОТО драги той ме накара да се чувствам като изтривалка време е да помисля и за себе си  
Не той, драга,а ти самата си позволила да си изтривалка!!!Какво правиш при такъв мъж?Защо се е стигнало дотам да се държи така ?Едва ли такъв си го обикнала и обичаш както твърдиш? Rolling Eyes

При положение, че не ти е добре и не си щастлива с него, мисля, че трябва да направиш нещо градивно, като да го зарежеш, а не деградивно, като да се набъркаш още по-зле със семеен мъж.

# 69
  • Мнения: 429
Доколкото разбирам, не си омъжена, нямаш общо дете с гаджето си и никъде не пише, че планираиш бременност.  Горещо бих ти препоръчала друго:
 - Мацка, коте! Зарежи го твоя грубиян, дето не те уважава подобаващо даже. Хвани си романтик, нежен и внимателен. Дай боже да е учител по български език и литература.

# 70
  • Мнения: 1 910
Наи-добре се махни от този час по-скоро и си хвани някои свестен пич.
П.С.Това че момичето не пише толкова правилно като вас не значи че трябва постоянно да го укорявате, други съфоруммки пишат доста по-зле но не им правите забележка,мерете с 1 аршин.

# 71
  • Мнения: 429
ОК, щом с 1 аршин - тогава 2 учители.  Wink

# 72
  • Мнения: 4 586
Не, с двама учители по Бел е само количествено натрупване.
Търси един, но с българска и френска филилигии.

# 73
  • Мнения: 872
Първо си зарежи съквартиранта и после си хоикай на воля. ´Че иначе ако те хване в изневяра / а става ясно че е груб и те побиива/ лошо ти се пише...
На 24 години живота е пред теб, а мъже за свалки в нета бол  Wink

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 15:51 от MariaF

# 74
  • София
  • Мнения: 1 348
Ако мислиш,че това ще реши проблемите с приятелят ти-грешиш!-това първо
и второ-прави,каквото искаш,никой не може да ти каже дали да изневериш,или не,как да живееш и как да бъдеш щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт