КГБ = Клуб на Готините Баби - 69

  • 29 572
  • 408
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 16 123
Мастерче, явно при мене е и от ЕГН. Преди години отслабнах много, но тогава трябваше да изчистя 2 апарт. натъпкани с боклуци, трупани като за световно, да си опаковам  моите неща и да се пренеса в нов апарт. Отделно гледахме с Ани  неподвижна баба и дядо със страшна склероза. Та тогава без диети, постепенно стана работата.После постепенно си ги върнах и прибавих още. Както и да е - ще се борим.
Зиче, не много - изобщо не ме безпокоят. Само когато скъпия е в почивка през деня ходя с него на посещения - не че ми се иска да ги видя. Но като е сам много умело му пълнят главата с глупости - само и само да му изцицат заплатката. Така де, толкова год. са му прибирали всичко.
То са идеи за съдружие в строшеното такси на някого, оферта да направим плод-зеленчук и те там да работят. Да не изброявам, но пред мене винаги отказва. Иначе на вечерните гости не ходя - там са само мъже и си пийват. Жените клюкарят в другата стая. Аз при тях не се вписвам, а като съм при мъжете - искала съм да им ги отнема.
Иначе от мене не искат пари - пробваха, отказах от първия път, не съм соц. грижи.

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДЕЛТАА ДОБРЕ СМЕ БРЕЕЕ ТО ДРУГО НЕ НИ ОСТАВА ДА СМЕ  Joy Joy Joy
БуДосахме Ицата и сега лайфффф Party Party Party

Само така АЙША  Peace Peace

# 362
  • София
  • Мнения: 16 123
Някои още ги варим на бавен огън. Надявам се да са току що сварени като се прибере Ани. Mr. Green

# 363
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314

 Абе Жабчето нещо липсва тази вечер!Да няма великденска изненадка от Краси-старши?

# 364
  • София
  • Мнения: 1 749
Ето ме и мен.Прибрах се.В неделя ще дойдат дъщерята и зетя.Предупредена съм да има пилешко/Софи е на диета/ Та може да ми се смеете,но ще купя пилешко,риба и свинско.И кой каквото иска да яде.
  Мастерче,колегата ти напълнял ли е или изглежда така до теб,след като ти си отслабнала?
  Аз да ви се оплача...нали живея в село и всички се познават,та си разнасят клюки.Който ме види и ми казва,че чул,че много съм отслабнала и то с някакви чорби . И да ви кажа долавям злоба.Обаче тази вечер се ядосах и заявих,че съм отслабнала,защото всеки ден ходя на фитнес и плуване.Сега чакам да разбера новите клюки-кой знае какво ли ще съм правила...

# 365
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет бабетки.

Тайна,нека всичко лошо е в миналото и за теб и за децата ти.
Габка,дълги години да празнувате с мама.
Мастерче,супер си.Нашата Първа Китарка. Joy
Яжка,много добре си отговорила.Не им се ядосвай,не обръщай внимание дори.
Янче,Жабче е на село.Тя писа за отсъствието си.
Моите яйца са боядисани.Малко червени и останалите нашарени с памук.Утре ще взема козунака и Великден може да идва.
Зиче,ще опитам твоите курабии,но в събота.Аз си падам по калпавите неща.
Айша,боядисването не е сложна работа,ще се справиш,но не се притеснявай.

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Яне ти не разбра ли за Жабчето newsm78  тя от три дни няколко пъти пише че ще ходи при вуйчо си на село да чисти етажа ,че ще има събор там ...

ЯЖКА  не им се връзвай на злобарите те от злоба ще умрат като видят някой да е по добре от тях  Mr. Green Mr. Green На село пък е още повече то там хората друга работа нямат и само клюки сътворяват.Много хубаво си им казала за фитнеса да ги е яд още повече,малееее такива как и аз обичам да ги юркам та чак и аз почвам да си вярвам на измишльотините с които ги дразня. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А за гозбите ти какво да се смеем то не е казано че трябва непременно агнешко да е  newsm78    Я им вземи една пуйка като искат пилешко  Joy ако ви го позвалява диетата  Mr. Green newsm78

Фурийче хубавото им е че са мързеливи не се меси и стават като бешкоти и колкото повече стоят по хубави стават.Аз си ги измислих един път като ме мързеше да меся а искаха курабии ,ама то мързела виж до каде води . Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 367
  • София
  • Мнения: 16 123

 Абе Жабчето нещо липсва тази вечер!Да няма великденска изненадка от Краси-старши?
Не Краси-старши. Писа вчера, че  отива да нагледа вуйчо си на село, да го подготви за Великден.  Утре вечер ще е тук.
Яге, след 2-3 дни им пусни мухата за протеинчето - мускулест фитнес инструктор.
Какво лошо има в чорбите? А не им се ядосвай следвай ме - не ми пука какво говорят зад гърба ми, нали съм отпред и гледат г...за ми. А той е видим отвсякъде.
Защо да ти се смеем за рибата и пилето? То си е  хубаво също. Току що си говорихме с Пламен да опечем само агнешкото за събота и неделя. В понеделник - пържоли и пилешко. А дробсърмата да остане за др. седмица - в момента дояждаме чушки с месо и ориз. Само ориз ли ще рупаме - да не сме китайци.
Ревюто е свършило и Ани си идва.

# 368
  • Мнения: 3 036
Привет момичета- кокичета,
Аз се обаждам да се разпиша.
Записах се за курса по английски език,така че на стари години пак ще бъда студентка.Дано да издържа на напрежението през лятото и да мога да се обаждам тук и да имам време да ви чета.
Но сега идват празници и няма да говоря за работа.
Днес Кали се прибра и тук ще посрещаме Великден,в Габрово.
Моето момче Християн ,заради когото имаше толкова дискусии взе първо място за стихотворение на тема
"Гората -живото съкровище на България"
Ето го и стихотворението ,но ще го дам само тук.

ГОРАТА – СЪКРОВИЩЕ НА БЪЛГАРИЯ”
Християн Николаев Христов
ІV клас
ОУ”Иван Вазов”

Много съкровища има страната ни любима.
Едно от тях е гората – на всички ни позната.
Гората,която огласят я пойните птички
и скачат из нея зайци ,сърнички.
Гората,която е трудно достъпна и дива
там горе в планината е чудно красива.
Гората ,която е стара и с
много тайни и мъдрости крие,
но от нас сили пие.
Гората,която е  от нас посадена,е като малко дете.
Грижи и внимание й трябват ,за да порасте.
От кой вид е гората ,няма значение
И искам да направя обръщение:
Хайде всички ние да си подадем ръка
За да опазим съкровището на нашата страна.
От хора с лоши намерения,
от брадви и престъпления.
Всяка наша гора е съкровище безценно,
и блести с красота безмерно.
Богата е нашата страна с гори,треви
цветя, скали и пещери.
Затова обичайте,закриляйте и пазете
очите на нашата страна
наречена Гора.
Че тя освен очите е и нашето сърце и
всичко за което си мечтае всяко дете-
да е чист и свеж въздуха навред.
А това го дава само
Гората наша във Балкана
Ето го го и сайта на Централен Балкан"Българска"
http://www.ppbulgarka.net/node/118

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДЕСКАААААА ХАЙЛАВЮЮЮЮЮЮ   Joy Joy Joy Joy JoyHug Hug Hug
 Браво на христият Деси кой каквото иска да казва това е момче с дарба и хората които не го харесват да си гледат работата .Ама то е от злоба това българина е толкова злобна нация че няма на къде .

Горе на клона виждам че има едно ВИКИ което се е регистрирало преди малко.ВИКИИИИИИ СЛИЗАЙ ОТ ЧЕРЕШАТА ЧЕ ЩЕ Я ДРУСНА  Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 00:01 от zi4e

# 370
  • София
  • Мнения: 1 749
     Деси,браво на Християн!

# 371
  • София
  • Мнения: 16 123
Деси, браво и на Християн и на учителката му. Нямаше да е на първи места, ако не ги беше учила съвестно. Като си представя учителките на Ани - колко формално караха часовете...
Но нали се отървахме вече.
Надявам се, че все пак ще намираш време за 2-3 реда тук. Няма как само да учиш - трябва и почивка.

# 372
  • Varna
  • Мнения: 2 596
zi4eeeeeeeeeeee, Душкоооооо Hug
Да ти имам Английскияяяяя. Паднах от смях, развесели ме страхотноооо newsm51
Деси Hug Какъв Анлийски ще учиш? Някакъв специализиран ли?

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДЕЛТА аз знам няколко езика , Crazy Sick Mr. Green  Гутен сабахлен, ХАЙЛАВЮЮЮЮЮЮ, мараба, дал ти бог добро, доброе утро .
 Виждаш ли колко съм учена аааааааа ,има и още ама да съм по скромна  Crazy Mr. Greensmile3533 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 00:11 от zi4e

# 374

Общи условия

Активация на акаунт