КГБ = Клуб на Готините Баби - 69

  • 29 573
  • 408
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 77
Днес на единия от близнаците- Иван, му излезли пъпки по коремчето и сестрата в детската казала- скарлатина. Росито го взела и ми се обажда, да си приготвя багаж да отивам в тях да го гледам, за да не зарази Бори ако го доведе у нас. Събрах малко багаж, а те отидоха на Спешен кабинет, и ще дойдат да ме вземат. Обаче лекарката казала, че не е скарлатина, а е от храната, да не яде два-три дни месо, шоколад, не казала за яйца, но като знам, че тях винаги ги забраняват, сигурно ще трябва да не яде. Ще питам братовчедката ми, тя е кожна лекарка, че да не объркаме нещо по Великден.
Така че сега си имам гостенче. Ще се гледаме утре и ще пием лекарства. Добре че днес тупах, мих, трих, да не отварям утре , че да не го простудя.
Бори е много щастлив, че не е сам, до сега играха с плейстейшън ли се казваше, не знам, едвам ги накарах да се измият и да лягат.
В събота сутринта, ги очаквам и другите двама- Миша и Малък Стефчо, с майка им.
Оплаках ви се, и ще си лягам до един малък мъж, на 6 год. и 10м.


   Л Е К А    Н О Щ,    Н А    В С И Ч К И !       

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 00:30 от Танита60

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАРХАБА МОМИЧЕТА Joy Joy



# 377
  • София
  • Мнения: 1 749
     Добро утро момичета! Зиче,благодаря за закуската и кафето. И аз съм приготвила също.


# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЯГЕ ДОБРО УТРО  Hug Hug
Лек и спорен ден ти желая.
За теб специално  поздравче Hug Hug Hug


http://www.gifzona.com/i/mus/m71.htm

http://www.gifzona.com/i/mus/m32.htm

# 379
  • София
  • Мнения: 4 178
Добро утро!
Лек ден и не се преработвайте на разпети петък.
Дано ни пуснат по-раничко днес.

# 380
  • Мнения: 7 434

ДОБРО УТРО,МОМИЧЕТА!!!ЛЕК,СЛЪНЧЕВ И СПОКОЕН ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ!!!

# 381
  • София
  • Мнения: 1 749
    Зиче,връщам се от кухнята с кафето и палачинката и виждам поздрава ти. Нямам думи да ти опиша удоволствието,което изпитах. Улучила си право в целта! На мен много ми въздейства музиката и мисля,че тя е най-великото творение на човечеството.Скорпионс са ми един от любимите състави. Благодаря! Hug Hug Hug Hug Hug

# 382
  • София
  • Мнения: 15 486
Благодаря, момичета за всички прекрасни пожелания!

За всички ВАС!


На всички,на които съм пропуснала да поздравя за празниците им, пожелавам много здраве и радост!

Пожелавам ВИ весело изкарване на Великденските празници и бъдете все така, весели и здрави!Амин!


Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 08:56 от Тайна

# 383
  • Мнения: 2 014


Добро утро момичетааа! Hug Hug Hug
Благодаря ви на всички за милите поздрави към мама!

зиче - записах си рецептата.  Hug Hug HugСлед празниците ще докладвам за резултата!
И аз се надявам ей тъй да ни кажат,че днес си тръгваме по-рано,ама знае ли човек ooooh! шефска им работа ooooh! ooooh!

Приятен ден на всички !

# 384
  • Мнения: 77
Здравейте! Здравейте! Здравейте!
Много хубаво слънчице се е показало, дано да е така през целия ден, че прогнозата нещо за Североизточна Б-я, не ми харесва!
С Вани изпратихме Бори на у-ще, майка му на работа, дядо Стефчо при джипито за лекарствата, за кръвното, закусихме, и аз на компа, той на ТВ-то, занимание по интереси!
Ще му правя таратор и пържени картофи за обяд, че не трябва да яде месо два-три дни и ще се гледаме двамцата.
Дано днес работещите да ги освободят по-рано от работа, че най-дълги са предпразничните дни.
Приятен ден, момичетаааааа!



                     

# 385
  • Мнения: 1 558


Добро утрооооооооо!

Благодаря на ранобудните за кафето, закуската и музиката!
Зиче, възползвах се от музикалните ти поздрави - напълни ми се душата от удоволствие!
Ах, колко хубаво щеше да бъде да има концерт на Скорпиънс, но не в Каварна както ще идват, а на стадион или зала, та дори и в София да беше  Crossing Arms

Тайне, приеми и моите пожелания към Нели -
зло да я забрави, здраве и късмет завинаги!




На всички ви приятен и спокоен ден!

Ние вчера боядисахме яйцата, днес съм решила -
ей тъй собственоръчно козунак да правя /луд умора няма Joy Joy Joy/

# 386
  • Мнения: 7 434
                            Доби,ходих аз на концерта на Скорпиънс в София.Децата бяха ученички и ни беше страх да ги пуснем в тълпата сами,че мъжО вика - няма спиране на тълпа като се понесе напред,ще ги смачкат и...... двамцата се маскирахме като тинейджъри /бяхме по-млади и по-слабички  Mr. Green / и хоп на стадиона.Приятелите ни не вярваха , че можем да го направим , но.....луд умора нЕма. Laughing Супееер концерт беше!

# 387
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, дружки!
Днес ми е едно празнично и петъчнооо Hug Grinning
Чакам с нетърпение да дойде утре и да боядисваме яйцата с Дени Grinning
Деси, браво на момчето!Има талант детето и това е! Peace
Зиче, и на мен много ми хареса Скорпионс.Благодаря! Hug
Яге, много добре си им казала на клюкарите Mr. GreenИкато казва Айша добави сега и едни инструктор на фитнеса и ги остави в размисъл Joy
Танче, гледайте се с гостенчето и бързо да оздравява Hug
Хубав и слънчев ден на всички! Heart Eyes


# 388
  • Мнения: 1 558
Еххх, Дидия, ти ме подсети - преди десетина година моя така води децата на концерт на Продиджи в София, сина ми им беше фен - о, чудо, те тук в София, мъжо имаше щастието да отиде  Mr. Green И после ми разправя, един полицай му викал: "Ех, тате, тате, къде те доведоха....."На стадиона е било.....не е за описване...

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЕЕЕЕЕ МОМИЧЕТА  Hug Hug радвам се че съм ви подобрила настроението сутринта .Това са едни от моите любимци и навяват спомени,спомени  ooooh! когато ги слушам .

Аз пазарих ,сготвих супа топчета,кремче направих ,че дедко си идва и поръча супичка да му направя .
На работещите дано ви пуснат на обяд от работа та да се приготвите за празниците Hug Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт