КГБ = Клуб на Готините Баби - 69

  • 29 570
  • 408
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета! Hug
Липсвах ли ви? Heart Eyes Не съм се появявявала цяла седмица и не съм ви чела - после трябва да намеря време. Имах малко премеждия, а и се запалихме с една приятелка да си правим фирма и да опитаме да работим заедно. Цяла седмица обикаляме и избираме офис, следващата трябва да се задействаме и да регистрираме фирмата, а тези дни си идва дъщерята със антуража, по-следващата ще съм гледачка на малката фурия. Дано намирвам време и за форума!
Надявам се, че всички сте добре и доволни с приближаващите празнични дни! Hug

# 391
  • Видин
  • Мнения: 961
Нас ни пускат в 14.00 ч.  newsm44
Чао, момичета! HugДовечера ако мога ще се включа Heart Eyes

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Браво Жакиииии Hug Hug Хайде отивай да почиваш Hug Hug  bouquet

МАРСИ липсваше ми поне на мен  Hug Hug Аз съм с трима и пак намирам време да драсна Марси ти поне по два реда пиши да знаем че си добре  Hug Hug Hug

# 393
  • Мнения: 2 013
 Жаки - блазе ти ! Hug Hug
А нас не ни пуснаха ,ама до 16 часа все ще изкараме,пък после ще я подхващам из къщи.


# 394
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет и от мен.
Аз съм от работещите и ще карам до 16.30.Какво е това пущане newsm78.? Нали дадоха бонус,един мчас повече ще им поработя даже. Joy.

Довечера си прибираме детенцето от Варна и отпрашваме на село.
Весели празници Ви желая на всички. До понеделник вечер.

 Hug Hug  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ВЕСЕЛО ИСКАРВАНЕ НА ВСИЧКИ КОИТО НЯМА ДА ПИШАТ ПО ПРАЗНИЦИТЕ.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 396
  • Мнения: 1 558
Весели празници на заминаващите!
Да си починете, да се забавлявате и хубаво да си изкарате!

А другите - къде сте бей ?
Айде на следобедно кафе

# 397
  • Мнения: 7 431
                    Тук смеееее!Пием си кИфенцето с теб! Laughing И аз съм с 20,ама успявам да погледна и да драсна някой ред! Laughing Да ви се похваля  Laughing вчера успях да излъжа Неда да спи в ДГ и днес още спи.Другите станаха и закусват.Тя вече си е при баба в групата и приключихме с детската ясла.Сега ще пробваме на годишния концерт дали ще излезе да пее или ще запече! Laughing

                   
Весели празници и от мен на всички,които няма да могат да пишат!

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз съм тука надничам от време на време ама Здравко тъкмо се събуди и ще го обличам да излизаме ,да идем да вземем кака от училище. Hug

# 399
  • Мнения: 1 558
Ееее, Дидия, ако излезе да пее детето - добре,
ако ли не - мадама с характер, когато тя иска, не когато другите кажат  Joy Joy

Зиче, приятна разходка!

И тук временцето е чудесно - даже навън е много по-топло, отколкото в къщи  Mr. Green
Едно слънчице е напеклоооо
Дано и през празничните дни да е така приятно!

# 400
  • Мнения: 2 013

ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ  НА ПРАЗНИКА И ОТ МЕН! Hug Hug Hug НА ПЪТУВАЩИТЕ ЛЕК ПЪТ ! Hug Hug
 Ще се "видим" след празниците !

# 401
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 312

 Еееее,аз тъкмо се появих и всички тръгнахте нанякъде!
Весели празници на всички,които няма да са в къщи!

Момичета,аз пък да ви се оплача.Днес наобяд ми звъни майка ,цялата разтреперана,че уж й се обадила Галена плачейки и й казала,че блъснала дете и то умряло и хората искали 8 хилади,та да не влезе в затвора.Аз като чух за парите веднага вденах и я питам сигурна ли е,че е била Галена.Тя твърди,че плачела и викала:"Аз съм,бабо,Галена!"Звъннах на моя,казах му (щях да звънна на Галена,ама ми падна батерията на М-телския) и той й звъннал.Разбира се,нямало нищо такова,че после тя се обадила на баба си да я успокои.
Какви хора! #2gunfire #2gunfire #2gunfire Майка ми е на 78 години и само удар дето не получила!!!То че нямат съвест,нямат,ама ще уморят жената за едното чудо. #Cussing outЧе й дали и телефон,на който да се обади,уж на полицая,присъствал на катастрофата! Ама тя казала,че няма толкова пари и понеже може да помогне само с около 500 и той веднага се съгласил.Чак тогава и тя се сетила,че е вързанка.Ама това,след като ми се обадила. И ТОВА ПРЕД ПРАЗНИК!

Та такива работи днес ПРЕДПРАЗНИЧНО!

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЯНЕ ТЕ ТАКИВА точно преди празници най много лъжат ,ама добре че майка ти се е сетила да ти звънне та не е хукнала да дава парите.
БОЖЕЕЕЕ ТО НЕЗНАМ КАКЪВ ЧОВЕК ТРЯБВА ДА СИ ПРЕД ТАКЪВ ВЕЛИК ПРАЗНИК ДА ПРАВИШ ТАКИВА НЕЩА ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 403
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 312

 Зиче,тя и ги няма толкова пари.Ама като смъкнали от 8000 на 500 и загряла до някъде.Сега се ядосва,че като я питали къде ще й е удобно да ги донесе,казала че е инвалид и не може никъде да ходи.Да била определила място и да се обадим в полицията!Ама то толкова се разтревожила,че дори не й минало през ума.

# 404
  • Мнения: 4
Здравейте дами.
И аз приключих с работата.
Янче и аз се чудя какви са тези хора.
Но явно нищо не ги стряска.

Общи условия

Активация на акаунт