Как да си матирам косата?

  • 30 827
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
За какво ви е пепеляворусо... Аз осемнадесет години се разхождам с такава коса и бих искала да е малко по руса... Дразня се когато "много рзбиращите" ми заявят че не е русо ами "светлокестеняво"... Тя вярно че моята коса е голям мелез, имам всичко, от светлоруси до черни косми като минете през руси, кестеняви, червени... Има червеникав отенък когато и скимне но си е руса. Бих ви показала снимка, но на снимки изглежда кестенява... "светлокестенява"...

# 16
  • Мнения: 6 243
Дудка, тоя номер с Пиоктанина ме утрепа. Аз почти винаги имам пиоктанин у нас заради децата, ще взема да се топна...
А българските оцветители - дано не съм права... И на мен ми се иска за 1,20 да ставаше номера, ама защо на моите крака и на моята глава все най-скъпото само хваща Mr. GreenКато си купя български обувки - оп! мазоли. Български крем за лице - ефект нулев с тая суха кожа...Само мъжът ми е български. Laughing

# 17
  • Мнения: 4 458
А българските оцветители - дано не съм права... И на мен ми се иска за 1,20 да ставаше номера, ама защо на моите крака и на моята глава все най-скъпото само хваща Mr. GreenКато си купя български обувки - оп! мазоли. Български крем за лице - ефект нулев с тая суха кожа...Само мъжът ми е български. Laughing

Ами щото ти си "вносна" мадама Joy   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 010
А бе моми4ета нека някой да го пробва тоя пиоктанин  Wink newsm78. Аз също харесвам пепелявото русо, ама много трудно се постига бре, пфууууууу.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Дудка, тоя номер с Пиоктанина ме утрепа. Аз почти винаги имам пиоктанин у нас заради децата, ще взема да се топна...
А българските оцветители - дано не съм права... И на мен ми се иска за 1,20 да ставаше номера, ама защо на моите крака и на моята глава все най-скъпото само хваща Mr. GreenКато си купя български обувки - оп! мазоли. Български крем за лице - ефект нулев с тая суха кожа...Само мъжът ми е български. Laughing
Същото е при мен! Hug

# 20
  • Мнения: 6 243
Сестро, дай да си направим едно организирано топене на главите в пиоктанин! Хем ще зарадваме и Денди, и българските си мъже. За моя знам, че ще си падне на пъпа, ако ме види в леген с това мазало.  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Нямаш проблем Hug,да ти кажа по въпроса за матирането,аз съм с естествено руса коса,но от време на време си правя кичури,та по въпроса:матирам единствено със оцветяващия балсам на Престиж,цвят перла.Седя с него 20 минути,измивам и косата ми е с цвят перла,нищо жълто.
Ако искаш ,ще съм солидарна с теб,още утре го купувам това чудо пиоктанин,слагам си главата в легена и ще пиша какво се е получило,сестро Hug Hug Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 511
Мацки,и аз се топвам в Пиоктанин-а! Утре!

 В събота правим кръщене на бръмъбчето и трябва да съм красива мама!

Хайде ще пиша после! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 6 243
Ами като сте рекли да се топя, ама аз преди месец скъсах с русия период и сега съм кестенява... Но може пък да стана лилаво - кестенява.  Grinning

# 24
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
За какво ви е пепеляворусо... Аз осемнадесет години се разхождам с такава коса и бих искала да е малко по руса... Дразня се когато "много рзбиращите" ми заявят че не е русо ами "светлокестеняво"... Тя вярно че моята коса е голям мелез, имам всичко, от светлоруси до черни косми като минете през руси, кестеняви, червени... Има червеникав отенък когато и скимне но си е руса. Бих ви показала снимка, но на снимки изглежда кестенява... "светлокестенява"...
Има такъв момент с тъмно русото и светло кестенявото  Laughing
Аз съм с тъмно кафява коса почти черна. Правя руси кичури и после цапам цялата коса с тъмно русо Wink Супер стават кичурите, а тъмната ми коса изсветлява с няколко тона. Аз на това му викам матиране нищо, че не е русо  Twisted Evil

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Айде бе мацките,никоя ли няма смелост да го пробва тоя пиоктинин,казвам ви няма страшно,топите и вадите,пробвай те първо кичур за да прецените цвета да ли ви харесва.Айде чакам някоя да се похвали!!!! Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 511
Ами аз топнах косата одеве в Пиоктанин! Обаче няма и следа от сиво,стана с бледо-лилав оттенък! Сложих 3 капки в легена с вода,нали малко трябваше да се сложи  Sad

Сигурно повредата е в моя телевизор  Laughing Laughing Laughing

Както и да е!  Така или иначе,утре ще се боядисвам и ще докарам сивия ефект!

Успех на другите  Peace

# 27
  • Мнения: 2 006
Матиране се прави с боя,оксидант 10 волума и шампоан ,естествено и тук си има тънкости,затова ти препору4вам да отидеш на стилист.Много трябва да се внимава,защото мата се мие веднага щом се постигне цвета,който искаш.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 511
Боядисах се и този път постигнах пълно съвършенство Joy

http://www.bgphoto.net/photos/2545/t632603515646562500.jpg

# 29
  • Мнения: 6 243
Боядисах се и този път постигнах пълно съвършенство Joy

http://www.bgphoto.net/photos/2545/t632603515646562500.jpg
И ти, и цветът ти, изглеждате много хубави!!!
Жалко, че снимката е толкова мъничка Sick

Общи условия

Активация на акаунт