Как да си матирам косата?

  • 30 832
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 478
Само аз ли не съм доволна от тониращия балсам на Престиж? Никакъв ефект няма.И да има е толкова мимален, че няма на къде. Да не говорим, че хваща, където косата ми и без друго е бяло руса, а жълтото в корените продължава да си седи Sick

Сега ме накарахте да се замисля за този пиоктинин Thinking Кажете пак какво, колко, изплаква ли се след това(много важна подробност, ако питате мен!) и въобще тънкостите на топенето Mr. Green

А, уточнете също щипка ли се слага от него, или капки.Въобще не съм г очувал преди това и незнам прахообразно ли е, или течно...
Бубе, и аз не съм хич доволна от този балсам на Престиж Naughty. А ако си спомняш, преди време и аз те съветвах за него. Че нали така и мен ме учеше фризьорката. Laughing
Да, ама не видях грам ефект от него. Crossing Arms
ПО скоро видях, ама не беше положителен.  Confused
Страшно бързо ми се сплъстяваше и замърсяваше косата след употребата му. Буквално след два дни отново трябваше да си мия коста, а аз го правя обикновено на 4дни. Wink

Иначе за пиоктанина- продава се в малки шишенца в аптеките. Тъмно лилаво течно, мирише на спирт.
Мазала съм пъпчиви бебешки дупета с него.  Grinning
Ужасно цапа- няма махане където капне. Close

# 46
  • Мнения: 658
В боята се слага малко черна боя
Ъ... Направо ме уби. #2gunfireМомичета, най-добре си става с боя, оксидант нисък вол.о и балсам. Може да смесите два цвята боя-пр. тъмна пепел и боята която използвате за боядисване, но задължително с балсам и нисък оксидант. Другото което мога да препоръчам е шампоан-оцветител на "Кристиан оф Рома". Супер е . Вече 5 години работя с тази фирма и продуктите и досега съм нямала оплакване от клиентки за цвят и т.н. Peace

# 47
  • Мнения: 5 622
Само аз ли не съм доволна от тониращия балсам на Престиж? Никакъв ефект няма.И да има е толкова мимален, че няма на къде. Да не говорим, че хваща, където косата ми и без друго е бяло руса, а жълтото в корените продължава да си седи Sick

Сега ме накарахте да се замисля за този пиоктинин Thinking Кажете пак какво, колко, изплаква ли се след това(много важна подробност, ако питате мен!) и въобще тънкостите на топенето Mr. Green

А, уточнете също щипка ли се слага от него, или капки.Въобще не съм г очувал преди това и незнам прахообразно ли е, или течно...
Бубе, и аз не съм хич доволна от този балсам на Престиж Naughty. А ако си спомняш, преди време и аз те съветвах за него. Че нали така и мен ме учеше фризьорката. Laughing
Да, ама не видях грам ефект от него. Crossing Arms
ПО скоро видях, ама не беше положителен.  Confused
Страшно бързо ми се сплъстяваше и замърсяваше косата след употребата му. Буквално след два дни отново трябваше да си мия коста, а аз го правя обикновено на 4дни. Wink

Иначе за пиоктанина- продава се в малки шишенца в аптеките. Тъмно лилаво течно, мирише на спирт.
Мазала съм пъпчиви бебешки дупета с него.  Grinning
Ужасно цапа- няма махане където капне. Close

Ъхъ, ясно..нямам кураж да пробвам тогава  Crossing Arms ЩЕ си ходя жълта до лятото, след това ще съм ОК  Peace

Иначе се сетих, че и аз съм ползвала това чудо за пипчиците по лицето на Габчо.Много гадно цапа, мамка му  Close

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Бубе,наскоро се боядисах от черна на почти блонди,та фризьорката ми продаде един шампоан на Jalyd Tonlight - антижълто.Но не мога да кажа все още дали върши работа,защото съм се мила с него едва 2 пъти. Wink

# 49
  • Мнения: 3 010
Аз пък го пробвах това с черната боя. Става, ама малко пове4е сложих и косата ми се потамни. Е сигурно ще падне. Но в корените и на места 4ервенее пак /тя ми беше по-тъмно русо/. След 5 дена пак ще я боядисам  Mr. Green . Направо и спрях тока тези дни.

А във Варна дали ще ги има тези продукти на Кристиан аф Рома???

# 50
  • Мнения: 658
Да има ги. Тонлайта на Деска - точно на тази фирма е. Наистина е чудесен. По принцип са професионални продукти и ги ползваме във салоните, но някои неща ги зареждат и спецмагазини за козметика.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 511

 Само аз ли не съм доволна от тониращия балсам на Престиж? Никакъв ефект няма.И да има е толкова мимален, че няма на къде. Да не говорим, че хваща, където косата ми и без друго е бяло руса, а жълтото в корените продължава да си седи  Sick

Сега ме накарахте да се замисля за този пиоктинин  Thinking Кажете пак какво, колко, изплаква ли се след това(много важна подробност, ако питате мен!) и въобще тънкостите на топенето  Mr. Green

А, уточнете също щипка ли се слага от него, или капки.Въобще не съм г очувал преди това и незнам прахообразно ли е, или течно...

Аз го пробвах това с пиоктинин-а ..... (даже още стои в шкафа в банята),но нямаше голям ефект. В леген пълен с вода се капват няколко капка (5-6 например),докато водата се оцвети в розово,топваш косата и веднага вадиш,подсушаваш без да отмиваш. По краищата доби готин розово-никакъв оттенък,но само там  Crossing Arms

След това си купих матиращ шампоан на Vitality's (Neutralizzante Anti Giallo), от който получавах невероятен ефект. Когато започваше да пада боята и да се показват жълтите корени - се мия с него и ХОП все е дно днес съм се боядисвала  Flutter

Накарахте ме да си спомня  сиво-русия ми период  Blush Толкова ми беше гот косата  Mr. Green
Вече съм към от отбора на по-тъмно русите  Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 9 478
В леген пълен с вода се капват няколко капка (5-6 например),докато водата се оцвети в розово,топваш косата и веднага вадиш,подсушаваш без да отмиваш. По краищата доби готин розово-никакъв оттенък,но само там Crossing Arms
Моля?!
Розов отенък?! #2gunfire
Само това липсва! Naughty
За какво матиране може да става дума тогава?! newsm78
А и това с легена ако ще жълто-оранжева да ходя, пак няма да се подложа на такова изпитание. Naughty

Но, виж, това с  матиращият шампоан на Vitality's звучи добре! Peace

# 53
  • Мнения: 4 202
В боята се слага малко черна боя
Ъ... Направо ме уби. #2gunfireМомичета, най-добре си става с боя, оксидант нисък вол.о и балсам. Може да смесите два цвята боя-пр. тъмна пепел и боята която използвате за боядисване, но задължително с балсам и нисък оксидант. Другото което мога да препоръчам е шампоан-оцветител на "Кристиан оф Рома". Супер е . Вече 5 години работя с тази фирма и продуктите и досега съм нямала оплакване от клиентки за цвят и т.н. Peace

Малко извън темата, но като стана дума за "Кристиан оф Рома", бих искала да попитам, знае ли някой от къде могат да се поръчат или купят техни продукти в София? Фризьорката ми използва тяхна маска и косата ми стана прекрасна от нея, та бих искала да си я закупя Simple Smile

# 54
  • Мнения: 3 010
Да бе кажете и за Варна от къде мога да си ги купя.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 511
Но, виж, това с  матиращият шампоан на Vitality's звучи добре! Peace

И изглежда добре. На ТАЗИ СНИМКА съм на три седмици боядиана,пожълтяха корените и измих косата с този шампоан!

# 56
  • Мнения: 3 211
Бубе,наскоро се боядисах от черна на почти блонди,та фризьорката ми продаде един шампоан на Jalyd Tonlight - антижълто.Но не мога да кажа все още дали върши работа,защото съм се мила с него едва 2 пъти. Wink
И моята ми препоръча такъв шампуан.
За Варненките: каза, че се продава в гаражите зад зимно кино Тракия, но не съм ходила да видя, защото в този период на годината  съм с естествена коса и кичури. Ако наистина е на Кристиан ъф Рома, за което не съм убедена, пишеше друго, може да видите в тези гаражи, мисля, че са малко по-нагоре от детската кухня на макдрайв-а

# 57
  • София
  • Мнения: 9 478
И изглежда добре. На ТАЗИ СНИМКА съм на три седмици боядиана,пожълтяха корените и измих косата с този шампоан!
Наистина е така! Супер! Hug
А колко струваше? Thinking

# 58
  • София
  • Мнения: 1 511
14,99 лв - 250 ml  Embarassed

# 59
  • София
  • Мнения: 9 478
Въх!!!  ooooh!
Та аз за толкова си правя кичури на цялата глава при мойта фризьорка! Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт