супер диета за отслабване

  • 30 055
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Това е последното което пиша тук-гранулите са хомеопатични,защото не знам дали знаете ,но причината за наднорменото тегло се крие в мозъка /както и повечето болести/.Аз съм дебела от малка и малко или много имам комплекси.За да успея да не ям ми трябва спокойствие на нервната система което между другото постигам с тези гранули.А когато започнеш от 110кг ,8 за един месец не са никак много.Спортувам в къщи/купих си степер/ защото представяте ли си как ще изглеждам във един фитнес .Та това е сладури.Аз съм доволна защото най-после някой успя да състави диета съобразена с моят начин на живот,а не ми хвърли една на ксерокс без дори да се поинтересува дали обичам например мляко или не.Който не е удоволетворен от тези обяснения да спазва друг режим на хранене.Чао и успех на всички.Ако някой иска повече информация да обади на ел. поща.

# 16
  • Мнения: 4 678
Това е последното което пиша тук-гранулите са хомеопатични,защото не знам дали знаете ,но причината за наднорменото тегло се крие в мозъка /както и повечето болести/.Аз съм дебела от малка и малко или много имам комплекси.За да успея да не ям ми трябва спокойствие на нервната система което между другото постигам с тези гранули.А когато започнеш от 110кг ,8 за един месец не са никак много.Спортувам в къщи/купих си степер/ защото представяте ли си как ще изглеждам във един фитнес .Та това е сладури.Аз съм доволна защото най-после някой успя да състави диета съобразена с моят начин на живот,а не ми хвърли една на ксерокс без дори да се поинтересува дали обичам например мляко или не.Който не е удоволетворен от тези обяснения да спазва друг режим на хранене.Чао и успех на всички.Ако някой иска повече информация да обади на ел. поща.
..това е супер..и аз по скайпа..на няколко мами стопих талията за 10 дена..с по 5 см..ама си права ,че трябва много лично инфо Peace

# 17
  • Мнения: 1 731
..това е супер..и аз по скайпа..на няколко мами стопих талията за 10 дена..с по 5 см..ама си права ,че трябва много лично инфо Peace

 #Crazy newsm78 И как става номера?

# 18
  • Мнения: 4 678
..това е супер..и аз по скайпа..на няколко мами стопих талията за 10 дена..с по 5 см..ама си права ,че трябва много лично инфо Peace

 #Crazy newsm78 И как става номера?
..ами така..за всяка хапка ..която хапнат..първо ме питат Peace

# 19
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Моля на който не му харесва да не чете написаното а да отиде  в друга тема където се обсъждат много тежки проблеми като например как от 58кг да стана 56.
Не виждам защо трябва да се дразните от това,че някой имат нужда да свалят 2-5кг. Аз мисля,че всяка жена трябва да се поддържа.И когато примерно се чувства най-добре на 50кг. и е качила 3-4 отгоре това за нея е проблем.Визирам също така и себе си,защото уж само 4кг. отгоре,но това са много сланинки по корема и талията и в резултат фигурата ми много се промени.Да свалих ги без диети само с много спорт и ограничаване на някой храни.Но мисълта ми бе,че ако не се обърне внимание на 2-3-5 излишни килограма много бързо и неусетно ще станат много повече.
Като искамда отбележа,че не визирам в случая авторката на темата.Не казвам,че тя не се е поддържала и затова сега е в това положение.110кг. това си е проблем "наднормено тегло",а не напълняване.И както тя казва от малка е много пълна и това вече е съвсем различно от това за което писах по горе.
Това вероятно е нужно, ако си свикнал през 2 минути да ядеш вафли, торти, чипсове, кока-коли и т.н. Да мелиш постоянно. То и от това можеш да станеш с наистина наднормено тегло.
  С това също не съм съгласна.Едва ли има човек,който яде през 2мин. през целия ден.Аз от години ям всеки ден вафли,чипсове,торти,кола и т.н.,но ако не си предразположен не мисля,че така можеш да станеш с наднормено тегло.Всичко зависи от метаболизма.От години ям такива боклуци и съм си 49-50кг.Да сега ги ограничих значително,но няма да е постоянно.Зимата качих около 4кг.,но го отдавам на това,че пих известно време хормони поради здравословен проблем и се наложи да спра работа и съответно нямах почти никакви движения стоейки няколко месеца вкъщи.

# 20
  • Мнения: 9
Моля на който не му харесва да не чете написаното а да отиде  в друга тема където се обсъждат много тежки проблеми като например как от 58кг да стана 56.
Не виждам защо трябва да се дразните от това,че някой имат нужда да свалят 2-5кг. Аз мисля,че всяка жена трябва да се поддържа.И когато примерно се чувства най-добре на 50кг. и е качила 3-4 отгоре това за нея е проблем.Визирам също така и себе си,защото уж само 4кг. отгоре,но това са много сланинки по корема и талията и в резултат фигурата ми много се промени.Да свалих ги без диети само с много спорт и ограничаване на някой храни.Но мисълта ми бе,че ако не се обърне внимание на 2-3-5 излишни килограма много бързо и неусетно ще станат много повече.
Като искамда отбележа,че не визирам в случая авторката на темата.Не казвам,че тя не се е поддържала и затова сега е в това положение.110кг. това си е проблем "наднормено тегло",а не напълняване.И както тя казва от малка е много пълна и това вече е съвсем различно от това за което писах по горе.
Това вероятно е нужно, ако си свикнал през 2 минути да ядеш вафли, торти, чипсове, кока-коли и т.н. Да мелиш постоянно. То и от това можеш да станеш с наистина наднормено тегло.
  С това също не съм съгласна.Едва ли има човек,който яде през 2мин. през целия ден.Аз от години ям всеки ден вафли,чипсове,торти,кола и т.н.,но ако не си предразположен не мисля,че така можеш да станеш с наднормено тегло.Всичко зависи от метаболизма.От години ям такива боклуци и съм си 49-50кг.Да сега ги ограничих значително,но няма да е постоянно.Зимата качих около 4кг.,но го отдавам на това,че пих известно време хормони поради здравословен проблем и се наложи да спра работа и съответно нямах почти никакви движения стоейки няколко месеца вкъщи.

Напълно съм съгласна с Ме4та!Освен това не мисля ,че е по-лесно да свалиш 3кг,ако те те делят от почти "идеална" фигура,отколкото 13,ако си повечко килограми.

# 21
  • Мнения: 673
И аз съм съгласна, че е хубаво навреме да се обръща внимание на 3-4 кг отколкото после да се чудиш как да местиш 30 кг отгоре.
Това за вафлите и тортите си е точно така, както съм го написала, но може би не съм уточнила. Всичко е въпрос на проста математика. Плюс и минус. Вътре и вън. Ядеш и изразходваш. Ако ядеш вафли, чипсове и снаксове, но не се храншиш добре, това може да не се отрази на фигурата толкова, колкото на здравословното състояние и тонуса. Ако пък добавим вафлите и тортите към обилни закуски, обяди и вечери и приемът стане по-голям от разхода, тогава вече имаме положителен калориен баланс и излишъкът се трупа под формата на мазнини.
Да, генът, предразположението, съдбата и т.н. имат някаква малка роля, но не бива човек да се оправдава с това, да си казва "такъв ми е генът" и да не обръща внимание. Има много примери, когато пълни хора успяват да се трансформират в стройни и здрави тела. Да, но се иска упоритост и много работа. По-лесно е да се оставим на течението с оправдания, че сме предразположени  Confused
Заради това всеки трябва да си обърне внимание докато все още не е късно  Peace

# 22
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Освен това не мисля ,че е по-лесно да свалиш 3кг,ако те те делят от почти "идеална" фигура,отколкото 13,ако си повечко килограми.
#Shocked  Какво искаш да кажеш...... newsm78 ,че е по лесно 13кг. да свалиш,а по трудно 3?Така ли?  hahaha (ако греша поправи ме) Хайде тогава свали 13 да те видя Mr. Green!!!Аз ако имах да свалям 3кг ,за една седмица съм готова бе мила!!!

# 23
  • Мнения: 673
Сливница, в това има логика. Тялото ни е свикнало на определени килограми, с определен процент мазнини. Особено женското тяло е с повече мазнини. То се нуждае от тях. То си ги иска и не ги пуска. Когато остане съвсем малко и тялото прави всичко възможно да не си даде последните мазнини, защото те имат направо спасяваща функция: пазене от студ, малък резерв в случай на глад, изхранване на евентуално поколение и т.н. И на тялото ни въобще не му пука за естетическата гледна точка, това, че някой бил гледал твърде много Fashion TV и иска да е скелет. То иска да оцелее! В този случай метаболизма се забавя, тялото минава в режим safe mode тъй да се нарече.
Така както ти например правиш с финансите си. Ако имаш днес 1000 лв. ще тръгнеш да харчиш по магазини, защото имаш. Ако имаш обаче 5 лв и с тях трябва да изхраниш и себе си, и семейството си и не си сигурен дали утре ще получиш заплата...тогава вече положението отива на спестяване.
Да, 3 кг могат да се смъкнат лесно за 1 седмица, но това няма да са мазнини, а ще са основно мускул. Това е прекалено висока цена, която една по принцип слаба жена трябва да плати.
Така че нека не избързваме със заключенията и да правим всичко с разум, а не на всяка цена  Peace

# 24
  • Мнения: 4 678
Освен това не мисля ,че е по-лесно да свалиш 3кг,ако те те делят от почти "идеална" фигура,отколкото 13,ако си повечко килограми.
#Shocked  Какво искаш да кажеш...... newsm78 ,че е по лесно 13кг. да свалиш,а по трудно 3?Така ли?  hahaha (ако греша поправи ме) Хайде тогава свали 13 да те видя Mr. Green!!!Аз ако имах да свалям 3кг ,за една седмица съм готова бе мила!!!
..по е лесно 13..отколкото 3 Wink Peace

# 25
  • Мнения: 506
КОлкото повече са излишните килограми толкова по лесно се свалят...
Боря се с 3-4 кг ...вече толкова време ,че...и взех да се поотпускам та...може и да кача вместо да сваля Mr. Green
А била съм и 85 кг и съм сваляла 10кг много по бързо отколкото сега 2кг...

# 26
  • в моя свят
  • Мнения: 849
..по е лесно 13..отколкото 3 Wink Peace
Абсолютно подкрепям.Тези,които имат да свалят 10 и повече килограми,когато свалят повечето от тях тогава ще разберат колко трудно се свалят последните няколко кг.и те ще им отнемат много  повече време.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 14 106
Тъй като авторката на темата заяви, че няма да пише повече по нея и темата се превърна в чат смятам, че е излишно да стои. Ако някой има да каже нещо важно по нея да ми пише ЛС, за да я отключа.

Общи условия

Активация на акаунт