Май 2005- Тема 125

  • 13 521
  • 338
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 887
Честит Рожден Ден на Калоян! Здрав и щастлив да расте!

Чопарче, Честит Рожден Ден! Много щастие със семейството и много здраве!

Ксения, добре се е повеселил Вал

Вале, Иса оздравя ли? Разбрахте ли от какво са били болките й? Честито за новите придобивки! И на мен много ми харесва Q7. С удоволствие да си го карате.

# 316
  • София
  • Мнения: 2 896


ЧРД на Ева и Марти!



Ксения, весело парти изглежда е било, много ме кефи как е нахилен Вали, изглежда много доволен!

Кате, поздрави на Хъгси и стискаме палци за бебока.

# 317
  • Мнения: 2 407
Честит рожден ден на Марти и Ева! newsm59  ura Tada  party041
Вале аз имах предвид снимки на сегашния ви апартамент
Ксения ,малкия е голям сладур.
Ние вчера бяхме на една вила пак, на Батулия и изкарахме уникално...

# 318
  • Мнения: 449
Честити рождени дни на всички днешни, вчерашни и по-ранни рожденици!
Със закъснение, но от сърце-да са ви живи и здрави дечицата, много да ви радват Hug
Гледах много снимки, много настроение струи от тях -какво по-хубаво от това  Heart Eyes
Гуш, снимката на аватара е убийствена  Crazy
Малката отново е прелестна, на всички партита(и каква е дългокрака самоооо Heart Eyes)
Кате, страхотна гуспойца Ава в подписа ти, много е сладко това дете  Heart Eyes
Да поздравиш Хъгси и от нас  Hug
Ренка, много хубаво парти, личи си настроението просто ма ти си била скрита лимонка, беее, тройна доза  Crazy  Laughing
Ксения, много хубава торта и много сладък усмихнат Вали Heart Eyes
Сиска, и вие сте си изкарали страхотно, личи си само ми е интересно на какво приличаше къщата след минаването на хуните  Grinning
Тиа, честито ви щракало, много хубави мигове да запечатате на него  Hug
Деспина, какво става, позавехнаха ли пъпките на Ивчо   Rolling Eyes
Вале, едно по едно ни ги поднасяй, да не се гътне някой от завист  Banghead 
Ние се позагубихме за дъъъългааа ваканция. Бяхме 3 дни на Буйновски ливади, беше страхотно-весела компания, невероятна природа, разходки из Елена  Party
После малко из Зарата насам-натам, въобще-уморихме се от почивка, така да се каже  Grinning
От днес-пак на фронта, и започвам да стягам РД вече  Flutter

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 09:15 от Avgusta

# 319
  • Мнения: 995
Честит рожден ден на Марти! Да расте весело и щастливо дете!
Весел празник и на другите рожденици от днешния ден  bouquet

Оооо, Августино, нещо ме съмняваш. Десет дена поне липсваш, пък даваш отчет за три Thinking
Прилежно съхранявам във "фейвъритс" кой къде е ходил, че отдавна не сме обикаляли страната. Решили сме идващите месеци да се поправим Grinning

И аз се нагледах на весели снимки. Забелязвате ли колко по-осъзнати са вече децата ни. Станислава за първи път си празнува рождения ден истински. Миналата година разбираше, че всички се събират заради нея, но като че ли не беше съвсем наясно защо.
Ще предам поздрави на Хъгси Grinning

# 320
  • Мнения: 449
Ох, Кате, изхваща ме значи  Mr. Green
Пък ако влезеш в Старозагорската тема да видиш на колко снимки съм с различни все чужди мъжеееееееее  Party

# 321
  • Мнения: 995
Ох, Кате, изхваща ме значи  Mr. Green
Пък ако влезеш в Старозагорската тема да видиш на колко снимки съм с различни все чужди мъжеееееееее  Party

Ай, ай, ай! Направо ВЪЙ Joy
Ти не живееш ли в П-в Whistling

Момичета, вчера бяхме много смешни, ходихме на разходка във Варна. Двамата с мъжа ми куцук-куцук, в един такт Joy. По едно време се замислихме дали да не направим една подсечка на АВа, да не разваля синхрона Mr. Green

# 322
  • София
  • Мнения: 2 896
Кате, още ли не ти е минал кракът? Явно сериозно е било. Аз съм много спъната и вече отдавна съм свикнала, че вечно ще ходя със синини или някакви други поражения....ето снощи например, кво напрайх не знам, ама добре че имам резервни очила...хубавите ги счупих.


Августата явно яко е гастролирала из Българията... Laughing


Августейша, мерси за комплимента, рекох малко за feel good ефект да си сложа тая снимка от миналото лято. Барем взема да се харесам и да ми се върне ищеца да се контя....въпреки дебелотата.


Кате, и аз да кажа, че е особенно очарователна Ава, по принцип, и особено на тази снимка в подписа ти - направила сърчице с ръчички.

# 323
  • Мнения: 449
Ай, ай, ай! Направо ВЪЙ Joy
Ти не живееш ли в П-в Whistling

Мойта прелест един град я не побира Mr. Green

Момичета, вчера бяхме много смешни, ходихме на разходка във Варна. Двамата с мъжа ми куцук-куцук, в един такт Joy. По едно време се замислихме дали да не направим една подсечка на АВа, да не разваля синхрона Mr. Green
hahaha Joy Joy Joy
Охххххх, Кате, разсмя ме, сълзи хвърлям на талази, моля ти се, милост  newsm20
То не е хубаво човек да се смее за такива неща, ама ти си от хората,  дето и да речеш на някой да ходи на майната си, тъй ще го направиш, че човек изгаря от нетърпение да хукне нататък  Heart Eyes  bouquet Hug
Гушлева, ти си много сладък човек, бееее, не може всички да са слаби, трябва да има и хубави, както казва Феъри  Heart Eyes 
За спънатото-аз бях най-уникалния случай преди да се роди сина ми-това малкото е уникална блейка  ooooh!
Като казах Феъри...къде се губи Феята, някой да има данни  Thinking И Адри нещо ми бяга от погледа, и Дианка, и Дидка. Дано всичко да е наред при тях, обаждайте се, да не ви мислим  Hug

# 324
  • Мнения: 995
Много те харесвам на тоз аватар. Ша та зимам Hug

Боли ме пустият крак, даже снимка правих, помислих, че съм си счупила пръста. Отока спадна, сега е ред на цветовете Grinning

Августе, hahaha какви са тия сълзи на талази, нямам въображение за толкоз...

Мдаа, Авито много позира...и си ги измисля едни...направо за ангел да я помислиш Simple Smile

# 325
  • Мнения: 465
Мдаа, Авито много позира...и си ги измисля едни...направо за ангел да я помислиш Simple Smile


Ами тя е истински ангел Катка как сладко се е усмихнала в подписа ти!

Гуш комплименти и от мен за аватара Heart Eyes

Августата много ведро ми звучиш, както винаги приятни приготовления за РД.

Да както си и очаквах днес голям рев и прегръдки като за след цял месец не ходене, много ми измиля .. на всичко отгоре лудница в работа, абе знам аз както ми тръгне деня така от сутринта  Crazy, ами дано добре завърши!

# 326
  • Мнения: 449
Бубе, много съжалявам, ама съм убедена, че ще й мине на Криси, малко като походи. Ми кво да прави мънинката и тя, вкъщи си е най-хубаво, мама е само една и Криси за нея само една, не едно от 20-30 деца. Разбирам я, ама така е-от малки ги вкарваме във филма. Кураж, рожбе  Hug
Пък за това, че звуча ведро-ми то на човек кат му е малко багажа, все му е весело, няма с какво да се размисли Blush
За приготовленията-мерси, имам две партита да подготвям, че и 2 подаръка да купувам, щот братчеда си е поръчал 3, ама с преговори стигнахме до 2  Crazy
Мислех една супер скъпа акумулаторна история да му купувам, ама се отказах да давам 700 лв., дето и без това ги нямам Wink Тая година без подвизи от храброст, по-скромно  Whistling
Кате, сълзи на талази се хвърГат като в анимационните филмчета-нали се сещаш кат седне някой да рИве и ей тъй хвърчат сълзи от двете страни  Laughing
Слушай, ма сватя, вие тия роднини пловдивските за хора имате ли ги, няма ли да се окадите насам  Crossing Arms Я дай един телефон да им се обадя аз, хубавичката да ви подредя, и АрманитУ, и него ще го оправя  Wink

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 15:48 от Avgusta

# 327
  • Мнения: 4 100
Честито на Марти! Да расте здраво и щастливо дете!

По едно за всеки и от мен по случай голямото Теленце вкъщи!

Днес водих Теа за вземане на гърлен секрет. Милото геройче - сутринта я вдигнах много рано, яваш-яваш с транспорта и пеша до центъра, гладна и жадна, в Цибалаб една огромна опашка - изчака си търпеливо, не гъкна при вземането на секрета, а то хич не е приятно, после - хайде пак с транспорта до мойта работа, тук седна мирно на едно столче и чинно изгледа едно филмче, после я заведох на обяд и накрая я предадох на баба й в Младост. Голям ден.
Понеже аз работих в събота и неделя, а баща й беше в командировка, още не сме купили подарък. Сега го чакам да ме вземе от работа и навръх рождения му ден да ходим в Джъмбо. Току-виж и той си харесал нещо Mr. Green

# 328
  • Мнения: 1 037
Честит рожден ден на всички ,които съм пропуснала!От здраве да не се оттърват!  bouquet
Августче,хай,тук съм аз,ама минавайки прочитам и време за друго не остава,оправи се времето и все по разходки!
Децата растат и си искат своето,по цял ден съм разпъната на кръст Crazy
Мартеа,дано да откриеш проблема с хремата,че е гадна работа.И ние три дни(аз и радо) бяхме хремави,но почивните дни изкарахме в Арбанаси,а там водят въздуха лечебен за белодробни заболявания,та може и от това,но отшумява.
Гуш,страхотна снимка,много свежо излъчване!
Валя,големи придобивки,голямо чудо.Да не забравиш да почерпиш за новата кола! BlushКакво стана с главоболието на Иса?
Кате,както винаги си супер духовита! Heart EyesПоздрави на Хъгси!
Видях страхотни деца ,много пораснали и красиви,всичкииии!
Ставам и по-късно може пак да успея да се вредя на лаптопа!Целувки ! Heart Eyes

# 329
  • Мнения: 995
Августе, ще идваме тамън два пъти този месец- на рожден ден и на бал. За друго не знам ама за кафенце ще намерим време Wink

Буба, много тъжно...дано бързо преодолее тъгата Криси, но най-важното -да не боледува Hug

Сега го чакам да ме вземе от работа и навръх рождения му ден да ходим в Джъмбо. Току-виж и той си харесал нещо Mr. Green

Да ти е жив и здрав и да те слуша  bouquet

На Гергьовден забелязах, че хората ми пожелават за Ж.  същите неща като за Станислава... и се замислих... сега като споменаваш Джъмбо пак се сетих Mr. Green

Поздрави и за Чопърчето  bouquet

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 21:13 от КатКа

Общи условия

Активация на акаунт