Пролетта навънка се разпука, февруарче весело ни гука

  • 11 707
  • 290
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 649
Ина няма такъв поглед. Абе хубавец. Не знам какво ще правят девойките с толкова красиви и атлетични господа  Wink

Доре и аз се чудя дали може да му навреди и доста се притеснявам. Понякога се опитвам да го сложа в леглото, но той там не заспива.

Гери ние сме поставили пада на равна повърхност. Следвахме инструкциите, на които пишеше, че пада се поставя на равна и твърда повърхност. Това от своя страна беше проблем за нас, защото леглото ни е с решетка, на която се поставя матрака. Но ние взехме една плоскост с размерите на леглото и я поставихме върху решетката, а върху тази плоскост сме сложили пада.

Но е много досадно като вдигна бебето през нощта и забравя да го изключа. ooooh! Embarassed
  smile3521

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Весел празник на всички, които празнуват!
Ние днес ходихме тук до българската църква за върбичка и после бяхме на бирария. Децата щуряха, малката спа като пънче Laughing Тук беше днес 26 градуса #Crazy

П.С. За шезлонга или столчето за кола - не вреди, все пак са направени анатомично. А и не вярвам да стоят там по цял ден децата. Ние сме в нашия шезлонг доста време дневно, но той е леко по извивката на гърба й, така че да не се натоварва гръбнака, а и може да се променя до напълно легнал.

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 10:47 от Geia

# 17
  • Мнения: 1 121
Здравейте и от нас с бебка този път от българска земя Laughing ще останем в Сф за 1 месец така, че ако има мами от Хаджи Димитър, обаждайте се за разходка Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 2 508
Рени, ние се гласим за среща пред Народния театър, може да се присъедините. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 784
Пу и за мен.
Ламтурниче, ти ме разби! Какъв е тоя поетически талант в тебе! Едвам избрах заглавие!
Така е като ме удари лигата. Mr. Green Даже имам заглавие за следващата тема:"Свидно като писано яйце е за мама февруарското дете!". Великденско... Mr. Green
Коте, направо като рекламна снимка е! Пу-пу! Да ти е жив и здрав хубавеца! Heart Eyes
Ние днес цял ден посрещахме и изпращахме гости, чак преди малко сварихме да раздигнем масата. Бебка вече е приспана, мъжо хърка на дивана, а аз ще ходя да къпя каката.
Момичета, тези снимки, които слагате в самите постове, направо от компютъра ли ги пействате или първо ги качвате в сайт за снимки?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 508
Даже имам заглавие за следващата тема:"Свидно като писано яйце е за мама февруарското дете!". Великденско... Mr. Green

Веднага го добавям! Wink

# 21
  • Мнения: 242
Брависимо за новата тема и хипер ултра мега готините заглавия Mr. Green
И аз така набързо да драсна два-три реда,за да не ви изпускам... Hug

Инче,ще взема да стана на дърти години педофилка Mr. Green

# 22
  • Мнения: 24
Айде записче и от нас Simple Smile
Цунки по гъзетата

# 23
Еййй и аз да се вредя....от 2 месеца само воайорствам, ама днес реших да се разпиша....лека нощница на всички  Hug

# 24
  • Мнения: 649
Ей Рени добре дошла на наша територия.
Аз мога да ти предложа среден вариант между Х.Димитър и Слатина - Редута. Ако си навита пиши ще съм на линия. За Народния също  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 66
Добро утроооо Simple Smile
Гледам вече нощите са спокойни, никой не пише Simple Smile А всъщност старозагорската банда май се позагуби? Къде сте, момичета?

За вчера - честит празник на малки и големи, именяци и рожденици Simple Smile

За нас беше кошмарен ден.. през 90% от времето малката рева и не признаваше никой освен баща си - мен дори не ме поглеждаше, очитей все в него и той като не я гледа - рев  ooooh!
Побърка ни  Rolling Eyes
Чак вечерта докато я масажвахме и къпахме се усмихна....

Сега обаче съм я стиснала и яко я мачкам Simple Smile Забелязвам че вече харесва да я цункаме. По-рано като я цункахме по бузките и или правеше отвратена физиономия или ако е по-звучна целувка, направо ревваше... Сега обаче дори ми се усмихва. /Явно постоянството донесе резултат Simple Smile/
А е толкова мекичка... Аз не знам как още си нямаме спацъркан бебок от майка си  newsm78

Ина няма такъв поглед. Абе хубавец. Не знам какво ще правят девойките с толкова красиви и атлетични господа  Wink
Мойта ще ги тормози ooooh! - с тия размери всички ще са й до носа

До скоро от нас, да си я погушкам още докато е в настроение   bouquet

# 26
  • Мнения: 89


 Бебка вече е приспана, мъжо хърка на дивана, а аз ще ходя да къпя каката.


Ламтурниче,ама ти даже без да искаш продължаваш с поезията!  Joy

'Бебка вече е приспана,мъжо хърка на дивана,а.....1) и аз съм вече по пижама   или 2) аз ходя съвсем като пияна.

Инче,НЯМА ТАКЪВ ПОГЛЕД!!!!На Ралица й се подкосиха краката... Joy..разхълца се и отказа да се храни повече...сериозно!

# 27
  • Мнения: 263
 Хелоу, мами.

 Радвам се, че вчера сте си изкарали толкова хубаво всички! Много ги обичам тези пролетни празници - едно такова всеобщо веселие настава, дори и да нямаш личен повод. На нас Господ поводи ни дал обаче. Вчера имен ден имаха мама, свеки, баба, леля и едно братовчедче.  #Crazy Ние обаче се отчетохме само на сладолед с мама и на обяд със свеки и така беше най-добре.

 Иначе почти целия уикенд изкарах на благотворителния базар. Да ви се похваля - нашата "Работилничка за надежди" изкара близо 1500лв!!! С тези парички мислим да заведем децата (57 деца от 3 до 7г.) от с.Страхилово на екскурзия (или Трявна, или ВТ), на цирк и да им облагородим малко залата за игри. Сами се сещате, че децата по институции имат нужда от куп неща, но според нас най-вече им липсва грижата и вниманието. Информация за текущи акции, финансови отчети и снимков материал можете да намирате тук: www.millofhopes.org Апропо, нямаме право да правим и публикуваме снимки на децата (ама мислим да им направим лични албумчета за тях самите, стига да ни разрешат).

 Усмихнат ден на всички!  Hug

 

# 28
  • Мнения: 24
А дубру ютру   bouquet
Майнички днес идвам към Пловдив така че утре ако е добро времето може да си спретнем една междуградска срещичка  newsm47 какво ще кажете
Фокси записала съм твоя номер така че очаквай включване   phoneuu Пък може и да сватосаме юнаците  newsm08

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Днес съм рожденичка и искам да ви почерпя  Grinning



 

Общи условия

Активация на акаунт