Пролетта навънка се разпука, февруарче весело ни гука

  • 11 723
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 2 491
Добро утро, мамчета! Simple Smile

Елфитка, честит рожден ден!!! Да си жива и здрава, много да те слушкат, да те радват и да те засипят с приятни изненади!


Направило ли ви е впечатление дали бебоците спят повече и по-добре във вашето легло? Преди 2 часа преместих малкото при мен, че плачеше и заспа като пън  Shocked Ама от раз! Както го сложих и се отцепи  Mr. Green
И още нещо да ви питам - случва ли ви се, както си спинка да се събуди направо със силен рев? Без подготвително покашляне и т.н. И не от глад, сякаш се стряска от нещо и като го гушна се успокоява и пак заспива? Дали вече сънуват усилено? newsm78

Хайде, засипах ви с въпроси и отивам да пийна кафенце Simple Smile

Хубав ден!

# 31
  • Мнения: 242
Elfita



Wondertedy Hug

Днес времето е ужасно и май ще си остане такова.Настройте се на песни вкъщи Laughing Нашите вече започнаха да се разпяват ooooh!

# 32
  • София
  • Мнения: 216
Добрютро и от мен Simple Smile))

Честит рожден ден, Елфитка Simple Smile Пожелавам ти най-вече здраве, много успехи, късмет, любов и хиляди щастливи мигове с любимите хора Simple Smile   hbday smile3525

За срещата пред народния така като гледам времето май, май ще поотпадне, освен, ако няма големи ентусиасти, че много вятър има, слънцето се показва за минутка две, иначе мрачно и гадно и като гледах прогнозата за времето днес ще завали в цяла България като най-рано това ще стане в западните части, а най-късно, но не по-късно от привечер ще стигне и до Черноморието, така че само трябва да се надяваме и да стискаме палци да се пооправя времето и така, а гледах, че до петък е кофти, после в събота и неделя горе-долу ок и после пак става студено и гадно, уфффф, хайде да идва май месец, че тогава вече и по къси ръкави ще ходим Simple Smile

Alximika, вчера пита има ли мама от Павлово, аз снощи нямах време да пиша, но четох стриктно, та да ти кажа, че аз живея тук, на Пушкин точно под кръговото, а Весито е в Борово, ние с нея се срещаме на Фантастико там (ти нея вече и лично я познаваш (hetera)), та ще е много готино да си направим някоя срещичка и в квартала, но тя събота и неделя е заета, ама аз съм си на линия Simple Smile

Инче, нашият сладурко не се буди от внезапен рев, но пък усилено си мрънка насън, спи си обаче мрънка и е нещастен, по някое време му се засилва явно болката или кошмара и започва да реве и се събужда от това, а после сам си заспива, ние се правим на заспали и дебнем да не поврне да не се задави нещо, ама той помърдва малко и се унася пак. А за по-доброто спане в нашето легло, мъника няма грешка, вечер към 4 часа се буди и рев, няма успокояване, сешоари, какво ли не, абе не става и не става и мама или тати като го гушнат в леглото и заспива на момента, спи непробудно до папкането в 6:30, а и тогава аз го будя и после отново, ако стана и го завия добре с моята завивка, няма и да се усети и си спи като къпан, случвало се е през деня като не мога да го успокоя по никакъв начин и ми е писнало да го държа и друсам, да се завием на дивана пред телевизора, аз с лице, той с грб разбира се и за 2-3  минутки е заспал, така мама си почива, а бебчо спи и е щастлив Simple Smile
И за снимката на Венци да ти кажа, направо е размазваща, добре, че нямам момиченце, че щеше да му се обърка съня снощи като я разглеждахме Simple Smile (Ей, чудих се, двамата Венци не празнуват ли на Стефановден, нали Стефан значи венец или вие и двата празника отбелязвате, защото аз празнувам на Ивановден, че съм кръстена на дядо ми Иван, но и на цветница не отказвам поздрави, нали Ива е има на върба, пък то другото име на цветница е и връбница, та съвсем на място Simple Smile, надявам се да сте си изкарали хубаво вчера и пожелвам много да те обичат и да те слушкат двамата ти именика Wink )

Приятно кафенце на всички и от мен, аз тук съм се заредила и с кафе и с чай с портокал и канела, направо супер Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 09:36 от iva_angel

# 33
  • Мнения: 89
Elfita,да си жива и здрава!Всичко най-хубаво ти желая!!!

 newsm59

# 34
  • София
  • Мнения: 4 867
Честит рожден ден на Елфитка днес и закъснели честитки за iglikalika!

Ние вчера имахме ужасно дълъг ден: Габриела стана на 7, празнувахме имен ден и водихме дребния на църква.

В църквата, в която ходим, има традиция за благославяне на бебето. Пред всичи събрани родителите обещават да се грижат добре за детето си, да бъдат пример за него и да го възпитават в ценностите на християнството. От своя страна, хопата от църквата се ангажират да подкрепят семейството. Всичи заедно се молят Бог да благославя и закриля бебето. Много мило, лично и празнично преживяване.

По обяд си направихме традиционната семейна веселба за Цветница - свекърва ми и една от племенниците ми празнуват. Съвпадна с рождения ден на Габриела тази година и лудницата беше у нас. Шумните италиански фамилии са просто кротка вечеринка в сравнение с нашите семейни сбирки. Няма друга такава лудница!  Laughing

Вечерта беше празненството на Габриела с приятели в детски клуб - пиратското парти беше много весело и шумно. Когато се прибрахме към 10, трябваше да се чистят хола, кухнята и трапезарията от следобедните гости - съпругът ми оправи всичко. Момичетата си подредиха стаите, а аз кърмих и гушках, за да наваксаме прпуснатото през деня.

Та Дани изкара цели ден с кратки придремвания и накрая беше съвсем изтощен. Спа в леглото при нас и не помня кога е ял, кога е спал...

Ето снимка от вчера:(на другите снимки в албума се вижда и официалният му черен панталон, на тази си личи възелът на вратовръзката) 

А тук са снимките от започнатия вече трети месец:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=361928

# 35
  • София
  • Мнения: 1 979
Здравейте на всички  Hug

 newsm59  Елфитка, да си жива и здрава и много обичана.

Честит имен ден на всички именници от събота и неделя!!!

Както казва Ивето, събота и неделя съм заета и затова не съм влизала да ви поздравя. Всъщност заета съм с таткото,който иска много внимание, защото през седмицата няма как да му го дам,нали е на работа,а вечер докато сготвя, докато изкъпем бебо и хапнем и е станало време за лягане, затова гледаме събота и неделя да правим повече неща заедно, дори ми помага в чистенето  Wink
Но през седмицата, когато кажете за излизане съм ЗА, съгласна съм пак за южния парк,за някоя градинка около нас, за парка при народния, приемам и гости, абе да се виждаме някъде,че сам човек трудно издържа  Simple Smile  Но наистина днес времето е ужас и не е никак подходящо, ако идните дни е по-хубаво се надявам да се видим!!!
Надявам се следващия път да се снимаме по-оргарнизирано и повече, аз качих няколкото снимки от южния парк в албумчето,което е направила алхимика.

Инче и аз да кажа за Венци,че е неотразим Simple Smile И за внезапното събуждане с рев и на Никола му се е случвало,доколкото знам е напълно нормално!

# 36
  • Мнения: 360
добро утрооооо Grinning
ЕЛФИТАчестит празник,бъди жива здрава и много щастлива newsm51
ГЕЯ голяма сладурана розовата принцеса Hug
КОТЕ,ЯНИТА горкото ми дете ей така са и очите  #Crazyот както ги видя Венци и Дани,миличката не може да си избере кой да харесва повече Joyе ако питаш баща и ще вземе да я кандардисва за Дани(защото може би ще е мотористче като мама и тати)страхотни красавци си имате Hug
да кажа и аз за буденето с рев,и ние така правим и милото ми вика че сънувала как яде и зведнъж цицата изчезвала за това така изпадала в истерия Joy Joy Joy
ИВЕ ние сме на симеон радев малко над колелото ,много сме си близко,айде в петък ще се уговорим за събота или неделя Hugда побутаме заедно 1stroller
Целувки за всички бебоци а на мамите лек и спокоен ден!!!

# 37
  • Мнения: 17
A добро утро и от нас за днес Simple Smile
 Ефита честит рожден ден , много любов и здраве, наи-послушното бебе и най- влюбения мъж. И хиляди благодарности за помоща която ни оказваш в счетоводните дебри, да си все така добър професионалист   bouquet
 Днес май ще ни се размине разходката  Confused много кофти временце да му се невиди, ако успеем може да да прибягаме покрай храстите около блока набързо.
 То аз се оказа че не съм и много за разходка де, вчера ми дойде цикъла за 4-ти път от 1.03 насам  #Crazy и сега тека като река на час сменям  #Puppy dog

# 38
  • Мнения: 2 784
Elfita, честит ти рожден ден! Толо, това пък даже не съм се усетила как съм го написала... Mr. Green
Янита, направо ме разби, не знаех, че правят толкова малки костюмчета. Grinning
Днес до обед ще бягам като муха без глава- ще водя каката на лекар, ще ходя да си взема болничния и да го занеса на работа. А Ралица и свеки ще се опознават взаимно. Grinning Дано поне да спи детето, че днес за разходка не става.

# 39
  • пак там
  • Мнения: 2 885


Ето ни и нас... Засега с този поглед сваляме основно мама, пък да видим нататък Mr. Green

А вчера бяхме на погача на една сладурана от мартенките. Вижте ни с потенциалната снаха Simple Smile Тук вече сме свалили мацката (в едно легло сме все пак  Mr. Green), и вече гледаме доволно

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 10:53 от Рися

# 40
  • Мнения: 649
Добро утро мили мамчета,

Елфи
,



Много щастие, здраве, професионални и лични успехи

Янита много сладък малкият Дани

Инче Йоан също се пробужда с рев. Но аз веднага му хващам ръчичката ако съм близо до него и започвам да му говоря. Така той се успокоява и заспива на момента.
Иаз понякога го слагам на леглото при нас. Най-често това става през събота и неделя, когато ни се спи. Той помрънка мъничко и после заспива. Но ми прави впечатление, че така спи много по-дълго и понякога може да направи пауза от по 4-5 часа, което не се случва през деня при други обстоятелства.

Уф, днес наистина е адски студ. Все едно зимата се завърна.  Confused

# 41
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛФИТКА!!!
ЧЕСТИТА ВТОРА МЕСЕЧИНКА НА МОЯ ВИКИ И НА ВСИЧКИ БЕБЧОВЦИ,РОДЕНИ НА 13-ТИ!!!
Като гледам и в Пазарджик днес ще пропуснем разходките SadДа Ви питам мами ,вашите бебоци запо1наха ли да се плюнчат?Моя Вики от време на време отделя доста слюнка,даже балончета си прави Joy.А като го обърна по корем,докъто плаче от колики,му се стичат лиги.Дали е нормално newsm78

# 42
  • пак там
  • Мнения: 2 885
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛФИТКА!!!
ЧЕСТИТА ВТОРА МЕСЕЧИНКА НА МОЯ ВИКИ И НА ВСИЧКИ БЕБЧОВЦИ,РОДЕНИ НА 13-ТИ!!!
Като гледам и в Пазарджик днес ще пропуснем разходките SadДа Ви питам мами ,вашите бебоци запо1наха ли да се плюнчат?Моя Вики от време на време отделя доста слюнка,даже балончета си прави Joy.А като го обърна по корем,докъто плаче от колики,му се стичат слюнки.Дали е нормално newsm78

Мисля, че е нормално, на Енчо вече са му се отворили венците и чакаме първото зъбче  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 134
Ей Рени добре дошла на наша територия.
Аз мога да ти предложа среден вариант между Х.Димитър и Слатина - Редута. Ако си навита пиши ще съм на линия. За Народния също  Simple Smile

Аз съм в Х. Димитър, но съм и много за Редута! Това е любимият ми парк - чистичък, спокоен. Само кажете кога и се организираме! Hug

Елфитка, честит рожден ден! Да си много здрава и щастлива!  bouquet

# 44
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 740
Елфита, честит рожден ден!
Желая ти здраве, щастие и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт