Бъдещи мами - Юли 2009 - Тема 30

  • 13 877
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 40
Благодаря за отговорите, и на мен ми се иска да е нормално, но епидурална в Ловеч май няма кой да сложи....
По темата с козметиката - аз съм се спряла на Клоран.

# 286
  • Мнения: 651
За козметика напълно подкрепям marulka_s. Все още редувам Мустела и А-дерма при Виктория. Изклучително доволна съм от продуктите им. Peace
Май и аз ще се спра на тези 2 варианта,но се чудя коя да е 1ва.Вие какво ще кажете?

# 287
  • Мнения: 32
Докато изчета и тя темата почти изписана.
За извеждането ми се ще колкото се може по- рано и аз сигурно ще издържа да седя в нас само седмица, но мисля да се консултирам с педиатър преди това. Ако ме питате мен, направ бих се прибрала пеша с количката от родилното.
За прането определено мисля в пералнята, много мразя да пера на ръка, а и имам проблеми и лекарката ми е казала да избягвам водата колкото се може повече. Искам да попитам защо не може да перем бебешките дрешки с нашите, нали си е с бебешки препарат и се перат в една пералня все пак???
За 40- те дена проведох голям спор с баща ми, той даже твърдеше, че бебето не излизало първите 2- 3 месеца #Cussing out. Да не мислите, че знае от някой доктор, просто така беше решил, та имахме голям спор, направо ме изкара извън нерви. Така че не смятам да спазвам, но и не искам да ми се завират, щипят или изобщо пипат бебето в началото, да поглеждат и марш по- надалече.
За таткото бих искала със всичко да помага, но за съжаление от сега си знам, че аз ще си правя всичко.
Емили, отиди на лекар според мен, наистина за твое успокоение.
За боядисването на яйцата мисля, че е глупаво суеверие и всички, които само се чудят какви глупости да дрънкат на бремени жени заслужават бой. Достатъчно сме чуствителни, за да ни пълнят главите с бабини девитини и да нарушават спокойствието ни (ако им се връзваме). Като ни мислят доброто, по- добре би било да не ни говорят глупости!

# 288
  • Мнения: 1 054
Аз се върнах от ЖК! Бебка расте и ритка, а аз дебелея най-сетне.. Започна се  Mr. Green Качила съм 3 килца последния месец. Значи общо до тук около 5. Като се гледам май са само на корем, дрехите ми не отесняват на други места Simple Smile
Емили, стискам силно палци, но ако това ще те успокои повече не отлагай прегледа  Peace Чакаме включване с добри новини, а не да изчезваш   bouquet
И аз ще боядисвам яйца, но не утре - винаги сме ги боядисвали в събота. В събота всички групово отиват в новия апартамент да се трудят, а аз оставам вкъщи с яйчицата - кеф ми е като на малко дете, че ще боядисвам  Party
Марулка, успех и чакаме черпенето, амааааа....( аз да си изпрося) ако може да не е само със сладичко, че нещо хич не ми понася  Hug
Стеф, това с гаденето и главоболието май е някаква пролетна мода.. И аз от няколко дни хич не съм добре, поне температура не се вдига. Да се оправяш бързо!  Hug

# 289
  • София
  • Мнения: 121
Eмили, мила, дано всичко е наред. Ще одитеш ли на преглед? Стискаме ти палци  Praynig
Вирджинити, да е жив и здрав бебока! Много късмет му пожелаваме Hug

Мамбина, браво за въпросите ето отговорите, които са идентични като на другите: мисля след 7-8 ден на вън да го изведа, зависи от температурите и влагата де Thinking Мисля да пера предимно на пералня, макар, че напоследък се е появил някакъв странен мирис на мухъл и я "прах" и пералнята с Доместос , да видим дали ще се махне, ако трябва и на ръка, А ВИЕ ЩЕ ГЛАДИТЕ ЛИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОТ ВЪТРЕ И ОТ ВЪН ДРЕХИТЕ И ДО КАКВО ВРЕМЕ? Таткото каза, че във всичко ще се включи , даже и в кърменето като ще играе ролята на тапа за другото кранче - вместо колектор щял да бъде Joy А за 40 ден - едва ли, ще щадя бебка от целувки  и щипвания, но чак да  не я виждат няма никай да устиска.

Марулка, и аз тази козметика си набелязах още от преди. Мисля да започна с А-дерма също.А дано другата седмица да сте в ново возило  Hug
А за раждането аз още го виждам далеч напред във времето, присещам се чат пат ама с някви смесени чувства, абе шубе ме е, няма спор. Обаче сега като прочетох поста на Емили започнах даси давам сметка, че е възможно и ранно раждане, но да не се случва на никой това  Praynig Praynig Praynig пу пу Та по този повод страхотни "утвърждения" беше написала Скарабей за 3те С - браво ! Повдига духа като си ги повтаряш , нещо като Мечка страх, мен не страх  Wink

Яйца мисля утре да боядисам, само боя нямам - денс ще купя.
Силиконови зърна мисля да взема при нужда, въпреки, че ми звучи много удобен вариант, така , както го е описала Грация.
Жани, не се притеснявай - попитай и друг лекар как седи въпроса. Не се шашкай допълнително  Hug
А за името - нашето момиче ще е Цветелина, поне за сега - на баща ми , но по идея на мъжа ми Peace аз нямам нищо против, за техните незнам Whistling

# 290
  • Мнения: 9 092
Гале, Цветелина ми е едно от най-милите женски имена Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Буболече - оправяй се и ти, наистинамай е масово, щото и други бременни се оплакват от главоболие и отпадналост...Браво за усоешно преминалияцпреглед Hug
Момичета, аз само да се изфукам, че повторната урина дето пуснах вчера, ми е стерилна, тоест първата с ентерококите е била просто замърсена. Много се радвам че няма да се тровя с антибиотици Flutter

# 291
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Пуснах ви нова тема и се връщам да ви чета   Grinning
Темааа

Общи условия

Активация на акаунт