90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №47

  • 24 241
  • 453
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 0
Ето ме и мен ... Hug Аз преди малко се върнах от кръчма. Sunglasses Плодовия ми ден до 20ч беше тип-топ, но тази кръчма .... #2gunfire Поръчах си шопска салата без сирене, но ми я донесоха със сирене и отиде така.  Embarassed Уж от време на време подбирах ама то няма как. После си боднах 2 пържени картофчета от на приятелката порцията.  #Cussing out И напред като се прибрах си гризнах лекичко да опитам козунака, че изглеждаше много добре.  hahaha Иначе си пих само минерална вода де, не се изкуших да си поръчам алкохол, но то другото май стига.  Tired Много ме е яд значиии ... имах очаквания за след този плодов, а сега всичко "отиде на кино"  Cry.
Лека и спокойна нощ от мен, че ме боли глава цяла вечер и едва гледам.   sleepuu

# 391
  • Мнения: 242
лека вечер на всички.
ние пък прибрахме агнето в хладилника и утре ще го пекнем. на всичкото отгоре утре ще чакаме и гости за 2-3 дена и сигурно няма да мога да ви пиша, обаче усещам как ще се качат кг около великден - после пак ще ги борим.
искам на всички да пожелая весело изкарване на празниците , като имам време ще ви пиша , ама не обещавам....
                           

# 392
  • Мнения: 2


привет дами,хайде на кафе
днес съм на варива имам картофки в хладилника
тях ще разделя да ги хапна
яйцата ще боядисваме с дечицата
 easter
та лек и спорен ден на всички

# 393
  • Бургас
  • Мнения: 300
Добро утро, дами! Миме, мерси за кафето  Hug
rosi_72 честит рожден ден на половинката на патерици. Мноого да те бичка и слуша. smile3525
Честит ден ден и на племеника на Ели   bouquet Безгрижно детство пожелавам!
Snow4eva Hug добре завърнала се.
Дандулина как мина водният?
Стели големи красоти майсториш Peace
Жабче, що тъй с офиса, нали пийше чайче newsm78
Честито на всички с намаления, успех на водните днес   Peace Hug Добре дошли на новинките фиданки, режима е супер момичета!
И умната с козунака по празниците Wink

# 394
  • Мнения: 362
 Добро утро!!!
  Миме мерси за кафето ,пийвам си Laughing
 Стели страхотна торта,браво на теб Hugа и щом е за свекито Crazy
  Изкусителка не си прегрешила кой знай колко Peace не си го слагай  Mr. Green
  Михикамихека браво за минуса Peace
    Аз на Великден също съм плодова Rolling Eyesобаче някак си съм се настроила да не прегрешавам,защото във втроник мъжо е рожденник и ще стане.....мазало Joyта тогава мисля да преграша.Ама да видим кво ще стане де.
       слънчев ден Hug

# 395
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Веси ,забравих си чая , но сега го посетих офиса и
се очертава днес да има чести посещения. Laughing

След два-три дена прегрешения съм +700гр. ,
та сега ден-два трябва да се боря с плюса.  Blush
Но , днес реших ще съм витаминна , а утре въглехидратна ,
та мисля да ги преборя поне половината.  Peace
Ма ще покаже кантара утре кво съм направила.  Simple Smile

Аз боядисах още в четвъртък яйцата , та днес ще се отдам
на чистка из нас и после пак до село ще ходя , та да си взема
агънцето за празника.  Crazy Ще снимам яйцата довечера или утре
и ще ви ги покажа.  Grinning
Приятно боядисване и по-малко пукнати яйца да има.

Лек и хубав ден.

# 396
  • Мнения: 270
добро утро фиданки
аз пак ви изпуснах но тази седмица е голяма лудница при мен. Нямам и с какво да се похваля, явно задържам, станаха 2 седмици от водния ден, дано се раздвижа скоро. Иначе съм стриктна но тези дни не успявам на време с вечерята та пак съм доволна че поне нямам плюсове, а и нещо апетита ми хич го няма след водния.
Утре съм на въглехидрати и прегрешението с козунак няма да е толкова голямо. Яйцата ще ги пропусна поне до вторник Peace
 
адашче мерси за кафенцето
Любопитко на голяма патерица вече честит рожден ден, много здраве и късмет  Hug
Румка и на теб честито, лека бременност и безпроблемно раждане   bouquet
Когото не споменах зло да го забрави  Hug

честити минуси на всички и само така да продължавате
добре дошли на новите фиданки   bouquet

Весел великден и до скоро

# 397
  • София
  • Мнения: 787
Добро утро на всички Simple Smile
Аз оживях от вчерашния плодов ден, не беше хич толкова страшно колкото си мислех.
Днес си мерих обиколки (кантара ми не работи) и съм свалила по 1.5 см от бедрата и талията Sunglasses много съм доволна  Grinning
Отивам да боядисвам яйца, на вас лек ден ви пожелавам   bouquet

# 398
  • Мнения: 38
Добро утро момичета!
Мерси за кафето!
Днес съм на белтъчна и ще ям риба със салата! - зелена салата!
Ох да ви питам , имате ли проблеми с ходенето до тоалетната , че аз нещо от как съм на диета и не могада ходя редовно и ако имате как се оправяте!  Embarassed

# 399
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ох да ви питам , имате ли проблеми с ходенето до тоалетната , че аз нещо от как съм на диета и не могада ходя редовно и ако имате как се оправяте!  Embarassed

Aз се справям с помоща на зеления чай.  Peace
Три дена не бях ходила , но снощи си пийнах един и сутринта
свърших вече два пъти таз полезна работа.  Crazy

# 400
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Благодаря ви момичета, за милото посрещане и, че не сте ме забравили! bouquet
Аз се подготвям психически и си припомням как беше и какво беше преди време. От утре стартирам и вече правя менюто за следващите няколко дни. Но най-важното ще осигуря сега - плодовете!  Sunglasses Спомням си, че най-тежки ми бяха плодовите дни, но в момента копнея за това. Знам, че само след 5 дни чувството ми ще се промени  Laughing но сега е така.
Отивам да боядисвам яйца и разни дребни домакински задължения.
Хубав ден! Не се изморявайте! Hug bouquet

# 401
  • София
  • Мнения: 16 183
Добро утро, надничам тук нищо, че съм на лунна диета.
За 00 - писала съм и в темата на Редуктила - сушени сливи или смокини, накиснати от вечерта във вода. Сутрин на гладно изпивате водата и ги изяждате. Компот от праскови на гладно, кивито също действа. На диетичните щандове има конфитюр от рози - пробвайте го. Активия - също може.  От разните чайове - червата свикват с тях и после все повече трябва да пиете за да стане работата.

# 402
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен   bouquet
Благодаря за кафето, аз не го пия, но го замених със закуска от две кивита и билков чай.

Днес съм белтъчна и познайте кой ще яде спуканите яйца..... Mr. Green Дано само не са много, че иначе ще имам нужда от помощ  Praynig Ще ги гарнирам със залена салата и менюто за деня измислено-о-ооо.

Момичета имам един въпрос - вие какво спортувате за стягане по време на диетуването. Аз преди да забременея ходех на фитнес - поне веднъж седмично, но откакто се е родила малката сме като скачени съдове, нямам кой да ми я гледа и за 1 час денонощно. Затова ми се иска да започна нещо у дома да правя. Първото е гимнастиката, която и преди си правех, но ми се иска и някакъв уред, а при положение, че нямам място за вело...., то си мисля за степер.  newsm78. Какво ще кажете някой от вас ползва ли такова чудо и ако да - доволен ли е и каква марка е?
Порових из нета и естествено мненията са много противоречиви, та реших да се допитам до вас.   bouquet

Аз отивам да боядисвам яйцата , а на всички вас хубав минусов ден с много усмивки и слънце   bouquet

# 403
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Eто яйцата , нещо бледи изглеждат на фотото ,
ма не ми се занимава да се правя на фотаджийка.  Laughing
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11672260

Елчо , аз карам кростренанжор.  Peace
Поне 20-30мин. на ден , според зависи как ми е тонуса.  Wink
Определено има стягане и се чуствам добре.  Peace

# 404
  • Мнения: 38
Добро утро, надничам тук нищо, че съм на лунна диета.
За 00 - писала съм и в темата на Редуктила - сушени сливи или смокини, накиснати от вечерта във вода. Сутрин на гладно изпивате водата и ги изяждате. Компот от праскови на гладно, кивито също действа. На диетичните щандове има конфитюр от рози - пробвайте го. Активия - също може.  От разните чайове - червата свикват с тях и после все повече трябва да пиете за да стане работата.
Кивито не ми действа, и активията - също, но другите неща ще ги пробвам да видим! Мерси много за инфото! Hug Ако не те затруднявам да ми дадеш линк към тая тема че не мога да я открия

Общи условия

Активация на акаунт