Колко пъти седмично правите секс?

  • 18 254
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Между 0 и 10 пъти на седмица - според зависи...

# 16
  • Мнения: 2 327
- Докторе, на 80 години съм и не ми става.
- Ми нормално, ти какво искаш?
- Ама комшията Пешо разправя, че всеки ден го правел.
- Я ела да те прегледам. Отвори си устата.... Ми не виждам никакъв проблем и ти така да разправяш...

Толкова за мъжките разговори на маса Simple Smile

# 17
  • Мнения: 10
Дами вчера водихме спор с мъжа ми и той твърди ,че неговите приятели правели секс всеки ден.Поне така казвали на маса когато се събират.Моето мнение е ,че това са преувеличени думи нещо от сорта аз съм върха пък дори и на 40г.Май на тази възраст ги удря пубертета за втори път и се държат като тинейджъри,сядайки на маса почват да си мерят анатомията с извинение за израза.Иска ми се все пак да разбера така ли е права ли съм с това ,че само се хвалят ,а действителноста няма нищо общо с това което казват.Интересно ми е вашето мнение по темата.
Нали знаеш, че който много се хвали с похожденията си, значи не прави секс много често, да не кажем, че изобщо не е правил от 100-ина години и много вероятно е да прави секс със снимки на голи мадами...

# 18
  • Мнения: X
"Който не може,приказва.Който може,го прави."
Това съм го чула от мъж...и е вярно.

# 19
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Много ми е интересно как жените вземат насериозно приказки в мъжка компания, споделени на маса.  Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 2 153
Почти всеки ден,  дори и по няколко пъти на ден Mr. Green

# 21
  • Свищов
  • Мнения: 874
2-3-4 пъти седмично. Рядко повече...просто не искаме. На 24 е той, а аз все още на 23, не сме женени и общо взето сме сексуални. Просто се губи тръпката, ако е по-често.

# 22
  • Мнения: 24 467
То и яденето може да е по 5-6 пъти на ден, но това не е показател нито за качествено хранене, нито за по- голямо удоволствие, в случая показател е само за лакомия и погрешни нагласи и навици, нищо повече.  Laughing
Човек може и да спи по 3 пъти на ден- това пък основно показва излишък на време /или кофти работа/ и липса на здрав качествен нощен сън.
Та и до сега не мога да си обясня причините за стремленията към ненормална честота в извършване на някои елементарни природни действия и още по- малко парадирането с това как се задоволявала поредната природна нужда /по- скоро нужда от парадиране се задоволява, а не биологическа такава/.

# 23
  • Мнения: 2 011
Не съм водила сметка колко пъти седмично го правим, но като се замисля 1-2 дни пропускаме, а има и  случаи и за по цяла седмица и повече почивка.

# 24
  • Мнения: 1 567
...че неговите приятели правели секс всеки ден...

мен това ми напомня:

"Гладна кокошка - просо сънува"....
 hahaha hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 57
А колко време продължава сексуалният ви акт? Интересно ми, защото имам позната, която не и стигат 4 час..средно Laughing....

# 26
  • Мнения: 24 467
Тя да не е безработна и скучаеща?

# 27
  • Свищов
  • Мнения: 874
Изцяло или само самото сношение? Разликата при мен е в пъти...

# 28
  • Мнения: 57
Тя да не е безработна и скучаеща?

Хахахах, еми не е:)

# 29
  • Мнения: 57
Изцяло или само самото сношение? Разликата при мен е в пъти...

Точно, при нея не е в пъти, ами..като цяло;)

Общи условия

Активация на акаунт