Колко пъти на ден секс по време на овулация

  • 1 392
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
Здравейте, по колко пъти на ден правите секс с партньора си когато сте в дните на овулация? Laughing

# 1
  • Мнения: X
По принцип и веднъж на ден е достатъчно. Simple Smile Не пречи и по-често.

# 2
  • Мнения: 481
Препоръчително е да е веднъж на 24 - 36 часа  Peace

Не е добре да е по няколко пъти на ден, тъй като материалът се разрежда.

# 3
  • Мнения: 1 661
По принцип и веднъж на ден е достатъчно. Simple Smile Не пречи и по-често.
Ако има някакъв проблем със спермата много честото всъщност пречи.  Naughty

# 4
  • Мнения: X
Не е споменат проблем със спермата, така че изхождам от предпоставката, че няма такъв.

# 5
  • Мнения: 1 661
Не е споменат проблем със спермата, така че изхождам от предпоставката, че няма такъв.
И все пак не е добре да се прекалява. Всеки ден по веднъж е достатъчно според мен.

# 6
  • Мнения: 1 056
И мен ме вълнува този въпрос. И ние опитваме няколко месеца и определно усещането (по това което изтича - извинявам се за цветното обяснение) е че след 2-я път (случвало се е да сме си вкъщи по цял ден иии ... да прекаляваме  Embarassed) - та усещането определено е, че количеството след 2я път е доста по-малко и май май нищо не изтича. Може и да греша, ноо май не е много добре да се прекалява. Бих се радвала, ако някой има медицинска информация, да сподели.

# 7
  • Мнения: X
При здравите мъже се смята, че по-честите полови актове не се отразяват неблагоприятно на плодовитостта. На мъжете, които имат проблем с броя на сперматозоидите, някои лекари препоръчват секс през ден, не по-често. Ако въпросът на авторката е дали повече секс в деня на овулацията увеличава шансовете за забременяване - нямам представа.

# 8
  • Мнения: 852
Ако въпросът на авторката е дали повече секс в деня на овулацията увеличава шансовете за забременяване - нямам представа.
Да, точно това имах впредвид  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 6 992
От моя скромен опит - 4 пъти на ден.  Crazy Но не знаех нито кога ми е овулацията (мислех, че сме я изтървали вече, просто се вдъхновихме от идеята за бебе и се юрнахме  Laughing), нито дали приятелят ми има проблеми.

# 10
  • Мнения: 285
Един е  достатъчен Peace

Общи условия

Активация на акаунт