Колко пъти седмично правите секс?

  • 18 269
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 776
Виц : 80-годишен старец отишъл при сексолог : - Докторе, хич не ме бива, наборите разправят, че правят секс всеки ден, че и по няколко пъти на ден, пък на мен изобщо не ми става. Какво да правя ? Докторът му отговорил  - Какво ти пречи да разправяш и ти ?  Joy

# 46
  • Мнения: 139
И сега, ако се окаже, че според форумната статистика не се вписвам в границите на нормалното онождане като време, място..., кажете ми какво да правя? newsm78 Много ми е притеснено.

# 47
  • Мнения: 593
Ами какво... ще наваксваш!  newsm53

# 48
  • Мнения: 7 947
И сега, ако се окаже, че според форумната статистика не се вписвам в границите на нормалното онождане като време, място..., кажете ми какво да правя? newsm78 Много ми е притеснено.
еми няма живот за тебе...тва е  Joy

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 529
Виц : 80-годишен старец отишъл при сексолог : - Докторе, хич не ме бива, наборите разправят, че правят секс всеки ден, че и по няколко пъти на ден, пък на мен изобщо не ми става. Какво да правя ? Докторът му отговорил  - Какво ти пречи да разправяш и ти ?  Joy

Имаше го на 2-ра страница вече Peace:

- Докторе, на 80 години съм и не ми става.
- Ми нормално, ти какво искаш?
- Ама комшията Пешо разправя, че всеки ден го правел.
- Я ела да те прегледам. Отвори си устата.... Ми не виждам никакъв проблем и ти така да разправяш...

# 50
  • софия
  • Мнения: 508
Момичета умирам от смях докато ви чета,аз също съм на мнението ,че куче което лае не хапе ама моят трябва да спори.Къде от спорт,къде от навик Laughing

# 51
  • Мнения: 10
Заглавието на темата трябваше да бъде "От кога не сте правили секс?", та да мога и аз да отговоря.  Laughing 

# 52
  • Мнения: 2 388
Заглавието на темата трябваше да бъде "От кога не сте правили секс?", та да мога и аз да отговоря.  Laughing 

Ти пак можеш да отговориш. Не се притеснявай, няма да го приемем, като спам. Laughing

# 53
  • Мнения: 10
Ми ок, ама повече се притеснявам от модераторите да не го вземат за спам.  Rolling Eyes 
А иначе не съм правил от 1 година.  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 54
  • софия
  • Мнения: 508
И защо така? newsm78 Няма с кого или има някакъв проблем.Извинявай за любопитството.

# 55
  • Мнения: 2 448
Стига сте го разпитвали, ами някоя по млада да му се притече на помощ, че аз съм в друга възрастова група. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 10
Стига сте го разпитвали, ами някоя по млада да му се притече на помощ, че аз съм в друга възрастова група. Mr. Green
'Що, бре, мацко? Ти си във възрастовата група, която ми харесва - до 36 включително.  Grinning  Embarassed 

Да отговоря на Маги Мей: физически проблем нямам, просто няма с коя.  Rolling Eyes   Sad 

# 57
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Мотайте се, мотайте се, после като го изпуснете ще се тюхкате.   Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 448
Стига сте го разпитвали, ами някоя по млада да му се притече на помощ, че аз съм в друга възрастова група. Mr. Green
'Що, бре, мацко? Ти си във възрастовата група, която ми харесва - до 36 включително.  Grinning  Embarassed  

Трябва да побързам, че то не останало, след няколко месеца ги навършвам.   Laughing

# 59
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Стига сте го разпитвали, ами някоя по млада да му се притече на помощ, че аз съм в друга възрастова група. Mr. Green
'Що, бре, мацко? Ти си във възрастовата група, която ми харесва - до 36 включително.  Grinning  Embarassed  

Трябва да побързам, че то не останало, след няколко месеца ги навършвам.   Laughing

мислех че си на 18 ...

Общи условия

Активация на акаунт