Изневяра....

  • 10 172
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
направил го от скука, инъче ме обичал и не искал да си тръгвам, какво значи от скука??? Приел ме за даденост и сега оценявал какво е изгубил.Плоски, глупави и гнусни оправдания.

# 16
  • Мнения: 2 448
Ако много обичам някого, не бих простила. Ако просто ми е добре с него, бих.
Без любов мога да живея, но с едностранна само от моя страна, със сигурност не. А щом някой ми говори по този начин и предприема такива действия, по моите разбирания за обич, не ме обича.

# 17
  • Мнения: 10
Аз вина нямам,сам го казва,по нищо не личеше нещо да е извън нормалното,но един ден нещеш ли му отворих е-мейла и каво ли не намерих там от голи снимки на жени до любовни писания.......

# 18
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Всъщност какво точно търсеше в е-мейла му, при положение, че нищо не личало да е извън нормалното ?

# 19
  • Мнения: 10
Ами той беше общ и изведнъж смени паролата,и от доверие не се усъмних, после намирах разни дребни неща като препращани писма то тази тайнствена поща, която  ми казваше , че не ползва,а я е дал на братовчед си да си пишат с гаджето и аз пак приех,че е така и един ден просто реших да проверя какво става дали наистина е така

# 20
За много мъже е въпрос на чест ако им падне,да се покажат какви мъже са.Не се и замислят за последиците.Преди да ми се случи,бях убедена,че моят не е от тях,че никога няма да го направи.А сега,разсъждавайки си често на тази тема,гледайки какво става наоколо-какво правят и другите мъже/и жени/,си мисля,че повечето го правят.Даже не съм сигурно дали моят само веднъж го е правил.Докато да разбера-а то стана съвсем случайно.Познавам доста жени,които си мислят като мен ,че мъжете им са верни,а те всъщност си поразнообразяват,без да бъдат усетени.така,че освен да се успокоиш,че не е само твоят...

# 21
  • Мнения: 10
За много мъже е въпрос на чест ако им падне,да се покажат какви мъже са.
Е това е едно нещо, което, колкото и да се мъча, не мога да разбера по отношение на "колегите" мъже - защо изневеряват? Аз лично не мога да си представя да нараня жената, с която съм, заради едното чукане. Сигурно ще кажете, че като не съм женен нямам право на мнение по въпроса, но аз пък мисля, че изневярата си е изневяра без значение дали двама души са женени или не са.

# 22
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Аз лично не мога да си представя да нараня жената, с която съм, заради едното чукане.

А ако не е само "заради едното чукане", представяш ли си ?

# 23
  • Мнения: 627
Плоски, глупави и гнусни оправдания.

Е, стига де. Оправданията са си чудесни. Даже възможно най-добрите. По-добре ли щеше да е да ти каже например, че не те обича и не може да те понася.
Недей толкова да се впрягаш. Ако смяташ, че можеш да продължиш живота се с него, прости, забрави и продължавай.
Понякога човек наистина се нуждае просто от разнообразие. Чувала си израза - всеки ден пържоли, пържоли, понякога ти се прияжда боб..., нали

# 24
  • Мнения: 50
Знаеш ли....и аз бях от жените, които си мислят, че мъжа им никога не би го направил.Вече не мисля така.....сега по-скоро си мисля, че го е правил от години и ще продължи да го прави докато е жив.Боли много.....всички ми казаха,че ще ми мине, след време....е, не ми мина 5 месеца по-късно,но пък наистина се научих да живея с това.Да,някой по-горе беше написал, че е имал здравословни проблеми...и аз минах през това...дългите безсънни нощи....кутиите с цигари....хранене по 2-3 пъти на седмица...но вече премина....сега ми е безразлично...Вече не ровя, не търся, не се питам защо се случи и на мен...какво му липсваше...Даже стигнах по-далеч....Ще ме разпънете ли на кръст,ако си призная, че и в моя живот вече има друг?Човек, който ми дава всичко това,което "благоверния" дава някъде другъде...любов,страст,уважение,разбиране...да продължавам ли още...И да, готова съм да си тръгна от съпруга...вече съм готова..не искам да се боря за него, вече не....Обаче стоя....може би стоя,както той стоеше при мен....телом в къщи...духом при нея.това са нещата от живота....имало е изневяра много преди да е имало мен и ще има и след мен....предателства...

# 25
  • Мнения: 10
питам се има ли хора, които изневеряват и преосмислят нещата , които спират да го правят....ако иска друга защо ме натиска да оставам???

# 26
  • Мнения: 10
 Самият факт, че си пожелал друга си е изневяра - без значение за колко пъти става въпрос. Когато съм с някоя мацка нищо не може да ме накара да й изневеря. И пари да ми дават пак няма да го направя.

# 27
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
питам се има ли хора, които изневеряват и преосмислят нещата , които спират да го правят....ако иска друга защо ме натиска да оставам???
Има разбира се, всякакви случаи има.

# 28
  • Мнения: 50
Отплеснах се и не казах моя извод от всичко случило се...времето ще те излекува и в двата случая..и ако останеш и ако си тръгнеш, все ще ти трябва време за да приемеш всичко станало...няма да забравиш,но ще се научиш да живееш с това.Ще се притъпи болката, спираща дъха ти,ще започнеш да плачеш по-рядко,докато накрая спреш да го правиш,ще започнеш пак да се усмихваш да се радваш на детето си и изобщо на хубавите неща в живота....кураж ти желая миличка....виждаш, че сме много преминалите през това....да сме живи и здрави ние и децата ни....всичко друго ще си дойде на място...
Пиши ми на лични ако искаш....ако имаш нужда да поговориш с някого....

# 29
  • Мнения: 627
Самият факт, че си пожелал друга си е изневяра - без значение за колко пъти става въпрос. Когато съм с някоя мацка нищо \ да ме накара да й изневеря. И пари да ми дават пак няма да го направя.

Никога, винаги, завинаги - думи, думи, празни думи...

Като минеш 30 години, пиши пак по тази тема, по-интересно ще ми бъде...

Общи условия

Активация на акаунт