Изневяра....

  • 10 210
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • Видин
  • Мнения: 685
Само една корекция тясна вагина.  Mr. Green
Музикалния съпровод също е за предпочитане Whistling , както и посещения в задния двор ама айде   Simple Smile
Aми като всичко това го има, даже последното, не е толкова рядко, ми кажи как като го оставих само за 2 седмици сам и той веднага намери някоя да из...а. Ама преглътнах де, ако се повтори и септември, когато ще ми е последното ходене на лекции, ще му е за последно. Crossing Arms

# 166
жени, то ние мъжете сме така, що да не клецнеш нещо по-така, но това не означава, че не ви обичаме.
Това съм аз, поздтрав за вас

http://vbox7.com/play:187fb417


Пиленца на батко

# 167
  • Мнения: 46 572
жени, то ние мъжете сме така, що да не клецнеш нещо по-така, но това не означава, че не ви обичаме.
Това съм аз, поздтрав за вас ...

На нас пък не ни пука, че ни обичате, като искате да си клецате, бегайте си ги клецайте, ама после да не ревете, че децата ви не са израсли с вас или че нямате жена до себе си Peace

Пък и полът няма значение, има и жени, които не могат да стоят на едно място  Laughing

# 168
  • Мнения: 4 068
Ванка, ти избощо можеш ли да клецаш? Малък ми се виждаш още.
Иначе съм съгласна с Не се сърди човече както почти винаги. Grinning Grinning

# 169
възрастта нщма значение за това  Grinning

много си готина  Hug

# 170
жени, то ние мъжете сме така, що да не клецнеш нещо по-така, но това не означава, че не ви обичаме.
Това съм аз, поздтрав за вас

http://vbox7.com/play:187fb417


Пиленца на батко
ooooh! ooooh! ooooh! Гледам и не вярвам нито на очите си , нито на ушите си. Кви са тея лапишори ??? Взимат се много на сериозно и даже мнение вадят? Вие "мъжете" като сте така, внимавай някоя кака да не ти сложи пет чифта рога, някой хубав ден...

това не ме плаши, повече ме плаши варианта да не срещна каката, тоест искам много да я срещна.

Ако майка чете да знае, че шъ кажъ на баща ти също не ме плаши вече  Mr. Green

За всички готини мацки от форума горещо ви  Hug

# 171
  • Мнения: 212
жени, то ние мъжете сме така, що да не клецнеш нещо по-така, но това не означава, че не ви обичаме.
Това съм аз, поздтрав за вас

http://vbox7.com/play:187fb417


Пиленца на батко
ooooh! ooooh! ooooh! Гледам и не вярвам нито на очите си , нито на ушите си. Кви са тея лапишори ??? Взимат се много на сериозно и даже мнение вадят? Вие "мъжете" като сте така, внимавай някоя кака да не ти сложи пет чифта рога, някой хубав ден...

това не ме плаши, повече ме плаши варианта да не срещна каката, тоест искам много да я срещна.

Ако майка чете да знае, че шъ кажъ на баща ти също не ме плаши вече  Mr. Green

За всички готини мацки от форума горещо ви  Hug


Shocked hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 172
# 173
  • Мнения: 46 572
Оф, пуснете си Карбовски по Нова, е така си представям Vankata1 след години  Mr. Green

П.П. Като чуя Ванката, все за Ню се сещам  Joy

# 174
  • Мнения: 10
жени, то ние мъжете сме така, що да не клецнеш нещо по-така, но това не означава, че не ви обичаме.
Това съм аз, поздтрав за вас

http://vbox7.com/play:187fb417


Пиленца на батко
Не всичките сме така. Ама няма да казвам какво ми е мнението за изневеряващите мъже, че е доста грубо. По-мекият вариант да го кажа е така - достойни единствено за презрение и същото важи и за такива жени.

# 175
  • Мнения: 4 068
възрастта нщма значение за това  Grinning

много си готина  Hug

Повярвай Ванка възрастта има много общо. Ще порастнеш и ще разбереш разликата.
Иначе благодаря за комплимента! Hug

# 176
  • София
  • Мнения: 17 338
П.П. Като чуя Ванката, все за Ню се сещам  Joy

О, да  Joy Joy Joy

# 177
  • Мнения: 10
Хора, реших да дам шанс на себе си и семейството , което бях ме.... Не знам дали е правилно..... все още има страх и обида и жероятно дълго време ще ги има. Каза ми,че ме обича и поиска и аз да отвърна, за пръв път не можах. Не можех да си сложа и халката....
Знам само,че ако се повтори този път няма да мисля, няма да давам шанс!

Още веднъж благодаря на всички , които станаха съпричастни към проблема и чувствата миHug

# 178
  • Мнения: 4 068
Пожелавам ти много кураж, вяра и щастлива развръзка. Надявам се, човека до теб да разбира грешката си и от сега нататък да ти доказва непрекъснато това, което сега казва. Стискам ти палци да се научиш да живееш със зъгубеното доверие, защото по тази точка нещата за теб никога няма да са същите и дано един ден поглеждайки назад това да е само един малък неприятен спомен от щастливия ви иначе семеен живот! Hug

# 179
  • Мнения: 6 999
Щастлива, пожелавам ти да се налага да даваш шанс за последен път Hug

Общи условия

Активация на акаунт