Изневяра....

  • 10 233
  • 181
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 10
Корус, изчисти си личните съобщения, не мога да ти пиша, препълнена ти е кутията.
Стига, бе, само 3 съобщения ли е лимитът?  Shocked  Shocked  Имах 3 съобщения, изтрих ги току-що.

# 121
  • Мнения: 7 004
Корус, изчисти си личните съобщения, не мога да ти пиша, препълнена ти е кутията.
Стига, бе, само 3 съобщения ли е лимитът?  Shocked  Shocked  Имах 3 съобщения, изтрих ги току-що.
Laughing Не е 3, зависи колко общо съобщения ти е преброил броячът. Ти пишеш все в подфоруми, в които броячът не отчита. Сега ти пиша. Модовете, може да изтриете тоя офтопик Peace Извинявам се за него.

# 122
  • Мнения: 94
Бърди,все едно си ми в главата.Много близо сме като начин на мислене по отношение на изневярата.Споделям всичко написано от теб.Мисля си,че тази жена търси тук подкрепа в полза на ;прости му;Но всеки решава проблема според това как е възпитан и какъв модел на поведение му е дало семеиството му.

# 123
  • Мнения: 504
Не прощавам, страхотен постинг Peace
За съжаление продължавам да мисля по темата, на 25 - 30 сме крайни, започваме жиеота от начало. Но мъжете изперкват и към 50 - те. Как постъпва дна жена тогава? То е ясно, че зависи от жената, но дали жъзрастта ни прави по-склонни да простим?

# 124
  • Мнения: 7 004
Той с  по-млада любовница, аз с по-млад любовник Twisted Evil
Хем като съм на 50, тия на 35 ще са ми тамън Whistling
Че сега хем ми се иска някой по-зрял, хем тия над 30 ми се видят твърде големи за мен Joy

# 125
  • Мнения: 10
Развода му няма нищо общо с мен, бил е прекалено отдавна и не знам дали е изневерявал преди. Вчера му звънна телефона и всичко ми се разтреперя от ужас,мислех,че е тя понеже си е говорил с нея месеци наред скришно... Разбирам,че ако простя известно време,а може би и до края ще изтрупвам всеки път при звъненето  на телефоните му. вчера ми каза,че щял да спре, че го е срам,че го боли,не знам да вярвам ли Thinking днес ми е по-спокойно,но в глават  ми още се въртят снимки,текстове.....А щом го видя откачам не мога да си намеря място #Cussing out

Благодаря за всички постове,човек наистина има нужда да чуе различни истории и да усеи различните чувства в тях

# 126
  • Мнения: 3 641
6tastlivo_omujena , май доверието в него е безвъзвратно изгубено Rolling Eyes Може би е добре известно време да не го виждаш, ако има така възможност разбира се. Така ще може да решиш сама за себе си как да действаш

# 127
  • Мнения: 10
Няма как Jeny, той жсе пак се съобразява и гледа да не се засичаме много.... И най-големият ми грях е,че го ОБИЧАМ истински , силно .... и това ме разкусва още и още освен мислите за нея и думите към нея, димуте , които е използвал и за мен newsm45 smile3511

# 128
  • Мнения: 3 641
Ей, това да те коментира теб ми е направо отвратително Sick Как бих обичала такъв човек ,аз съм много по крайностите. Както много обичам, така мога и да намразя или най-лошото да спре да съществува този човек за мен.
Много ми се иска да ти помогна,но незная как Sad

# 129
  • Мнения: 7 004
Не, че аз съм в особено чудна позиция да давам съвети, но, щастливо омъжена, вчера ...хм, чудя се как да го наричам вече  Laughing, бъдещият ми бивш съпруг ми спретна такъв номер, че ми идеше да му избия зъбите, като се прибра вечерта. Страшно много ме отрезви това от цялото страдане и просто реших, че хич няма и да изчаквам по-добро време (смятах лятото някъде, да поспестя пари, да си купя кола), ами направо си хващам багажчето и до седмица-две, се изнасям. Пожелайте ми късмет да си намеря апартамент. Crazy
Та, ако не да се изнесеш напълно, то поне иди за няколко дни при приятелка или при родителите си...Да се поосвестиш малко от удара. Да попаднеш малко в друга среда...
Иначе, напълно те разбирам, и аз го обичам...и въпреки че вече разсъждавам по-трезво и малко над тази любов, знам, че още дълго време спомените ще витаят около мен...
Успех, момиче Hug

# 130
  • Мнения: 3 641
Еовин , успех Мила Praynig
Мисля,че много добре постъпваш Hug А съм сигурна,че и кола ще си купиш и то много скоро

# 131
  • Мнения: 1 296
Малко ми е странно как можете да им прощавате. За мен лично изневярата е непростимо нещо.

И аз това се чудя. newsm78  Еййй, има големи мазохисти  ooooh!

Аз пък се чудя как по схема си представят какво ще направят като им се случи - на теория е едно, ама като ти се случи е друго и ти не знаеш точно как ще реагираш, колко смелост ще събереш или пък ще се сринеш от унижение... Всичко е много много относително.
Съжалявам, че чета често такива теми.

Много кураж на авторката.  bouquet

# 132
  • Мнения: 0
Аз пък се чудя как по схема си представят какво ще направят като им се случи - на теория е едно, ама като ти се случи е друго и ти не знаеш точно как ще реагираш, колко смелост ще събереш или пък ще се сринеш от унижение... Всичко е много много относително.
Съжалявам, че чета често такива теми.

Напълно съгласен !
Човек който никога не е влизал в морето си мисли, че е до коленете  Confused

# 133
  • Мнения: 1 296
Ами да, не е добре да се зарича човек. А също и да мисли за "нероден Петко" предварително. (Защото ми се струва, че ако търсиш керливи ризи, винаги можеш да изкопаеш поне една, макар и всичко навид да е розово. Затова преди да почнеш да ровиш някъде, трябва да си отговориш дали си готов да намериш всъщност. Това - за всички, които ровят по gsm-и и пощи. Т.е. човек сам може да се вкара във филм.)

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 11:31 от doby80

# 134
  • Мнения: 7 004
Уф, аз ако ровех...поне да знам, че сама съм си виновна да разбера... Joy
Просто някаква потресаваща интуиция имам  Laughing Надушвам някои неща, понякога даже преди да се случат.
Та после го изнудвах да си признае да видя дали съм била права.
Трябва да предупредя следващия Whistling

Общи условия

Активация на акаунт