В ДОБРИЧ клюки няма....скука голяма!!!

  • 13 307
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
Боре, то 5000лв. са цифра, пък за 50000лв, да не говорим.
Какво не! За два дена са спечелени 1000 лв., ти вземи глоби с 5000... Crazy

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 958
Брей, пък много бързо определиха размера, бе  ooooh!

На мама Цоци идеята хич не е лоша и на мен все тя ми се върти из акъла, откакто отказаха разрешителното. Краси, давай да се хващаме на хорото  Whistling

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 18:03 от kemi

# 17
  • Мнения: 2 821
Добре де, това е наредба на Общината. Ако се стигне до Господари на ефира, представител на Общината ще отсече, че наредбите следва да се спазват....наистина е цинично да се глоби Сдружението с толкова пари, но за съжаление аз не срещнах в наредбата текст, който да  брои благотворителността като изключение....
Иначе аз съм ЗА джангъра... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 11 607
Вижте сега.....Едно е за мен разрешително за комерсиална цел, друго е за благотворителност...А и да се разтръби и да се прави изключение покрай разни празници... и подобни базари не са целогодишни, а най-много за 10-на дни около празниците...Толкова ли се нарушават търговските цели на другите и амбици???

Давайте джангъра и не се знае.....от нас може да се издейства за подобни мероприятия за цялата страна да се прави изключение.....Защо не? Тръпката си заслужава!

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ще приложим всички издадени ни досега разрешителни. Това е нелепо - до вчера може, от днес - не. И защо? Мотивът за отказа, че нямало предвидени търговски площи е меко казано смешен. Каква точно търговия извършваме ние? Нима на благотворителността вече се вика търговия?

# 20
  • Мнения: 377
Ленка поздравления за темата и заглавието!

# 21
  • Мнения: 167
Мацки, говорих с юристконсулта на общината Коларова-тя ми каза цифрата -до 50 000лв за юридически лица, и глобата е свързана с  наказателно постановление. Каза ми, че имам възможност в тридневен срок да обжалвам пред Кмета, той можел да отмени акта и това ще правя утре, че днес е студено и няма кой да гледа песи. Но ми е чудно, Кмета #Cussing out ако може да отмени акта, защо изобщо го предизвиква?
Пратих снимки на арчела, обеща довечера да ги пусне, че аз съм...руса. Confused
Няма страшно, пуснах дописка по медиите, телефоните им вече са загрели от ругатни на граждани. Патронът на Николова-Бат Бойко става лице на кампания за децата в кома-тя....

# 22
  • Мнения: 447
Помощ някой да знае мобилният телефон на д-р Явор Милушев?

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 958
По принцип за първо нарушение се определя минимален размер. Има много условности,  обаче.

БГ ФуСтА, не мога да помогна  Sad

# 24
  • Мнения: 643
Така, понеже е станало малко недоразумение, пък аз съм най объркания човек, незнам защо ще го разяснявам аз. Нямаме наказателно постановление, такова ще бъде издадено след тридневния срок за обжалване пред кметицата. Това, което явно е искала да напише Красимира, е че максималния размер на глобата е толкова, не че ние имаме толкова. Аз също предполагам, че ако се стигне въобще до глоба, тя ще бъде минимална и за назидание дет се вика.
 Снимки ще кача по късно, че сега се прибирам, а това беше по важно.

# 25
  • Мнения: 447
 Sad Благодаря все пак.Малката има висока Т и казва ,че я боли ухото след приемането на парацетамол го е повърнала, не мога да намеря телефона на д-р аз съм на работа ,а тя с баща си  в къщи.Сега ги пратих при д-р Великов ,но не зная дали е в кабинета си.Някой да знае към кого мога да се обърна.Благодаря предварително.

# 26
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
БГ Фуста пращай ги при д-р Искрен Димитров
 Преглежда във Вивата.
 Ти във Фиренце ли си в момента.Защото аз съм на 50 км от там  Wink

# 27
  • Мнения: 207
Ето ме и мен в новата  темичка.    Вече  започнахме работа  и ще се появявам по рядко.  Пожелавам ви успех в  всичко.

# 28
  • Мнения: 2 821
Така, понеже е станало малко недоразумение, пък аз съм най объркания човек, незнам защо ще го разяснявам аз. Нямаме наказателно постановление, такова ще бъде издадено след тридневния срок за обжалване пред кметицата. Това, което явно е искала да напише Красимира, е че максималния размер на глобата е толкова, не че ние имаме толкова. Аз също предполагам, че ако се стигне въобще до глоба, тя ще бъде минимална и за назидание дет се вика.
 Снимки ще кача по късно, че сега се прибирам, а това беше по важно.
E, аз поне разбрах, че не е ясен размера още и това е максималния евентуален, което почти е невъзможно според мен. Най-вероятния развой е актът да бъде отменен. Поне е най-логичния вариант.

За телефона на Явор Милушев ще мога да помогна утре, ако още се налага.

# 29
  • Мнения: 239
телефонът на д-р милушев е 0888286216

Общи условия

Активация на акаунт