Панталончето бавно отеснява, а ОКТОМВРИ славно наближава

  • 10 090
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 463
Момичета, преди малко видях на бельото си кафеникаво петно, имам ли основания за притеснения Rolling Eyes

Отивай на лекар, и твоя да го няма има спешен или кой друг да те приеме,не се паникьосвай предварително, но има нещо,дано не е кой знае какво. Praynig При мен кафеникавото беше от плацентата ,ярката кръв по-късно от раничка.
Оправи си се и иди да те погледне някой.

# 256
  • Мнения: 3 641
iskrichka , благодаря утре съм на консултация сутринта при моята ще изчакам до тогава. Hug За сега съм спокойна, дано няма нищо сериозно Praynig

# 257
  • София
  • Мнения: 463
Защо поне не и се обадиш да и кажеш ,до утре има много време.

# 258
  • София
  • Мнения: 969
Леле много булки ще има май месец. Браво  Hug
Ние сме на сватба на 3-ти на моя много близка приятелка, която отдавна искеше да е булка, ама някои мъже докато се решат, а и тя е бременна изобщо щастието е голямо.
Нинче,честит ти племенник, да е жив и здрав и октомври месец ще си има другарче за игра.
Сол и на мен са ми ръсили, но аз първо съм се хванала за носа, после за брадата и голям смях падна, а аз като незнам за какво става въпрос и ги гледам учудено.Това беше идея на леля ми и жената на братовчед ми. По-скоро тези бабини деветинини са за смях и веселие, отколкото за нещо друго  Simple Smile
Jeny, надявам се не е нещо притеснително, но все пак се обади на лекар да кажеш.

# 259
  • Мнения: 3 641
Ами ,защото е малко петното и на хартията като се изпишках нямаше нищо. Сега преглежда в  частния и не ми се ще да я притеснявам Confused Оф ,изинявам се,че и вас занимавам Hug

# 260
  • Мнения: 958
*Jeny* сигурно не е нищо притеснително, ама що не и звънеш само по телефона, ти беше при Ковачева нали, или бъркам?

# 261
  • Мнения: X
Не знам доколко е вярно това, а и не помня къде съм го чела или чула, че при някои жени било нормално около датата, на която евентуално трябвало да им дойде да имат леко зацапване  newsm78

# 262
  • Мнения: 1 341
*Jeny*, бъди спокойна, най-вероятно не е нещо притеснително. Гледай да си почиваш повече до утре.
Хриска и аз така съм чела някога някъде...

Нинче, жив и здрав да е новият член в семейството ви. Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 463
Когато имах подобни проблеми ,говорих с моя лекар и се притеснявам сега като ни каза ,защото според него няма нищо нормално в това да се получи такова течение. Защото на мен ми казаха приятелки ,че било нормално и всички почти го имали-направо го същисах с тая информация док. Ти виждаш отвън какво е но вътре няма как да видиш колко е и от какво е .

# 264
  • Мнения: 3 641
*Jeny* сигурно не е нищо притеснително, ама що не и звънеш само по телефона, ти беше при Ковачева нали, или бъркам?
joya при Ковачева съм ,днес е четвъртък и тя е в частния следобяд. Понеже имам един мисед аборт октомври и предполагам ,че веднага ще ме прати в спешния в Тина Киркова. Ама все пак е пренебрежително малко за сега ,ако се засили направо казвам на мъжо да ме кара.
Ронка, няма как да стане докато ен се прибера от работа Heart Eyes
Xриска , по-скоро е дата на, която би трябвало да ми е овуто Hug
Момичета  , благодаря ви за всичко  bouquet

# 265
  • Мнения: 141
Jeny,според мен също е добре да се обадиш на лекарската си.Какво значи да я притесняваш?Нали е затова си я избрала,като има проблем да я търсиш и тя да е насреща.Все пак ти си решаваш,но аз бих отишла веднага на преглед, дори да не  ми се струва притеснително Hug
Преди 3 седмици и при мен имаше проблем ,видях кръв по тоалетната хартия,само еднократно, но веднага се изтрелях пред кабинета на моята лекарка.Тъй като всичко беше наред ,тя предположи, че може да се е появила около датата на цикъла ми или овулацията ми,макар че с датата на менструацията ми имаше разлика от 10 дни, но тя каза, че все пак е възможно , тялото "помнело" и реагирало понякога по този начин.
Нинче, да ти е жив и здрав племенника, страхотна новина!
Честито и на всички бъдещи булки, знам колко е вълнуващо  Hug

# 266
  • Мнения: 1 341
Искричка, моят лекар пък ми каза, че е напълно нормално зацапването което имах- кафеникаво.
Дори не ми препоръча почивка или да спра секса, всичко било в рамките на нормалното, но това разбира се след преглед!

# 267
  • Мнения: 5
 Не се тревожи за това зацапване, само запази спокойствие и всичко ще е наред. Аз бях се притеснила за подобно нещо, което в последствие се оказа, че не е било това, но тъй или иначе бях си решила, че е зацапване, та се обадих на лекаря ми на частно, при който се преглеждах и му обясних, Той дори не поиска да отида да ме види(въпреки, че е частен лекар) и каза, че щом не е ярка кръв няма страшно и иска да почна да пия но-шпа, в малко по-голяма доза, в продължение на 3 дни и да си почивам много. Каза да се наблюдавам и ако не се повтори в този интервал от време, значи е било фалшива тревога. Така, че успокой и не се притеснявай, а за твое успокоение, когато може да те прегледа лекаря ти, отиди, за да се чувстваш и ти добре. Аз лично отидох на другия ден, по друг повод на лекаря ми от ЖК, обясних му и той ме прегледа, въпреки, че ме беше прегледал преди няма и седмица, измери бебето, и сърцето му засече и каза, че то е добре и няма за какво да се тревожа и ми каза даже да спра хапчетата, защото от тях много ми беше паднало кръвното и каза само ако ме заболи нещо да пия по половин или едно и така. Всичко ще бъде наред Praynig Hug

# 268
  • Мнения: 958
Аз си мисля че човек си чувства, доколко е редно или не, за който и да е проблем. Нормално е  да се ошашкаме, разбира се, ама при мен водеща е болката. Познавам си тялото много добре и знам, че ако ме боли има нещо нередно. Зацапване не съм имала, но усетя ли болка, лапам веднагически едно но-шпа.
Всеки лекар казва различно, затова аз лично следя сигналите на тялото ми.
Джени, всичко ще е наред  Hug

# 269
  • Мнения: 249
Джени и аз бих те посъветвала да се обадиш на лекарката си. Все пак ние само предполагаме. Направи го за собствено успокоение и уверение, че няма нищо сериозно. Стискам палци и вярвам, че всичко ще е наред! Hug

Общи условия

Активация на акаунт