хубава пудра

  • 36 423
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
Цитат
Каква минерална ползваш,т.е. каква марка е?

В момента използвам на Wet n Wild, струва 9 и нещо, и е учудващо добра за тази цена.

Все пак ако имаш възможност,разгледай много марки предлагат вече, козметика с минерали.

Аз събирам пари за следващата пудра, със сигурност ще е на  Bare Escentuals,скоро си купих руж на същата марка и просто по-добър не съм имала.

Ето  за тази пудра на  Bare Escentuals, съм чувала, че е много добра за нашият тип кожа:

http://cgi.ebay.com/id-Bare-Escentuals-bareMinerals-MINERAL-VEIL … 93%3A1%7C294%3A50

This sheer finishing powder morphs into skin like special effects, minimizing pores for the look of perfect bare skin. It’s cornstarch-based and light as a feather so all you’ll see is shine-free skin. Perfect to use throughout the day. Contains no talc, fragrance or binders. Wear over bareMinerals foundation or complete look for a gorgeous, soft-focus finish.

Тук пише ,че има някакъв бляскъв ефект.

# 16
  • Мнения: 385
Здравейте момичета  Hug
Живо ме интересува въпроса за минералните пудри, моята кожа е сходна като тази на авторката на темата. До сега почти не съм  ползвала пудра, а много ми се иска да се обзаведа с хубав продукт, от който да не се люспя  Blush
Морска пяна, тази пудра на Wet n Wild къде може да се намери?   bouquet

# 17
  • Мнения: 522
Здравейте момичета  Hug
Живо ме интересува въпроса за минералните пудри, моята кожа е сходна като тази на авторката на темата. До сега почти не съм  ползвала пудра, а много ми се иска да се обзаведа с хубав продукт, от който да не се люспя  Blush
Морска пяна, тази пудра на Wet n Wild къде може да се намери?   bouquet

И мен ме интересува.

# 18
  • Мнения: 13 627
Аз Wet n Wild съм виждала до сега само в аптеките на Кауфланд и май в Хит

# 19
  • Мнения: 385
Благодаря Jaquie Hug, това трябва да е аптека Фармахит? Ще проверя там

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 556
А шоколадовата пудра,колко струва момичета?
Иначе аз ползвам една бронзираща на The Body Shop и съм много доволна.Една приятелка ми я донесе, като беше в чужбина,че нали ги няма тук.И като свърши ще трябва да си търся друга,защото без бронзираща пудра по лицето не излизам от вкъщи

# 21
  • Мнения: 133
Да и аз я купувам от Кауфланд от аптеката вътре, може би е Фармахит, не съм обърнала внимание.
На сайта им има магазини, в които се продава козметиката им:
http://intelfarm.com/?cid=216

# 22
  • Мнения: 3 641
Момичета навихте ме с тази шоколадова пудра. Аз съм със смесена кожа, средно-светла. Черна коса и сини очи дано ми стои добре за лятото Hug
А ФДТ слагате ли под пудрата или някаква база, може би става по-тежичък грима и само пудрата е добре Rolling Eyes
Di83 , в Бонжур я гледах, цената беше май към 16-17 лева Simple Smile

# 23
  • Мнения: 13 627
А шоколадовата пудра,колко струва момичета?
Иначе аз ползвам една бронзираща на The Body Shop и съм много доволна.Една приятелка ми я донесе, като беше в чужбина,че нали ги няма тук.И като свърши ще трябва да си търся друга,защото без бронзираща пудра по лицето не излизам от вкъщи
Към 23-25 лв. мисля, че беше

# 24
  • Мнения: 779
 търся и аз хубава бронзираща пудра.... Confused

# 25
  • Мнения: 2 229
Шоколадовата в Ремедиум беше 22, а в Драка даже 21.50.

Wet'n'wild, след ремонта, има в Бонжур на Славейков, цял щанд. Simple Smile

Аз имам минералната на Лумене и не е лоша, но не е покривна, само матира.

# 26
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
на мен ми харесва Cream Puff на MF. Ползвам вече трета такава.


И аз също от повече 10 години.От време на време и  на Chanel natural finish или  Chanel douce soft

# 27
  • Мнения: 522
на мен ми харесва Cream Puff на MF. Ползвам вече трета такава.


И аз също от повече 10 години.От време на време и  на Chanel natural finish или  Chanel douce soft

В момента има промоция - купуваш си фон дьо тен на Макс Фактор и ти дават подарък тази пудра.

# 28
  • Мнения: 3 641
Кой точно ФДТ на Макс Фактор? Hug

# 29
  • Мнения: 522
Кой точно ФДТ на Макс Фактор? Hug

На рекламата показаха 4-5, така че мисля че не е точно определен.

Общи условия

Активация на акаунт