хубава пудра

  • 36 384
  • 183
  •   1
Отговори
   Здравейте, Flutter
 слушам редовно вашите съвети и сега реших да ви питам и аз!
 Искам да си купя хубава,фина пудра,която да ползвам самостоятелно или над фдт за топлото време!Кожата ми е чувстителна,смесена-по-скоро към мазна...лъска лесно,склонност към лъскавина на нос,бузки,4ело,..сухичко около устата-опастност,ако се пресуши-изглежда като лишеи...Искам пудрата да не е изсушаваща,но да не ми омазнява,както лесно става при едно топло време.. да е бронзираща,може и с части4ки.Да е до 30 лв.,да не е ейвън,орифлейм,манхатън.Спяла съм се на:
  
 Lumene  бронзираща пудра  

 ISADORA комп.пудра с блясък
 

 ARTDECO
 двуцветна бронзираща
 още една  
 минерална бронз.на прах
 още една
 последна

 LOREAL
 минерални бронзиращи перли
 бронзираща пудра
 двуцветна бронзираща -похвалиха ми я
 
 bourjois

  (пc и съм брюнетка) hahaha
 

 
 

# 1
  • Мнения: 13 627
Шоколада на Bourjois!

# 2
 mersi
 (зна4и искам съвет за моята кожа,а не кой какво харесва  Grinning)
 не са ми излезли снимките на артдеко
 ето линк:
  http://www.parfumi-market.net/artdeco-pudra-bronzirashta-c-110_130.html

# 3
  • Мнения: 13 627
Ами моята кожа е същата, за това ти препоръчах тази Simple Smile

# 4
  • Мнения: 214
Много съм доволна от PUPA ,новите с бронзиращи частички.Ползвам в кафяво-пясъчната гама,но има и в розовата.Придава на лицето фин,красив тен+лек загар.Слагам над фон-дьо -тен,но и само над крем съм пробвала и пак стои чудесно.,прилича на този продукт,но това е ружчето.

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 14:51 от Mi6i76

# 5
  • Мнения: 434
Шоколадчето на Буржоа! Heart Eyes Уточнявам,че моята кожа е същата. Peace

# 6
  • Мнения: 0
Аз съм за перлите или шоколада  newsm10 И двете ми харесват еднакво  newsm10

# 7
  • Мнения: 46
И моята кожа е такава.Не си купувай Лореял(бронзиращата) не е покривна.В  ползвам на Авене-става.Сега се замислих да опитам и шоколадчето Thinking

# 8
  • Мнения: 2
И аз съм за шоколада на Буржоа. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 885
Не знам ама аз съм влюбена в тази професионалната на Numeric Proof най-финната пудра в света. Скъпичка е, но ще си я взема.

# 10
  • Мнения: 2 114
Не знам ама аз съм влюбена в тази професионалната на Numeric Proof най-финната пудра в света. Скъпичка е, но ще си я взема.



дай инфо за тази пудра   bouquet

# 11
  • Мнения: 133
За шоколада не знам .Но моята кожа е като твоята+прекрасни разширени пори по бузите  Mr. Green
Имам бронзиращата на Lumene, която си показала най-отгоре и определено се чувствам прецакана, че дадох двадесет и кусур лева.Със сигурност не е за нашият тип кожа. Peace
Сега ползвам една с минерали, но не е бронзираща.
Просто като инфо го казвам, че от всички пудри, които съм ползвала през годините.
Тези с с минералите седят най-покривно, като се има в предвид, че доста трябва да се скрие Crazy
Също така правят мазната кожа по-матова и да определено издържат повече.

# 12
  • Мнения: 46
За шоколада не знам .Но моята кожа е като твоята+прекрасни разширени пори по бузите  Mr. Green
Имам бронзиращата на Lumene, която си показала най-отгоре и определено се чувствам прецакана, че дадох двадесет и кусур лева.Със сигурност не е за нашият тип кожа. Peace
Сега ползвам една с минерали, но не е бронзираща.
Просто като инфо го казвам, че от всички пудри, които съм ползвала през годините.
Тези с с минералите седят най-покривно, като се има в предвид, че доста трябва да се скрие Crazy
Също така правят мазната кожа по-матова и да определено издържат повече.
Каква минерална ползваш,т.е. каква марка е?

# 13
  • Мнения: 90
на мен ми харесва Cream Puff на MF. Ползвам вече трета такава.

# 14
  • Мнения: 557
на мен ми харесва Cream Puff на MF. Ползвам вече трета такава.


Но тя не е бронзираща ,нали. Thinking

# 15
  • Мнения: 133
Цитат
Каква минерална ползваш,т.е. каква марка е?

В момента използвам на Wet n Wild, струва 9 и нещо, и е учудващо добра за тази цена.

Все пак ако имаш възможност,разгледай много марки предлагат вече, козметика с минерали.

Аз събирам пари за следващата пудра, със сигурност ще е на  Bare Escentuals,скоро си купих руж на същата марка и просто по-добър не съм имала.

Ето  за тази пудра на  Bare Escentuals, съм чувала, че е много добра за нашият тип кожа:

http://cgi.ebay.com/id-Bare-Escentuals-bareMinerals-MINERAL-VEIL … 93%3A1%7C294%3A50

This sheer finishing powder morphs into skin like special effects, minimizing pores for the look of perfect bare skin. It’s cornstarch-based and light as a feather so all you’ll see is shine-free skin. Perfect to use throughout the day. Contains no talc, fragrance or binders. Wear over bareMinerals foundation or complete look for a gorgeous, soft-focus finish.

Тук пише ,че има някакъв бляскъв ефект.

# 16
  • Мнения: 385
Здравейте момичета  Hug
Живо ме интересува въпроса за минералните пудри, моята кожа е сходна като тази на авторката на темата. До сега почти не съм  ползвала пудра, а много ми се иска да се обзаведа с хубав продукт, от който да не се люспя  Blush
Морска пяна, тази пудра на Wet n Wild къде може да се намери?   bouquet

# 17
  • Мнения: 522
Здравейте момичета  Hug
Живо ме интересува въпроса за минералните пудри, моята кожа е сходна като тази на авторката на темата. До сега почти не съм  ползвала пудра, а много ми се иска да се обзаведа с хубав продукт, от който да не се люспя  Blush
Морска пяна, тази пудра на Wet n Wild къде може да се намери?   bouquet

И мен ме интересува.

# 18
  • Мнения: 13 627
Аз Wet n Wild съм виждала до сега само в аптеките на Кауфланд и май в Хит

# 19
  • Мнения: 385
Благодаря Jaquie Hug, това трябва да е аптека Фармахит? Ще проверя там

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 556
А шоколадовата пудра,колко струва момичета?
Иначе аз ползвам една бронзираща на The Body Shop и съм много доволна.Една приятелка ми я донесе, като беше в чужбина,че нали ги няма тук.И като свърши ще трябва да си търся друга,защото без бронзираща пудра по лицето не излизам от вкъщи

# 21
  • Мнения: 133
Да и аз я купувам от Кауфланд от аптеката вътре, може би е Фармахит, не съм обърнала внимание.
На сайта им има магазини, в които се продава козметиката им:
http://intelfarm.com/?cid=216

# 22
  • Мнения: 3 641
Момичета навихте ме с тази шоколадова пудра. Аз съм със смесена кожа, средно-светла. Черна коса и сини очи дано ми стои добре за лятото Hug
А ФДТ слагате ли под пудрата или някаква база, може би става по-тежичък грима и само пудрата е добре Rolling Eyes
Di83 , в Бонжур я гледах, цената беше май към 16-17 лева Simple Smile

# 23
  • Мнения: 13 627
А шоколадовата пудра,колко струва момичета?
Иначе аз ползвам една бронзираща на The Body Shop и съм много доволна.Една приятелка ми я донесе, като беше в чужбина,че нали ги няма тук.И като свърши ще трябва да си търся друга,защото без бронзираща пудра по лицето не излизам от вкъщи
Към 23-25 лв. мисля, че беше

# 24
  • Мнения: 779
 търся и аз хубава бронзираща пудра.... Confused

# 25
  • Мнения: 2 229
Шоколадовата в Ремедиум беше 22, а в Драка даже 21.50.

Wet'n'wild, след ремонта, има в Бонжур на Славейков, цял щанд. Simple Smile

Аз имам минералната на Лумене и не е лоша, но не е покривна, само матира.

# 26
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
на мен ми харесва Cream Puff на MF. Ползвам вече трета такава.


И аз също от повече 10 години.От време на време и  на Chanel natural finish или  Chanel douce soft

# 27
  • Мнения: 522
на мен ми харесва Cream Puff на MF. Ползвам вече трета такава.


И аз също от повече 10 години.От време на време и  на Chanel natural finish или  Chanel douce soft

В момента има промоция - купуваш си фон дьо тен на Макс Фактор и ти дават подарък тази пудра.

# 28
  • Мнения: 3 641
Кой точно ФДТ на Макс Фактор? Hug

# 29
  • Мнения: 522
Кой точно ФДТ на Макс Фактор? Hug

На рекламата показаха 4-5, така че мисля че не е точно определен.

# 30
  • Мнения: 3 641
Кой точно ФДТ на Макс Фактор? Hug

На рекламата показаха 4-5, така че мисля че не е точно определен.
Добра оферта, бих си взела Адапта, но цветовете са доста светли. Днес ще ходя до Бонжур и ще докладвам, ако си купя нещо

# 31
  • Мнения: 84
Кой точно ФДТ на Макс Фактор? Hug

На рекламата показаха 4-5, така че мисля че не е точно определен.
Добра оферта, бих си взела Адапта, но цветовете са доста светли. Днес ще ходя до Бонжур и ще докладвам, ако си купя нещо

А дали е валидна все още промоцията на Макс Фактор?

# 32
  • Мнения: 522
Кой точно ФДТ на Макс Фактор? Hug

На рекламата показаха 4-5, така че мисля че не е точно определен.
Добра оферта, бих си взела Адапта, но цветовете са доста светли. Днес ще ходя до Бонжур и ще докладвам, ако си купя нещо

А дали е валидна все още промоцията на Макс Фактор?


Снощи и гледах рекламата по телевизията.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 78
Аз Wet n Wild съм виждала до сега само в аптеките на Кауфланд и май в Хит
Има ги и в BonJour   Peace

# 34
  • Мнения: 141
а тази някой ползвал ли е
защото се чудя тази или шоколада да си взема

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 18:16 от missminimess

# 35
  • Мнения: 162
Абе каква е тази шоколадова за която говорите? newsm78 Видях снимката на 1вата страница,но не мисля,че съм я виждала по магазините newsm78 Или просто не съм излизала от много отдавна Laughing Понеже и моята кожа е същата - смесена,към мазна,с разширени пори,блести,лъщи и всякакви такива хубусти Laughing Искам и аз някаква пудра,която да матира и да нанасям над фдт-а,защото повечето пудри не са достатъчно покривни. Вече си взех една пудра де,преди 2 дни,на Римел,матираща. Доволна съм честно казано,но това не ми пречи да сменя за тази шоколадовата,която толкова хвалите. И без това имам вече тен,а лицето ми с тази пудра и фдт ми идва по-светличко Blush

# 36
  • Мнения: 13 627
ето я
Но тя не е пудра в смисъл да матира, тя е за ефект "слънчево златен загар"

# 37
  • Мнения: 557
Кой точно ФДТ на Макс Фактор? Hug

На рекламата показаха 4-5, така че мисля че не е точно определен.

В промоция са 4 фон дьо тена,като избора от цветове  е ограничен- от   най -светлия и най-тъмния нюанс, комплектовани са в кутийки, ако имаш шанса да уцелиш цвят  Wink

# 38
  • Мнения: 557
ето я
Но тя не е пудра в смисъл да матира, тя е за ефект "слънчево златен загар"

И аз съм много доволна от нея,някой беше питал дали се слага в/у фон дьо тен или  не- аз понеже съм бяла не мога да си  сложа само нея ,но през лятото когато имаш тен става и без .

# 39
  • Мнения: 162
Тя само в един цвят ли е? Какво става,ако е по-тъмна отколкото трябва?  newsm78 Защото аз я искам за сега... имам тен,но не е кой знае какво ,а и ще избледнея сигурно до лятото докато отида пак на море newsm78 Да не стои много тъмно на кожата? Някой няма ли снимка да покаже как точно стои на кожата? Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 13 627
На аватара съм с пудрата. Като се нанесе с хубава четка за пудра стои много нежно.

# 41
  • Мнения: 162
Е уж черничка,пък на теб изглежда много бяла Laughing Хубаво стои така като гледам от снимката,но не съм сигурна дали на мен ще ми пасне. Сега видях в ибей,че има и бял шоколад Crazy #Crazy хаха Май има цветове,защото ми се видяха там някакви 52,53,54 и т.н., така че може би си зависи пак от кожата,както при другите пудри Whistling

# 42
  • Мнения: 13 627
Моята е 54...в България има само нея. Но то колко тъмно ще стане зависи колко ще си сложиш от нея Simple Smile

# 43
  • Мнения: 162
А то това май се води бронзат,а не пудра newsm78 Поне като такова е определено от сайта на Буржоа. Нооо явно ще трябва да отскоча до центъра да го видя на живо какво представлява Simple Smile

# 44
  • Мнения: 13 627
Да, пудра бронзант е. На живо може и да ти се стори малко тъмничка ако си я мацнеш на ръката, но иначе не седи така

# 45
  • Мнения: 779
ето я
Но тя не е пудра в смисъл да матира, тя е за ефект "слънчево златен загар"

И аз съм много доволна от нея,някой беше питал дали се слага в/у фон дьо тен или  не- аз понеже съм бяла не мога да си  сложа само нея ,но през лятото когато имаш тен става и без .
Тези двете ги пробвах-бялата е като бели сенки,а кафявата си е златно...като сенки...не ми допаднаха..
 Видях промоция на ревлон -на бронзираща пудра с 4етка подарък,намалена от 35 на 29 .ето тази .Някой може ли да даде отзиви за нея?!Бонжур са дистрибутори на ревлон-там има промоцията!И е  много огромна пудрата  Shocked

# 46
  • Мнения: 3 641
Дами, пробвах вчера шоколада на Буржоа. Но ефекта въобще не е като на снимката. Стои ми жълто-златисто, точно като сенки.  ConfusedОстанах очарована от . Много хубав дискретен блясък и прекрасен цвят. Тена се изравнява и лицето стои като на снимките обработени с фотошоп CrazyМоже и като руж да се ползва, върху база или ФДТ. Мисля да си ги купя Hug

# 47
  • Мнения: 779


    * Give your Skin a Natural looking finish in one easy step!
    * This Creamy Formula combines the coverage of a liquid With the finish of a Powder For a Natural, even finish.
    * Available in 16 Natural and oil-free* shades, it offers perfect, long-lasting coverage With SPF 15 protection.
    * * No animal, vegetable or mineral oil

 за пудрата на ревлон
 
 *Jeny*,и аз пробвах перлите на лореал-сториха ми се фини и приятни на консистенция-ако ги вземеш пиши отзиви....преди съм ползвала ейвънски-много тежки ми бяха,запушващи Tired

# 48
  • Мнения: 3 419
....Останах очарована от . Много хубав дискретен блясък и прекрасен цвят. Тена се изравнява и лицето стои като на снимките обработени с фотошоп CrazyМоже и като руж да се ползва, върху база или ФДТ. Мисля да си ги купя Hug

Еее заинтригува ме,колко парички е Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 4 774
Много са хубави лореалските перли Peace Аз имам и пудрата-фдт.

# 50
  • Мнения: 3 641
Цената на Лореалските перли е 27 лева, но мсиял ,че си заслужава Hug
illy , как ги ползваш? Самостоятелно или върху друг продукт Hug
Абе за лятото ще се обзаведа Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 4 774
Aз имам само минералната пудра, Джени. Перлите ги подарих на леля ми и ги пробвах от нейните.
Тя си слага на почти цялото лице, защото е с матова кожа. Аз си мацнах на скулите вместо руж.
Ще си ги взема като направя малко тен, за лятото. Освен това са много икономични, така че цената е приемлива. Flutter

# 52
  • Мнения: 141
Абе каква е тази шоколадова за която говорите? newsm78 Видях снимката на 1вата страница,но не мисля,че съм я виждала по магазините newsm78 Или просто не съм излизала от много отдавна Laughing Понеже и моята кожа е същата - смесена,към мазна,с разширени пори,блести,лъщи и всякакви такива хубусти Laughing Искам и аз някаква пудра,която да матира и да нанасям над фдт-а,защото повечето пудри не са достатъчно покривни. Вече си взех една пудра де,преди 2 дни,на Римел,матираща. Доволна съм честно казано,но това не ми пречи да сменя за тази шоколадовата,която толкова хвалите. И без това имам вече тен,а лицето ми с тази пудра и фдт ми идва по-светличко Blush
днес я гледах в ремедиум, имаше 2 разцветки- по-тъмна и по-светла и беше 22лева

а лореалските перли имат ли разцветки?

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 14:35 от missminimess

# 53
  • Мнения: 779
 тук има доста добри отзиви http://www.buzzillions.com/dz_108591_revlon_new_complexion_one_s … _compact_reviews-ама никой не казва нищо...

# 54
  • Мнения: 3 641
Illy, благодаря миличка Hug
Лореалските са един цвят,но е доста универсален бронзиращ Peace

# 55
# 56
  • Мнения: 85
това на лореал ми хареса и аз ще ги пробвам....ще пиша отзиви Peace

# 57
  • Мнения: 609
Вчера силно запалена по шоколада на Буржоа към 20.00 часа неустояваща повече да я притежавам отидох до най-близкия козметичен магазин. Ами какво да ви кажа останах разочарована и то много. Имаше само два цвята 53 и 54 номер. 53 е бяла, а 54- по- скоро златиста отколкото шоколадова. За да не се връщам у нас без никаква придобивка си купих на Лореал /перли/ бронзираща. Ами точно за нея може да се каже, че е шоколадова. Peace
Днес я изпробвах със сутришния си грим, но като руж защото все още нямам толкова добър тен! Доволна съм! Simple Smile
Информативно за цените и на двете пудри: Буржоа- 18 лв., Лореал- 26 лв.

# 58
  • Мнения: 779
 като гледам вси4ки пудри-мисля,4е е по-добре да се вземат исадора или артдеко за към 30лв,отколкото да се рискува с друга на лореал,или друга марка за няколко лева по-малко,поне първите 2 марки са по-ка4ествени, и би трябвало да са по-нежни за кожата
 4акам с нетърпение още мнения за пудри  Flutter

# 59
  • Мнения: 3 641
luba_ani , моето мнение се припокрива изцяло с теб за двата продукта Hug Перлите на Лореал ги пробвах отново вчера, по-вече на скулите. Ефекта е поразителен, прекрасен бронзов лек загар. Само, че беше супер дъждовно и мрачно та може л ида попитам на слънце дали имат блясък и силен ли е ?
Благодаря предварително Hug

# 60
  • Мнения: 609
Jeny, има блясък който е много дискретен и загадъчен. Много съм доволна! Hug
Препоръчвам я с две ръце!

# 61
  • Мнения: 2 229
Вчера силно запалена по шоколада на Буржоа към 20.00 часа неустояваща повече да я притежавам отидох до най-близкия козметичен магазин. Ами какво да ви кажа останах разочарована и то много. Имаше само два цвята 53 и 54 номер. 53 е бяла, а 54- по- скоро златиста отколкото шоколадова. За да не се връщам у нас без никаква придобивка си купих на Лореал /перли/ бронзираща. Ами точно за нея може да се каже, че е шоколадова. Peace
Днес я изпробвах със сутришния си грим, но като руж защото все още нямам толкова добър тен! Доволна съм! Simple Smile
Информативно за цените и на двете пудри: Буржоа- 18 лв., Лореал- 26 лв.

От кой магазин си я взела?

# 62
  • Мнения: 609

От кой магазин си я взела?
[/quote]

Аз съм от Ямбол.
Търговска верига "Вилтон"

# 63
  • Мнения: 2 229
Мерси! Hug
Попитах, защото в Сф, където съм гледала, тези пудри са по 22. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2
22 лева е ,но е адски икономична. Peace

# 65
  • Мнения: 3 641
Аз пък най-евтино я видях за 27, къде има за 22 Shocked

# 66
  • Мнения: 2
Мисля ,че в аптеки "Ремедиум" е толкова. Peace

# 67
  • Мнения: 2
Преди бронзиращата пудра слагате ли матираща или не? newsm78

# 68
# 69
  • Мнения: 3 641
Aneliqqq , благодаря, но това цената за Лореалската ли е? Rolling Eyes
Аз слагам отдолу лек ФДТ Hug

# 70
  • Мнения: 64

Тази я имам в праскова, има много приятен съвсем незабелим блясък- не я усещам на лицето и е супер финиш след фон дъо тена.

А тази ми е любимата. Повече блясък има и леко бронзира. Перфектна за лятото.

Тази беше лимитит едишън и е от миналата година. И тя е страхотна, ползвам я когато имам тен вече, защото е малко по тъмничка. Или ползвам само светлата част през зимата. Червилото към нея е направо невероятно. Абсолютния Nude look!

# 71
  • Мнения: 2
Aneliqqq , благодаря, но това цената за Лореалската ли е? Rolling Eyes
Аз слагам отдолу лек ФДТ Hug
Не,за шоколадовата. Hug

# 72
  • Мнения: 162
Явно задължително ще трябва да отскоча и аз да ги погледна тези пудрички Whistling За тази шоколадовата на Буржоа като видях толкова позитивни мнения отначало и почти се бях навила(нищо,че на скоро си взех чисто нова пудра),но сега като чета май ще се насоча и аз към Лореалската. И все пак си иска пробване лично,защото всеки си има мнение и вкус Wink Въпреки,че не мисля,че перлите на Лореал са нови  newsm78 Гледам ги от доста време по магазините,да не кажа от мин. година почти,но до сега почти никой не беше споменавал нищо за тях... Странно newsm78 Само да попитам,перлите имат ли и те номера или са само едни?

# 73
  • София
  • Мнения: 4 774
Мда, не са съвсем нови перлите Simple Smile

# 74
  • Мнения: 85

Тази я имам в праскова, има много приятен съвсем незабелим блясък- не я усещам на лицето и е супер финиш след фон дъо тена.

А тази ми е любимата. Повече блясък има и леко бронзира. Перфектна за лятото.

Тази беше лимитит едишън и е от миналата година. И тя е страхотна, ползвам я когато имам тен вече, защото е малко по тъмничка. Или ползвам само светлата част през зимата. Червилото към нея е направо невероятно. Абсолютния Nude look!


Rennie тази на Channel само след  ФДТ ли я слагаш,може и само нея след основа(хидратиращ крем) нали???Я кажи нещо повече  за Dior..как стоят на лицето..и разбира се ако си спомняш ориентировъчни цени.....?? И по точно тези които си описала как се казват,че те на Dior са май доста ...  bouquet

# 75
  • Мнения: 64
Разбира се, че може и само след хидратищат крем да я ползваш. Но тя не е много покривна. Обаче с тези съвсем незабележими частички в нея, които отразяват светлната придава много здрав тен на лицето. Мисля струва около 60 лева.
Най най-хубавата от всички е втората: без фон дъо тен седи толкова красиво. И най- хубавото е, че я има и в по-светъл цвят за зимата, аз много искам да си го купя ама е много скъпа и за сега карам с по-тъмния цвят. Просто не ползвам тъмната част от цветовете и се получава супер с моята бяла кожа. Аз затова я харесвам, защото е цветна и може и за сенки и за руж да се ползва, и за лято и за зима става, както казах е огромна и пре спокойно с четка мога да ползвам по-светлите или по-тъмните според тена на кожата ми. Казва се Diorskin Poudre Shimmer, Ultra Shimmering All Over Face Powder. Много е къпа обаче, палитрата е огромна за сметка на това. Според мен ще стигне за цял един живот- около 80 лева. Аз си я купих от й-бей за 46 лева и изобщо не съжалявам. Розовата дори и да не я намеря толкова евтино пак ще си я купя, но трябва да се видя с много пари.
Колкото до последната вече я няма. Тя беше мисля миналата година в лимитит едишъна. Много е красива и отново я харесвам защото има два цвята и според тена мога да я ползвам, и е огромна. Шанелската е най- мъничка ама и най-евтина. Аз ти препоръчвам Диор обаче. Инвестиция си е, но за много години. Освен това не се сбиват пудрите им дълго време и могат да се ползват години.
Аз бих си взела от трите отново Ultra Shimmering All Over Face Powder, но имай впредвид, че има блясък и то доста, пробвай я непременно преди това. Според мен няма да останеш разочарована, защото блясъка е много ситен и по- скоро придава здрав тен отколкото да блести. Голяма реклама им направих, но просто са страхотни и мултифукционални!

# 76
  • Мнения: 85
 newsm51 ще инвестирам

# 77
  • Мнения: 6
За лятото ползвам пудрата на Galenic- с SPF30, има блясък и прави тена сияен Simple Smile


# 78
  • Мнения: 779
  След второ щателно обикаляне ,разглеждане-си избрах бронзираща пудра  Crazy ..Ве4е вси4ко наред тествах много прецизно-..Пудрата на revlon по горе където писах-груба,перлите на loreal също не толкова фини,много тъмни....Промених си мнението за 4ерния шоколад на буржоа-нанесен с 4етка стой по-фино,..артдеко не знам защо  Rolling Eyes,но ги пренебрегнах...
 Харесах много пудрата на прах на radiant,тази цвят bronze-страхотна,фина,с много блестящи 4астици,много блясък,стой много естествено-влюбих се в нея и до последно се колебах между нея и тази на isadora.... и си купих в крайна сметка тази на isadora...и двете са разкош..     Simple Smile ,много се зарибих за radiant.Взех си и 4етка за пудра на wet'n'wild-огромна и доста меки4ка!

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 23:32 от lanibarbi

# 79
  • Мнения: 1 941
В момента ползвам тази на Живанши. Има четири различни тона в кутийката. Харесва ми, че като добавя повече от някой цвят мога да регулирам тена на лицето си според дрехите. Пудрата се предлага в различни нюанси, не е само с тези четири цвята.

# 80
  • Мнения: 133
Ей! Тази на Живанши ми звучи много добре.
Нещо не се справям с бронзиращите пудри. Като си сложа по цялото лице седи като маска.
И цапат, което ме спира да пудря много врата.

lanibarbi Къде намери козметика на Radiant в София?
Видях на сайта им много готини неща и цените са доста сносни.

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 17:02 от Морска пяна

# 81
  • Мнения: 3 641
Аз в крайна смека се спрях на минералната на Лореал/не перлите, а пудрата/. Стои страхотно, намерих си перфектния цвят за мен. Такъв ефект с никой ФДТ не съм постигала.  Simple SmileСамо малко се рони докато се слага,това е недостатък.

# 82
  • Мнения: 239
Козметика на Radiant има в Бонжур. Peace

# 83
  • Мнения: 133
Благодаря!   bouquet

# 84
  • Мнения: 214
С 2 ръце подкрепям този продукт .Много е хубава,стои страхотно,аз имам в розовата гама,поставям над ФД.Получава се страхотен тен.Заслужава си вложените пари!
Diorskin Poudre Shimmer

# 85
  • София
  • Мнения: 4 774
Аз в крайна смека се спрях на минералната на Лореал/не перлите, а пудрата/. Стои страхотно, намерих си перфектния цвят за мен. Такъв ефект с никой ФДТ не съм постигала.  Simple SmileСамо малко се рони докато се слага,това е недостатък.

И аз съм много доволна, а и е трайна Grinning Заради роненето я нанасям на огледалото в банята, над мивката..и гледам да не си посипя някъде по дрехите Laughing

# 86
Искам да ви попитам каква е разликата между ружа и перлите и кой от двата продукта стои по-добре на лицето?

# 87
  • Мнения: 46
Аз в крайна смека се спрях на минералната на Лореал/не перлите, а пудрата/. Стои страхотно, намерих си перфектния цвят за мен. Такъв ефект с никой ФДТ не съм постигала.  Simple SmileСамо малко се рони докато се слага,това е недостатък.

И аз съм много доволна, а и е трайна Grinning Заради роненето я нанасям на огледалото в банята, над мивката..и гледам да не си посипя някъде по дрехите Laughing
С четка ли се продава или трябва да се купи отделно?

# 88
  • Мнения: 214
lanibarbi хареса ми пудрата на radiant.Много ли е тъмна/така изглежда поне/ и от къде пазаруваш,ако не е тайна,защото съм ги мервала случайно,дори не помня къде точно  newsm78 ,а четката е супер.Май в бонжур видях подобна.Нали е за пудра на прах?

# 89
  • Мнения: 3 641
Аз в крайна смека се спрях на минералната на Лореал/не перлите, а пудрата/. Стои страхотно, намерих си перфектния цвят за мен. Такъв ефект с никой ФДТ не съм постигала.  Simple SmileСамо малко се рони докато се слага,това е недостатък.

И аз съм много доволна, а и е трайна Grinning Заради роненето я нанасям на огледалото в банята, над мивката..и гледам да не си посипя някъде по дрехите Laughing
С четка ли се продава или трябва да се купи отделно?
С четка се продава Peace

# 90
  • Мнения: 46
Мерси,Мерси 

# 91
  • Мнения: 779
lanibarbi хареса ми пудрата на radiant.Много ли е тъмна/така изглежда поне/ и от къде пазаруваш,ако не е тайна,защото съм ги мервала случайно,дори не помня къде точно  newsm78 ,а четката е супер.Май в бонжур видях подобна.Нали е за пудра на прах?
ето тази е ,..страхотна е.в бонжур можеш да намериш тази пудра на прах-там имат козметиката на radiant...цвета е bronze Heart Eyes,..и не е много тъмна,сияйна е много,има супер блясък от 4асти4ките,прави естествен загар,не стой тъмна или на петна,прави лек загар много фино,не стой както перлите-по-тъмно....препоръ4вам я много..(4етката,която съм показала в др тема ще я ползвам за пудрата на исадора-не е на прах)

# 92
  • Мнения: 214
lanibarbi,мерси много! PeaceЩе я пробвам задължително!Явно там съм ги мервала.Мерси! Peace

# 93
  • Мнения: 3 419
lanibarbi хареса ми пудрата на radiant.Много ли е тъмна/така изглежда поне/ и от къде пазаруваш,ако не е тайна,защото съм ги мервала случайно,дори не помня къде точно  newsm78 ,а четката е супер.Май в бонжур видях подобна.Нали е за пудра на прах?
ето тази е ,..страхотна е.в бонжур можеш да намериш тази пудра на прах-там имат козметиката на radiant...цвета е bronze Heart Eyes,..и не е много тъмна,сияйна е много,има супер блясък от 4асти4ките,прави естествен загар,не стой тъмна или на петна,прави лек загар много фино,не стой както перлите-по-тъмно....препоръ4вам я много..(4етката,която съм показала в др тема ще я ползвам за пудрата на исадора-не е на прах)
Ти си взела цвят бронз,така ли?Колко парички е? newsm78

# 94
  • Мнения: 779
 28лв.е!не си я взех-взех си една на исадора,понеже вси4ко тяхно,което ползвам е уникално Heart Eyes,и нямаше да мирна,докато не я взема..  тази на радиант имаше пове4е блясък от тази на исадора-като много финни 4астици...цвета bronze на radiant е бронзиращия(останалите си бяха тонове без бронзиране-така,4е гледайте за този цвят),и това,4е е на прах-стой много фино и леко Grinning,пробвайте я -страхотна е Crazy

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 11:28 от lanibarbi

# 95
  • Мнения: 3 419
28лв.е!не си я взех-взех си една на исадора,понеже станах пристрастна към марката-вси4ко,което ползвам е уникално Heart Eyes,и нямаше да мирна,докато не я взема.. сега е така с тази на радиант-тя имаше пове4е блясък от тази на исадора-като много финни 4астици...цвета bronze е бронзиращия(останалите си бяха тонове без бронзиране-така,4е гледайте за този цвят),и това,4е е на прах-стой много фино и леко Grinning,пробвайте я -страхотна е Crazy
ОК,ще търся Исадора цвят бронз.Горе-долу до 30 лв. бих дала за пудра,стига да е наистина добра Peace

# 96
  • Мнения: 779
 на isadora цвета е 44highlight bronze
 на radiant e bronze Peace

# 97
  • Мнения: 3 419
на isadora цвета е 44highlight bronze
 на radiant e bronze Peace
Мерси  Hug Ако не открия на Исадора,радианта също е добра нали?

# 98
  • Мнения: 779
 май не 4етеш внимателно-досега ти обяснявах-про4ети отново Laughing

# 99
  • Мнения: 3 419
май не 4етеш внимателно-досега ти обяснявах-про4ети отново Laughing
Разбрах вече,мерсииии  Hug   bouquet

# 100
  • Мнения: 0
за да не пускам нова тема, ще попитам тук... някой може ли да ми каже къде мога да открия бронзираща пудра на AVENE  и каква и е горе-долу цената? Прерових google i кои ли не магазини в Софич и не намирам никъде... мерси Simple Smile

# 101
  • Мнения: 2 114
за да не пускам нова тема, ще попитам тук... някой може ли да ми каже къде мога да открия бронзираща пудра на AVENE  и каква и е горе-долу цената? Прерових google i кои ли не магазини в Софич и не намирам никъде... мерси Simple Smile

във всяка аптека, където предлагат авен можеш да я намериш   bouquet

# 102
  • Мнения: 214
Някой да е ползвал този продукт Givenchy Prisme Again!Visage

# 103
  • Мнения: 0
Момичета,дълго време си търсих ФДТ с блясък,но не открих и чак сега се сетих че може да си взема пудра с блясък,която да слагам след ФДТ или самостоятелно.Кожата ми е смесена към мазна,ползвам ФДТ на Макс Фактор в момента,макар че не ми е покривен,златист се води цвета.Ако взема на Буржоа шоколада дали ще постигна ефекта,който искам,или пък ми предложете някоя друга....

# 104
  • Мнения: 183
В момента ползвам двуцветната бронзираща пудра на Лореал от 1-вата стр. Има много хубав дискретен блясък Heart Eyes

# 105
  • Мнения: 214
lanibarbi днес видях пудрата на Radiant. .Разгледах и продуктите на IsaDora,имат изключително красиви продукти! Peace

# 106
  • Мнения: 779
  Grinning,определено трябват да се пробват,..за тази на радиант няма такъв блясък,...моята на исадора също-ве4е я ползвам при всяко гримиране,по-дискретно или по наситено за много блясък.придава страхотен бляскъв тен..

# 107
  • Мнения: 636
Момичета,дълго време си търсих ФДТ с блясък,но не открих и чак сега се сетих че може да си взема пудра с блясък,която да слагам след ФДТ или самостоятелно.Кожата ми е смесена към мазна,ползвам ФДТ на Макс Фактор в момента,макар че не ми е покривен,златист се води цвета.Ако взема на Буржоа шоколада дали ще постигна ефекта,който искам,или пък ми предложете някоя друга....

В магазин тествах пудра с блясък на Ести, но не помня точно наименованието, за съжаление. Но наистина утрепва от блясък!

# 108
Скоро си купих на Loreal,за сега става,но следващия път ще си купя Isadora,просто мисля,че са по-качествени

# 109
  • Мнения: 0
за да не пускам нова тема, ще попитам тук... някой може ли да ми каже къде мога да открия бронзираща пудра на AVENE  и каква и е горе-долу цената? Прерових google i кои ли не магазини в Софич и не намирам никъде... мерси Simple Smile

във всяка аптека, където предлагат авен можеш да я намериш   bouquet

Пудра в аптека??? Малко е странно... Ще проверя. Мерси Simple Smile  bouquet

# 110
  • Мнения: 214
*snow. white* ,ако си от София-в аптеки Ремедиум съм я виждала.Има такива на Графа,на Шишман.

# 111
  • Мнения: 0
*snow. white* ,ако си от София-в аптеки Ремедиум съм я виждала.Има такива на Графа,на Шишман.]
 

Мнооооогооо съм благодарна!!!!   bouquet  Heart Eyes

# 112
  • Мнения: 140
девойки дайте предложения zа комапактна пудра zа суха кожа до сега не съм иzполzвала и не zнам какво да търся

# 113
  • Мнения: 214
Като начало погледни дали ще ти допаднат на MaxFactor Creme PUFF ,
Тази пудра осигурява високо покритие. Създава матиращ ефект. Може да се използва върху овлажнителя за лице, фон дьо тена или като самостоятелен грим. Подходяща е за нормална, суха, комбинирана и мазна кожа. Нанася се с кръгови движения върху лицето с пухче за пудра. После се премахва излишното количество от лицето с голяма фина четка за пудра

Ако имаш повече възможности погледни тези на Clinique Личният ми съвет е -не се изхвърляй с най-скъпите марки/за начало/.

# 114
  • Мнения: 140
ами аz не 4е си падам да давам пове4е пари zа коzметика но в интерес на истината преди време имах страхотен проблем с  кожата на лицето иzлиzаха ми стра6но много пъпки и не можех да раzбера от какво е zа6тото опитах сума ти работи накрая като смених ФДТ от класа на лореал и макс фактор  с диор естее лаудер и т.н. проблема веднага иz4еzна нямам представа каква е раzликата от едните до другите но реzултата при мен е о4евиден както ве4е споменах zа това най-верояно 6те опитам  клиник и мерси zа съвета  Simple Smile с иzвинение zа дългия пост Hug

# 115
  • Мнения: 429
препоръчайте ми хубава пудра с фактор. Ако може факторът да е около 10 най много 20

# 116
  • Мнения: 0
Пробвай, пудрите на Шанел много са хубави имат фактор 10.

# 117
  • Мнения: 429
от къде да си я купя и каква цена е

# 118
  • Мнения: 779
 авен имат много добра пудра с фактор 50   bouquet -около 25лв. мисля,4е е
 
 аз съм много доволна от тази на лореал,но тя е без фактор
 

# 119
  • Мнения: 429
знамя тази на Авен, но ми се иска нещо с по нисък фактор.

# 120
  • Мнения: 162
А тази пудра на Авен достатъчно покривна ли е и може ли според вас да се ползва лятото самостоятелно,т.е. без фдт отдолу,за да не става много претрупано newsm78

# 121
  • Мнения: 242
А как  /къде/  нанасяте бронзиращата пудра така,че лицето да изглежда с приятен загар а не като кафява маска? Embarassed

# 122
  • Мнения: 140
иzвинете zа тъпия въпрос но каква роля играе фактора  newsm78

# 123
  • Мнения: 133
Уж, защитна...

# 124
  • Мнения: 140
предполагам от слън4евите лъ4и или ...  newsm78 Grinning

# 125
  • Мнения: 141
А как  /къде/  нанасяте бронзиращата пудра така,че лицето да изглежда с приятен загар а не като кафява маска? Embarassed
Ами аз съм с перлите на Лореал и много ми харесват, защото можеш много да ги разнесеш и слагам и по малко по врата и то не си личи, че съм с пудра (a съм доста бяла)  Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 140
кои перли иzполzва6 4е и аz се двуомя между трите вида а  раzбрах 4е теzи с арабски блясък били много тъмни

# 127
  • Мнения: 429
Ами кремът, който ползвам е без фактор. И понеже не искам да го сменям, а лятото знам че едобре да си ползва слънцезащитен фактор, та затова

# 128
  • Мнения: 141
кои перли иzполzва6 4е и аz се двуомя между трите вида а  раzбрах 4е теzи с арабски блясък били много тъмни
ами пише Glam bronze  illuminating pearls petites d"or и отгоре sunswept bronze. Мога да си сложа както искам- и много тъмно да стане и по-нормално Wink

# 129
  • София
  • Мнения: 2 044
Някой да е ползвал този продукт Givenchy Prisme Again!Visage
Взех си новата лимитирана на Givenchy-http://www.parfumsgivenchy.com/make_up/collections/2009_summer_c … _151_925_119.html,уникална е,много яко стои дори през деня Peace

# 130
  • Мнения: 429
каква й е цента на тази пудра. изглежда супер

# 131
Горещо препоръчвам ПРАХООБРАЗНАТА МИНЕРАЛНА ПУДРА от серията ''GIORDANI GOLD'' на Oriflame.
Много е фина и придава уникален завършек на грима.Цената и в промоция е 20 лв

# 132
  • София
  • Мнения: 2 044
каква й е цента на тази пудра. изглежда супер
82  лв май беше

# 133
  • Мнения: 183
Момичета, виждали ли сте тази по магазините http://www.revlon.com/ProductCatalog/ProductDetails.aspx?Categor … amp;ProductID=184

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 202
Момичета,бихте ли ми препоръчали хубава пудра за моето лице.Кожата ми е нормална към суха и матова.Не ми трябва пудра,която да ми придава още по тъмен тен,а по скоро да озарява лицето и да изглежда свежо.Да е пудра или перли.Може да се нанасят директно върху крема,за да не се натрупва допълнително и с фдт.По принцип винаги съм се харесвала най-много само с нанасяне на крем и пудра.От известно време ползвам фдт,но като че ли кожата ми стои по мазна и по не толкова гладка,колкото става с пудра.Благодаря предварително

# 135
  • Мнения: 3 641
O много време я издирвам, но без резултат Rolling Eyes

# 136
  • Мнения: 56
Момичета,искам и аз съвет:кожата ми е смесена към мазна,търся си пудра да матира кожата,да стои естествено на лицето и да е с фактор.
Насочила съм се към Авен ,ако някой я е ползвал  може ли да изкаже мнение,заслужава ли си?
И от други марки дайте идеи ,които са ви харесали.
А може ли да си сложа слънце защитното кремче на лицето и отгоре пудра пак с фактор? newsm78
Аз май ще го презащитя това мой то лице Laughing

# 137
  • Мнения: 61
Пудрите на Chanel са много добри,много добре се дейстават и на чувствителни кожи.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 535
Момичета, някоя от вас ползвала ли е тази пудра?
Хубава ли е, не е ли много тъмна, и дали става за комбинирана кожа?
http://www.framar.bg/kloran-pudra-lice-spf-30-pid30012973.html

# 139
  • Мнения: 56
Имам едно въпросче -може и да е глупаво .....  Embarassed
МОже ли да си сложа слънцезащитен крем на лицето и от горе пудра-но без фактор,обикновенна,матираща,въпросът ми е ще се запази ли защитата на крема  newsm78?????????

# 140
  • Мнения: 56
Момичета, някоя от вас ползвала ли е тази пудра?
Хубава ли е, не е ли много тъмна, и дали става за комбинирана кожа?
http://www.framar.bg/kloran-pudra-lice-spf-30-pid30012973.html
Тази пудра прахообразна ли е или е  като фон до тен ?

Аз на Авен си бях набелязала слънцезащитната,ама като видях ,че е в "мазно сътояние " и се отказах Sad

# 141
  • Мнения: 2 414
Кое е правилно да се сложи първо-руж или пудра? Rolling Eyes

# 142
  • Мнения: 162
Кое е правилно да се сложи първо-руж или пудра? Rolling Eyes

Аз ружа винаги го слагам последен - смисъл след коректори,фдт-и,пудри и разни такива,които ползва всичко де. Ружа не се ли нанася само на скулите по принцип?  newsm78

# 143
  • Мнения: 2 414
Мерси за бързия отговор.  bouquet

Аз по принцип слагах продуктите в такъв ред-база,фдт,руж и ронзираща пудра-сега ще разменя местата на ружа и пудрата. Peace

# 144
  • Мнения: 162
Аз по принцип така ги слагам (както казах в предишния си пост) Wink Пробвай и ти,може да се получи по-добре Peace Ако ли пък не,се върни към твоя си начин Peace

# 145
  • Мнения: 2 414
  bouquet

Трябва да си търся и нов руж,че много ме дразни този на Буржоа Tired

# 146
  • Мнения: 162
И на мен ми трябва нов,защото моя свърши в петък ooooh! Но не знам какъв да си взема,а не ми се дават много пари за руж точно newsm78

# 147
  • Мнения: 2 414
На Буржоа по принцип е готин и е на супер цена-13 лева май беше,но ме дразни,че слага по много малко,за да си сложа толкова,че да се забелязна или трябва да си слагам по 100 часа,или (както вече свикнах да правя) го "дълбая". Tired

# 148
  • Мнения: 6
На Буржоа по принцип е готин и е на супер цена-13 лева май беше,но ме дразни,че слага по много малко,за да си сложа толкова,че да се забелязна или трябва да си слагам по 100 часа,или (както вече свикнах да правя) го "дълбая". Tired
  newsm78 Странно при мен няма такъв проблем,от 2 макс 3 пъти ми става перфектен цвят.Иначе са хуабви ружовете и на флормар(и са евтини).

# 149
  • Мнения: 2 414
Може би зависи от нюанса.

# 150
  • София
  • Мнения: 3 880
аз ползвам тази на Guerlain и съм много доволна Peace

# 151
  • Мнения: 2 375
Ще ми извинявате за тъпия въпрос, но може ли някой да ми обясни, придава ли блясък бронзиращата пудра или само тен?
И какво трябва да търся за такъв блясък?

# 152
 
Ще ми извинявате за тъпия въпрос, но може ли някой да ми обясни, придава ли блясък бронзиращата пудра или само тен?
И какво трябва да търся за такъв блясък?
има такива ,които дават блясък и такива ,които не....тези с блясък са с 4асти4ки,които светят на слънцето-озаряват лицето...исадора имат много цветове бронзиращи,вклю4ително и с 4асти4ки...в бонжур имат на славейков имат вси4ки цветове Grinning,в цум имат само 2 или 3 цвята Wink

# 153
  • Мнения: 162
Така,последно се реших да си взема май тази пудра на Клиник,за която се говореше по-напред в темата. Мисля да си взема неутралния цвят,само за завършек на цялостния грим. Обаче четох и много добри отзиви за пудрите на Авен,та сега се чудя малко Клиник или Авен? newsm78

# 154
  • Перник
  • Мнения: 726
Аз ползвам едни перли най-обикновени и ги слагам само като руж върху фон дьо тена, но нещо са ми светли за през лятото и се чудя кое е по-добре да си взема перли или руж? Вие как мислите?

# 155
  • Мнения: 2 375
Slo44e, мерси.
Ако някой е ползвал нещо от тези 2 странички и може да даде отзиви, моля?

# 156
  • Мнения: 451
Slo44e, мерси.
Ако някой е ползвал нещо от тези 2 странички и може да даде отзиви, моля?
Star Bronzer-а на Ланком съм ползвала. Не е лош, но не бих си го взела пак. С блестящи частици е. Четката не е особено удобна (аз не харесвам подобни опаковки по принцип) и повечето го намират за прекалено оранжев.

# 157
  • София
  • Мнения: 5 193
AVON - Anew!  Peace

# 158
  • Мнения: 162
Тъй като не получих отговор на предишното ми запитване, направо ще питам за Клиник - колко парички е в България тази пудра,за която се говореше? Питам,за да мога да сравня и да преценя от къде да си я купя Rolling Eyes Мерси предварително Hug

# 159
  • Мнения: 96
Тъй като не получих отговор на предишното ми запитване, направо ще питам за Клиник - колко парички е в България тази пудра,за която се говореше? Питам,за да мога да сравня и да преценя от къде да си я купя Rolling Eyes Мерси предварително Hug
[/quoteД

Добро утро!   bouquet
Пудричките на Clinique се продават в БГ на цена между 48 и 52 лв. Аз съм голям фен на този бранд  Heart Eyes
Ако търсиш естествен финиш и качествена, работеща марка, то препоръчвам горещо Blended Face Powder and Brush - няма равна просто, струва си и последната стотинка, а и си има и хубава четка, провери за нюансите на Витошка, понеже в БГ се внася само селекция от портфолиото на марката и не съм сигурна дали има всички нюанси, аз ползвам Invisible Blend  Simple Smile
Ето я:

# 160
  • Мнения: 162
Мерси много за отговора  bouquet Това е,което търсех от предишните страници,мисля да си взема Инвизибъл Бленд,за да я ползвам само като мат-финиш на фдт-а Wink А може ли само и да попитам колко грама е кутийката? newsm78 Чудя се дали да изчакам да си я взема от България,или да си я поръчам от тук newsm78 Мерси още веднъж Hug

# 161
  • Мнения: 96
Мерси много за отговора  bouquet Това е,което търсех от предишните страници,мисля да си взема Инвизибъл Бленд,за да я ползвам само като мат-финиш на фдт-а Wink А може ли само и да попитам колко грама е кутийката? newsm78 Чудя се дали да изчакам да си я взема от България,или да си я поръчам от тук newsm78 Мерси още веднъж Hug


Кутийката е 35 грама, продукта е ракошен  Heart Eyes

# 162
  • Мнения: 162
Мерси още веднъж  bouquet Поразрових се днес и видях,че е 35гр ooooh! В ибей обаче имаше някакви по 2гр,които били само за пътуване. И ако човек не види,че са толкова миниатурни,лесно може да остане очуден и разочарован,защото цените им са до 5 паунда и много хора ще се метнат да купуват. Едно последно въпросче само за този цвят Инвизибъл бленд - видях го днес как изглежда на сайта на Клиник и се притенсявам единствено да не е много светъл за лятото? newsm78 Смисъл, то не е дори цвят де,но все пак до някаква степен(дори и минимална) ще промени тона на лицето,нали? newsm78

# 163
  • Мнения: 96
Мерси още веднъж  bouquet Поразрових се днес и видях,че е 35гр ooooh! В ибей обаче имаше някакви по 2гр,които били само за пътуване. И ако човек не види,че са толкова миниатурни,лесно може да остане очуден и разочарован,защото цените им са до 5 паунда и много хора ще се метнат да купуват. Едно последно въпросче само за този цвят Инвизибъл бленд - видях го днес как изглежда на сайта на Клиник и се притенсявам единствено да не е много светъл за лятото? newsm78 Смисъл, то не е дори цвят де,но все пак до някаква степен(дори и минимална) ще промени тона на лицето,нали? newsm78

Ами зависи какъв е тена ти, аз съм доста бяла и като сложа пудрата човек трудно би могъл да каже, че имам грим, стои супер естествено, но ако имаш летен тен, със сигурност ще има разлика, дори малка, затова може би е по-добре да тестваш в магазин различните нюанси и да видиш дали да се ориентираш към по-тъмен или по-неутрален, това не е добър нюанс за смугла кожа със сигурност, провери на място за да си сигурна в резултата  Simple Smile

# 164
  • Мнения: 162
А ти с каква кожа си по принцип? Суха,нормална,смесена,мазна? Имаш ли пъпчици,червенина,петна и т.н.? Питам,за да знам каква е покривността на пудрата и дали за лятото,ако използвам само нея ще ми е достатъчно newsm78

# 165
  • Мнения: 96
А ти с каква кожа си по принцип? Суха,нормална,смесена,мазна? Имаш ли пъпчици,червенина,петна и т.н.? Питам,за да знам каква е покривността на пудрата и дали за лятото,ако използвам само нея ще ми е достатъчно newsm78

Кожата ми е комбинирана, петна и пъпчици нямам благодарение на Clarifying Lotion пак на Clinique, никога не оставам без него  Blush Под очите само малко коректор и съм готова  Simple Smile Пудрата е воална, не очаквай корекционен макиаж от нея.

# 166
  • Мнения: 162
Ползвама съм лисиона на Клиник,но не бях особено очарована честно казано newsm78 Мерси все пак за пояснението  bouquet Още утре съм се наумила да ходя да си я купя тази пудра  Hug

# 167
  • Мнения: 96
Ползвама съм лисиона на Клиник,но не бях особено очарована честно казано newsm78 Мерси все пак за пояснението  bouquet Още утре съм се наумила да ходя да си я купя тази пудра  Hug

Надявам се  да ти хареса много и да споделиш впечатления с нас  Simple Smile

# 168
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 582
Пудрата на Артдеко минералната е страхотна. Днес бях само с база и с нея и не мръдна цял ден а лицето ми изглеждаше перфектно. Дори пигментиралия ми мустак не си личеше!   Wink

# 169
  • София
  • Мнения: 5 193

Цитат
Пудрата на Артдеко минералната е страхотна. Днес бях само с база и с нея и не мръдна цял ден а лицето ми изглеждаше перфектно. Дори пигментиралия ми мустак не си личеше!   Wink
Ще може ли снимка на пудричката, ако не е много нахално?  bouquet

# 170
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 582

Цитат
Пудрата на Артдеко минералната е страхотна. Днес бях само с база и с нея и не мръдна цял ден а лицето ми изглеждаше перфектно. Дори пигментиралия ми мустак не си личеше!   Wink
Ще може ли снимка на пудричката, ако не е много нахално?  bouquet
http://www.artdeco.de/en/cosmetics/make-up/pure-minerals/foundat … owder-foundation/
 Ето това е. Нещо не мога да сложа снимка! Имат и само пудра но не е толкова покривна http://www.artdeco.de/en/cosmetics/make-up/pure-minerals/powder/ … ral-loose-powder/

И само да кажа че съм по-доволна от Артдеко отколкото от минерланата на Лореал  Peace

# 171
  • София
  • Мнения: 5 193
Благодаря ти много!  bouquet Ще я пробвам и аз, тъкмо бях на вълна минерален грим. Crazy

# 172
  • Мнения: 162
Вчера си взех пудрата на Клиник и днес от нетърпение я пробвах(въпреки, че имам още доста от сегашната ми). Първо ми беше трудно да я изкарам, смисъл ... как да го обясня Crazy Нали има едни дупчици на самата кутийка и не знам как точно да направя така че пудрата да излезе през тях, без да я изсипя половината в мивката Crazy Просто до сега пудрите ми са били в кутийки и само топвам четката вътре и е готово, с тази ми е по-трудничко Crossing Arms Също така не съм особено очарована от четчицата Thinking Очаквах по-качествена четка,а тя има сигурно 10 косъма на кръст и не нанася по най-добрия начин. А на мен този четка ми трябваше,но явно ще трябва да си купувам отделно Tired От това,което успях да нанеса днес (а то не беше най-доброто, на което съм способна) не останах особено очарована, но се надявам при следващата ми среща с пудрата, да се справя по-добре и да имам по-голям успех Peace

# 173
  • Мнения: 372
Вчера си взех пудрата на Клиник и днес от нетърпение я пробвах(въпреки, че имам още доста от сегашната ми). Първо ми беше трудно да я изкарам, смисъл ... как да го обясня Crazy Нали има едни дупчици на самата кутийка и не знам как точно да направя така че пудрата да излезе през тях, без да я изсипя половината в мивката Crazy Просто до сега пудрите ми са били в кутийки и само топвам четката вътре и е готово, с тази ми е по-трудничко Crossing Arms Също така не съм особено очарована от четчицата Thinking Очаквах по-качествена четка,а тя има сигурно 10 косъма на кръст и не нанася по най-добрия начин. А на мен този четка ми трябваше,но явно ще трябва да си купувам отделно Tired От това,което успях да нанеса днес (а то не беше най-доброто, на което съм способна) не останах особено очарована, но се надявам при следващата ми среща с пудрата, да се справя по-добре и да имам по-голям успех Peace

Ами първо накланяш пудрата надолу, но ПРЕДИ да си я отворила, т.е. преди да си махнала капачката, с която се затваря самата пудра Grinning После като махнеш капачето на пудрата и ще видиш, че през дупчиците си е излязло достатъчно пудра за едно нанасяне, без да си разсипала нищо навън, защото пудрата си е останала на площта около дупчиците, както и по капачето отвътре, което количество също може да се използва за нанасяне (а ако не е достатъчно, повтаряш процедурата - отново слагаш капачката на пудрата, накланяш надолу и след това махаш капачката)  Peace 

# 174
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 582
Man_7_Utd , ако решиш да си купуваш четка отделно искам да ти кажа че четките на Артдеко са страхотни. Струват 28лв. Същите на Герлен са около 80лв само четката. Също така четката на минералната пудра на Лореал е много хубава, но се продава само с пудрата  Peace

# 175
  • Мнения: 6
https://www.makeupdirect.co.nz/images/Products/Translucent_Loose_Powder.jpg

Някой има ли отзиви за тази пудра?  Simple Smile
Другото,което искам да попитам е кои са по-добри прахообразните или компактните пудри?И да ми препоръчате някоя пудра,която да не стои като брашно и да е прозрачна.  Embarassed
Благодаря.  Grinning

# 176
  • Мнения: 162
Мерси много за отговорите,момичета  bouquet estelle79, едно въпросче само още - като я наклоня на долу пудрата с капачката като е и после като отворя, няма ли да има много останало по самата капачка? newsm78 Не че ми е за това,че ще се мина ,но просто обичам всичко да ми е чисто по гримовете  Laughing ani_d, от къде мога да си поръчам тази четка на Артдеко? Много хора са хвалили техните продукти, но до сега не съм ги виждала никъде newsm78 Каква е фирмата по принцип? Някъде от интернет (в ибей примерно) дали ще мога да ги намеря? newsm78 Вчера гледах една четка с естествен косъм с бамбукова дръжка ( на някаква "натурална" фирма Laughing) и струваше 5 паунда, та ми се видя доста изгодно, но не си я купих, защото реших да пробвам тази на Клиник първо.

# 177
  • Мнения: 372
Ще има, но съвсем малко, защото повечето от пудрата след това си пада обратно върху площта с дупчиците още преди да си отворила капачето (поради гравитацията Grinning). Но това, което остава отвътре на капачето също може да го обираш с четката, така че в крайна сметка нищо не се губи или разпилява  Peace Просто трябва внимателно да отваряш/затваряш пудрата...
Относно АртДеко, ето това е сайта: http://www.artdeco.de/en/cosmetics/  Иначе в София ги има в Бонжур.
За хубави четки май имаше доста добри отзиви и за тези на Гош: http://www.gosh.dk/Default.html

# 178
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 582
Мерси много за отговорите,момичета  bouquet estelle79, едно въпросче само още - като я наклоня на долу пудрата с капачката като е и после като отворя, няма ли да има много останало по самата капачка? newsm78 Не че ми е за това,че ще се мина ,но просто обичам всичко да ми е чисто по гримовете  Laughing ani_d, от къде мога да си поръчам тази четка на Артдеко? Много хора са хвалили техните продукти, но до сега не съм ги виждала никъде newsm78 Каква е фирмата по принцип? Някъде от интернет (в ибей примерно) дали ще мога да ги намеря? newsm78 Вчера гледах една четка с естествен косъм с бамбукова дръжка ( на някаква "натурална" фирма Laughing) и струваше 5 паунда, та ми се видя доста изгодно, но не си я купих, защото реших да пробвам тази на Клиник първо.

За съжаление аз съм от Бургас и немога да ти кажа къде ги има в София!!!

А колкото до пудрата моята на Артдеко също е с такива дупчици и съм си сложила едно от тампончетата за нанасяне от друга пудра и така като я обърнеш не се изсипва по капачето а върху тампончето и от него обираш с четката. Имам пудрата Лусидити на Естее Лаудер и тя е с такова тампонче и направо с него се нанася.

Тези четки също са хубави но незнам къде ги има

# 179
  • Мнения: 162
Благодаря отново за отговорите  bouquet Ще пробвам това с капачката, иначе и аз си имам гъбичка от предишната ми пудра на Лореал и по някой път още и ползвам Peace Видях, че Артдеко имат магазин в София, или май както estelle79 каза, че се продават в Бонжур, може да намина да видя там четките.  Flutter Не ми се иска да давам много пари за четка честно казано, за това се чудех, ако я има някъде в Ягодка или в ибей, дали няма да е по-изгодна newsm78

# 180
  • Мнения: 140
a nqkoi moje  li da napravi sravnenie  mejdu pudrata na clinique i artdeco i da kaje koq e po-dobra

# 181
  • Мнения: 17
Аз съм много доволна от анти-бактериалната пудра на Манхатън!

# 182
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 582
a nqkoi moje  li da napravi sravnenie  mejdu pudrata na clinique i artdeco i da kaje koq e po-dobra

Виж сега, двете пудри са съвършенно различни. Тази на Клиник е за финален завършек и ако се използва самостоятелно е почти незабележима. Докато минералната на Артдеко може да се използва самостоятелно и има доста добра покривност.

# 183
  • Мнения: 140
aha qsno blagodarq za poqsnenieto ne sum mnogo v 4as s  pudrite i za tova se izvinqvam ako vuprosa mi e prozvu4al tupo

Общи условия

Активация на акаунт