хубава пудра

  • 36 423
  • 183
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 162
А тази пудра на Авен достатъчно покривна ли е и може ли според вас да се ползва лятото самостоятелно,т.е. без фдт отдолу,за да не става много претрупано newsm78

# 121
  • Мнения: 242
А как  /къде/  нанасяте бронзиращата пудра така,че лицето да изглежда с приятен загар а не като кафява маска? Embarassed

# 122
  • Мнения: 140
иzвинете zа тъпия въпрос но каква роля играе фактора  newsm78

# 123
  • Мнения: 133
Уж, защитна...

# 124
  • Мнения: 140
предполагам от слън4евите лъ4и или ...  newsm78 Grinning

# 125
  • Мнения: 141
А как  /къде/  нанасяте бронзиращата пудра така,че лицето да изглежда с приятен загар а не като кафява маска? Embarassed
Ами аз съм с перлите на Лореал и много ми харесват, защото можеш много да ги разнесеш и слагам и по малко по врата и то не си личи, че съм с пудра (a съм доста бяла)  Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 140
кои перли иzполzва6 4е и аz се двуомя между трите вида а  раzбрах 4е теzи с арабски блясък били много тъмни

# 127
  • Мнения: 429
Ами кремът, който ползвам е без фактор. И понеже не искам да го сменям, а лятото знам че едобре да си ползва слънцезащитен фактор, та затова

# 128
  • Мнения: 141
кои перли иzполzва6 4е и аz се двуомя между трите вида а  раzбрах 4е теzи с арабски блясък били много тъмни
ами пише Glam bronze  illuminating pearls petites d"or и отгоре sunswept bronze. Мога да си сложа както искам- и много тъмно да стане и по-нормално Wink

# 129
  • София
  • Мнения: 2 045
Някой да е ползвал този продукт Givenchy Prisme Again!Visage
Взех си новата лимитирана на Givenchy-http://www.parfumsgivenchy.com/make_up/collections/2009_summer_c … _151_925_119.html,уникална е,много яко стои дори през деня Peace

# 130
  • Мнения: 429
каква й е цента на тази пудра. изглежда супер

# 131
Горещо препоръчвам ПРАХООБРАЗНАТА МИНЕРАЛНА ПУДРА от серията ''GIORDANI GOLD'' на Oriflame.
Много е фина и придава уникален завършек на грима.Цената и в промоция е 20 лв

# 132
  • София
  • Мнения: 2 045
каква й е цента на тази пудра. изглежда супер
82  лв май беше

# 133
  • Мнения: 183
Момичета, виждали ли сте тази по магазините http://www.revlon.com/ProductCatalog/ProductDetails.aspx?Categor … amp;ProductID=184

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 202
Момичета,бихте ли ми препоръчали хубава пудра за моето лице.Кожата ми е нормална към суха и матова.Не ми трябва пудра,която да ми придава още по тъмен тен,а по скоро да озарява лицето и да изглежда свежо.Да е пудра или перли.Може да се нанасят директно върху крема,за да не се натрупва допълнително и с фдт.По принцип винаги съм се харесвала най-много само с нанасяне на крем и пудра.От известно време ползвам фдт,но като че ли кожата ми стои по мазна и по не толкова гладка,колкото става с пудра.Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт