хубава пудра

  • 36 428
  • 183
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 609
Jeny, има блясък който е много дискретен и загадъчен. Много съм доволна! Hug
Препоръчвам я с две ръце!

# 61
  • Мнения: 2 229
Вчера силно запалена по шоколада на Буржоа към 20.00 часа неустояваща повече да я притежавам отидох до най-близкия козметичен магазин. Ами какво да ви кажа останах разочарована и то много. Имаше само два цвята 53 и 54 номер. 53 е бяла, а 54- по- скоро златиста отколкото шоколадова. За да не се връщам у нас без никаква придобивка си купих на Лореал /перли/ бронзираща. Ами точно за нея може да се каже, че е шоколадова. Peace
Днес я изпробвах със сутришния си грим, но като руж защото все още нямам толкова добър тен! Доволна съм! Simple Smile
Информативно за цените и на двете пудри: Буржоа- 18 лв., Лореал- 26 лв.

От кой магазин си я взела?

# 62
  • Мнения: 609

От кой магазин си я взела?
[/quote]

Аз съм от Ямбол.
Търговска верига "Вилтон"

# 63
  • Мнения: 2 229
Мерси! Hug
Попитах, защото в Сф, където съм гледала, тези пудри са по 22. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2
22 лева е ,но е адски икономична. Peace

# 65
  • Мнения: 3 641
Аз пък най-евтино я видях за 27, къде има за 22 Shocked

# 66
  • Мнения: 2
Мисля ,че в аптеки "Ремедиум" е толкова. Peace

# 67
  • Мнения: 2
Преди бронзиращата пудра слагате ли матираща или не? newsm78

# 68
# 69
  • Мнения: 3 641
Aneliqqq , благодаря, но това цената за Лореалската ли е? Rolling Eyes
Аз слагам отдолу лек ФДТ Hug

# 70
  • Мнения: 64

Тази я имам в праскова, има много приятен съвсем незабелим блясък- не я усещам на лицето и е супер финиш след фон дъо тена.

А тази ми е любимата. Повече блясък има и леко бронзира. Перфектна за лятото.

Тази беше лимитит едишън и е от миналата година. И тя е страхотна, ползвам я когато имам тен вече, защото е малко по тъмничка. Или ползвам само светлата част през зимата. Червилото към нея е направо невероятно. Абсолютния Nude look!

# 71
  • Мнения: 2
Aneliqqq , благодаря, но това цената за Лореалската ли е? Rolling Eyes
Аз слагам отдолу лек ФДТ Hug
Не,за шоколадовата. Hug

# 72
  • Мнения: 162
Явно задължително ще трябва да отскоча и аз да ги погледна тези пудрички Whistling За тази шоколадовата на Буржоа като видях толкова позитивни мнения отначало и почти се бях навила(нищо,че на скоро си взех чисто нова пудра),но сега като чета май ще се насоча и аз към Лореалската. И все пак си иска пробване лично,защото всеки си има мнение и вкус Wink Въпреки,че не мисля,че перлите на Лореал са нови  newsm78 Гледам ги от доста време по магазините,да не кажа от мин. година почти,но до сега почти никой не беше споменавал нищо за тях... Странно newsm78 Само да попитам,перлите имат ли и те номера или са само едни?

# 73
  • София
  • Мнения: 4 787
Мда, не са съвсем нови перлите Simple Smile

# 74
  • Мнения: 85

Тази я имам в праскова, има много приятен съвсем незабелим блясък- не я усещам на лицето и е супер финиш след фон дъо тена.

А тази ми е любимата. Повече блясък има и леко бронзира. Перфектна за лятото.

Тази беше лимитит едишън и е от миналата година. И тя е страхотна, ползвам я когато имам тен вече, защото е малко по тъмничка. Или ползвам само светлата част през зимата. Червилото към нея е направо невероятно. Абсолютния Nude look!


Rennie тази на Channel само след  ФДТ ли я слагаш,може и само нея след основа(хидратиращ крем) нали???Я кажи нещо повече  за Dior..как стоят на лицето..и разбира се ако си спомняш ориентировъчни цени.....?? И по точно тези които си описала как се казват,че те на Dior са май доста ...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт