хубава пудра

  • 36 421
  • 183
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 96
А ти с каква кожа си по принцип? Суха,нормална,смесена,мазна? Имаш ли пъпчици,червенина,петна и т.н.? Питам,за да знам каква е покривността на пудрата и дали за лятото,ако използвам само нея ще ми е достатъчно newsm78

Кожата ми е комбинирана, петна и пъпчици нямам благодарение на Clarifying Lotion пак на Clinique, никога не оставам без него  Blush Под очите само малко коректор и съм готова  Simple Smile Пудрата е воална, не очаквай корекционен макиаж от нея.

# 166
  • Мнения: 162
Ползвама съм лисиона на Клиник,но не бях особено очарована честно казано newsm78 Мерси все пак за пояснението  bouquet Още утре съм се наумила да ходя да си я купя тази пудра  Hug

# 167
  • Мнения: 96
Ползвама съм лисиона на Клиник,но не бях особено очарована честно казано newsm78 Мерси все пак за пояснението  bouquet Още утре съм се наумила да ходя да си я купя тази пудра  Hug

Надявам се  да ти хареса много и да споделиш впечатления с нас  Simple Smile

# 168
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638
Пудрата на Артдеко минералната е страхотна. Днес бях само с база и с нея и не мръдна цял ден а лицето ми изглеждаше перфектно. Дори пигментиралия ми мустак не си личеше!   Wink

# 169
  • София
  • Мнения: 5 193

Цитат
Пудрата на Артдеко минералната е страхотна. Днес бях само с база и с нея и не мръдна цял ден а лицето ми изглеждаше перфектно. Дори пигментиралия ми мустак не си личеше!   Wink
Ще може ли снимка на пудричката, ако не е много нахално?  bouquet

# 170
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638

Цитат
Пудрата на Артдеко минералната е страхотна. Днес бях само с база и с нея и не мръдна цял ден а лицето ми изглеждаше перфектно. Дори пигментиралия ми мустак не си личеше!   Wink
Ще може ли снимка на пудричката, ако не е много нахално?  bouquet
http://www.artdeco.de/en/cosmetics/make-up/pure-minerals/foundat … owder-foundation/
 Ето това е. Нещо не мога да сложа снимка! Имат и само пудра но не е толкова покривна http://www.artdeco.de/en/cosmetics/make-up/pure-minerals/powder/ … ral-loose-powder/

И само да кажа че съм по-доволна от Артдеко отколкото от минерланата на Лореал  Peace

# 171
  • София
  • Мнения: 5 193
Благодаря ти много!  bouquet Ще я пробвам и аз, тъкмо бях на вълна минерален грим. Crazy

# 172
  • Мнения: 162
Вчера си взех пудрата на Клиник и днес от нетърпение я пробвах(въпреки, че имам още доста от сегашната ми). Първо ми беше трудно да я изкарам, смисъл ... как да го обясня Crazy Нали има едни дупчици на самата кутийка и не знам как точно да направя така че пудрата да излезе през тях, без да я изсипя половината в мивката Crazy Просто до сега пудрите ми са били в кутийки и само топвам четката вътре и е готово, с тази ми е по-трудничко Crossing Arms Също така не съм особено очарована от четчицата Thinking Очаквах по-качествена четка,а тя има сигурно 10 косъма на кръст и не нанася по най-добрия начин. А на мен този четка ми трябваше,но явно ще трябва да си купувам отделно Tired От това,което успях да нанеса днес (а то не беше най-доброто, на което съм способна) не останах особено очарована, но се надявам при следващата ми среща с пудрата, да се справя по-добре и да имам по-голям успех Peace

# 173
  • Мнения: 372
Вчера си взех пудрата на Клиник и днес от нетърпение я пробвах(въпреки, че имам още доста от сегашната ми). Първо ми беше трудно да я изкарам, смисъл ... как да го обясня Crazy Нали има едни дупчици на самата кутийка и не знам как точно да направя така че пудрата да излезе през тях, без да я изсипя половината в мивката Crazy Просто до сега пудрите ми са били в кутийки и само топвам четката вътре и е готово, с тази ми е по-трудничко Crossing Arms Също така не съм особено очарована от четчицата Thinking Очаквах по-качествена четка,а тя има сигурно 10 косъма на кръст и не нанася по най-добрия начин. А на мен този четка ми трябваше,но явно ще трябва да си купувам отделно Tired От това,което успях да нанеса днес (а то не беше най-доброто, на което съм способна) не останах особено очарована, но се надявам при следващата ми среща с пудрата, да се справя по-добре и да имам по-голям успех Peace

Ами първо накланяш пудрата надолу, но ПРЕДИ да си я отворила, т.е. преди да си махнала капачката, с която се затваря самата пудра Grinning После като махнеш капачето на пудрата и ще видиш, че през дупчиците си е излязло достатъчно пудра за едно нанасяне, без да си разсипала нищо навън, защото пудрата си е останала на площта около дупчиците, както и по капачето отвътре, което количество също може да се използва за нанасяне (а ако не е достатъчно, повтаряш процедурата - отново слагаш капачката на пудрата, накланяш надолу и след това махаш капачката)  Peace 

# 174
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638
Man_7_Utd , ако решиш да си купуваш четка отделно искам да ти кажа че четките на Артдеко са страхотни. Струват 28лв. Същите на Герлен са около 80лв само четката. Също така четката на минералната пудра на Лореал е много хубава, но се продава само с пудрата  Peace

# 175
  • Мнения: 6
https://www.makeupdirect.co.nz/images/Products/Translucent_Loose_Powder.jpg

Някой има ли отзиви за тази пудра?  Simple Smile
Другото,което искам да попитам е кои са по-добри прахообразните или компактните пудри?И да ми препоръчате някоя пудра,която да не стои като брашно и да е прозрачна.  Embarassed
Благодаря.  Grinning

# 176
  • Мнения: 162
Мерси много за отговорите,момичета  bouquet estelle79, едно въпросче само още - като я наклоня на долу пудрата с капачката като е и после като отворя, няма ли да има много останало по самата капачка? newsm78 Не че ми е за това,че ще се мина ,но просто обичам всичко да ми е чисто по гримовете  Laughing ani_d, от къде мога да си поръчам тази четка на Артдеко? Много хора са хвалили техните продукти, но до сега не съм ги виждала никъде newsm78 Каква е фирмата по принцип? Някъде от интернет (в ибей примерно) дали ще мога да ги намеря? newsm78 Вчера гледах една четка с естествен косъм с бамбукова дръжка ( на някаква "натурална" фирма Laughing) и струваше 5 паунда, та ми се видя доста изгодно, но не си я купих, защото реших да пробвам тази на Клиник първо.

# 177
  • Мнения: 372
Ще има, но съвсем малко, защото повечето от пудрата след това си пада обратно върху площта с дупчиците още преди да си отворила капачето (поради гравитацията Grinning). Но това, което остава отвътре на капачето също може да го обираш с четката, така че в крайна сметка нищо не се губи или разпилява  Peace Просто трябва внимателно да отваряш/затваряш пудрата...
Относно АртДеко, ето това е сайта: http://www.artdeco.de/en/cosmetics/  Иначе в София ги има в Бонжур.
За хубави четки май имаше доста добри отзиви и за тези на Гош: http://www.gosh.dk/Default.html

# 178
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638
Мерси много за отговорите,момичета  bouquet estelle79, едно въпросче само още - като я наклоня на долу пудрата с капачката като е и после като отворя, няма ли да има много останало по самата капачка? newsm78 Не че ми е за това,че ще се мина ,но просто обичам всичко да ми е чисто по гримовете  Laughing ani_d, от къде мога да си поръчам тази четка на Артдеко? Много хора са хвалили техните продукти, но до сега не съм ги виждала никъде newsm78 Каква е фирмата по принцип? Някъде от интернет (в ибей примерно) дали ще мога да ги намеря? newsm78 Вчера гледах една четка с естествен косъм с бамбукова дръжка ( на някаква "натурална" фирма Laughing) и струваше 5 паунда, та ми се видя доста изгодно, но не си я купих, защото реших да пробвам тази на Клиник първо.

За съжаление аз съм от Бургас и немога да ти кажа къде ги има в София!!!

А колкото до пудрата моята на Артдеко също е с такива дупчици и съм си сложила едно от тампончетата за нанасяне от друга пудра и така като я обърнеш не се изсипва по капачето а върху тампончето и от него обираш с четката. Имам пудрата Лусидити на Естее Лаудер и тя е с такова тампонче и направо с него се нанася.

Тези четки също са хубави но незнам къде ги има

# 179
  • Мнения: 162
Благодаря отново за отговорите  bouquet Ще пробвам това с капачката, иначе и аз си имам гъбичка от предишната ми пудра на Лореал и по някой път още и ползвам Peace Видях, че Артдеко имат магазин в София, или май както estelle79 каза, че се продават в Бонжур, може да намина да видя там четките.  Flutter Не ми се иска да давам много пари за четка честно казано, за това се чудех, ако я има някъде в Ягодка или в ибей, дали няма да е по-изгодна newsm78

Общи условия

Активация на акаунт