хубава пудра

  • 36 432
  • 183
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 779
ето я
Но тя не е пудра в смисъл да матира, тя е за ефект "слънчево златен загар"

И аз съм много доволна от нея,някой беше питал дали се слага в/у фон дьо тен или  не- аз понеже съм бяла не мога да си  сложа само нея ,но през лятото когато имаш тен става и без .
Тези двете ги пробвах-бялата е като бели сенки,а кафявата си е златно...като сенки...не ми допаднаха..
 Видях промоция на ревлон -на бронзираща пудра с 4етка подарък,намалена от 35 на 29 .ето тази .Някой може ли да даде отзиви за нея?!Бонжур са дистрибутори на ревлон-там има промоцията!И е  много огромна пудрата  Shocked

# 46
  • Мнения: 3 641
Дами, пробвах вчера шоколада на Буржоа. Но ефекта въобще не е като на снимката. Стои ми жълто-златисто, точно като сенки.  ConfusedОстанах очарована от . Много хубав дискретен блясък и прекрасен цвят. Тена се изравнява и лицето стои като на снимките обработени с фотошоп CrazyМоже и като руж да се ползва, върху база или ФДТ. Мисля да си ги купя Hug

# 47
  • Мнения: 779


    * Give your Skin a Natural looking finish in one easy step!
    * This Creamy Formula combines the coverage of a liquid With the finish of a Powder For a Natural, even finish.
    * Available in 16 Natural and oil-free* shades, it offers perfect, long-lasting coverage With SPF 15 protection.
    * * No animal, vegetable or mineral oil

 за пудрата на ревлон
 
 *Jeny*,и аз пробвах перлите на лореал-сториха ми се фини и приятни на консистенция-ако ги вземеш пиши отзиви....преди съм ползвала ейвънски-много тежки ми бяха,запушващи Tired

# 48
  • Мнения: 3 420
....Останах очарована от . Много хубав дискретен блясък и прекрасен цвят. Тена се изравнява и лицето стои като на снимките обработени с фотошоп CrazyМоже и като руж да се ползва, върху база или ФДТ. Мисля да си ги купя Hug

Еее заинтригува ме,колко парички е Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 4 787
Много са хубави лореалските перли Peace Аз имам и пудрата-фдт.

# 50
  • Мнения: 3 641
Цената на Лореалските перли е 27 лева, но мсиял ,че си заслужава Hug
illy , как ги ползваш? Самостоятелно или върху друг продукт Hug
Абе за лятото ще се обзаведа Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 4 787
Aз имам само минералната пудра, Джени. Перлите ги подарих на леля ми и ги пробвах от нейните.
Тя си слага на почти цялото лице, защото е с матова кожа. Аз си мацнах на скулите вместо руж.
Ще си ги взема като направя малко тен, за лятото. Освен това са много икономични, така че цената е приемлива. Flutter

# 52
  • Мнения: 141
Абе каква е тази шоколадова за която говорите? newsm78 Видях снимката на 1вата страница,но не мисля,че съм я виждала по магазините newsm78 Или просто не съм излизала от много отдавна Laughing Понеже и моята кожа е същата - смесена,към мазна,с разширени пори,блести,лъщи и всякакви такива хубусти Laughing Искам и аз някаква пудра,която да матира и да нанасям над фдт-а,защото повечето пудри не са достатъчно покривни. Вече си взех една пудра де,преди 2 дни,на Римел,матираща. Доволна съм честно казано,но това не ми пречи да сменя за тази шоколадовата,която толкова хвалите. И без това имам вече тен,а лицето ми с тази пудра и фдт ми идва по-светличко Blush
днес я гледах в ремедиум, имаше 2 разцветки- по-тъмна и по-светла и беше 22лева

а лореалските перли имат ли разцветки?

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 14:35 от missminimess

# 53
  • Мнения: 779
 тук има доста добри отзиви http://www.buzzillions.com/dz_108591_revlon_new_complexion_one_s … _compact_reviews-ама никой не казва нищо...

# 54
  • Мнения: 3 641
Illy, благодаря миличка Hug
Лореалските са един цвят,но е доста универсален бронзиращ Peace

# 55
# 56
  • Мнения: 85
това на лореал ми хареса и аз ще ги пробвам....ще пиша отзиви Peace

# 57
  • Мнения: 609
Вчера силно запалена по шоколада на Буржоа към 20.00 часа неустояваща повече да я притежавам отидох до най-близкия козметичен магазин. Ами какво да ви кажа останах разочарована и то много. Имаше само два цвята 53 и 54 номер. 53 е бяла, а 54- по- скоро златиста отколкото шоколадова. За да не се връщам у нас без никаква придобивка си купих на Лореал /перли/ бронзираща. Ами точно за нея може да се каже, че е шоколадова. Peace
Днес я изпробвах със сутришния си грим, но като руж защото все още нямам толкова добър тен! Доволна съм! Simple Smile
Информативно за цените и на двете пудри: Буржоа- 18 лв., Лореал- 26 лв.

# 58
  • Мнения: 779
 като гледам вси4ки пудри-мисля,4е е по-добре да се вземат исадора или артдеко за към 30лв,отколкото да се рискува с друга на лореал,или друга марка за няколко лева по-малко,поне първите 2 марки са по-ка4ествени, и би трябвало да са по-нежни за кожата
 4акам с нетърпение още мнения за пудри  Flutter

# 59
  • Мнения: 3 641
luba_ani , моето мнение се припокрива изцяло с теб за двата продукта Hug Перлите на Лореал ги пробвах отново вчера, по-вече на скулите. Ефекта е поразителен, прекрасен бронзов лек загар. Само, че беше супер дъждовно и мрачно та може л ида попитам на слънце дали имат блясък и силен ли е ?
Благодаря предварително Hug

Общи условия

Активация на акаунт