хубава пудра

  • 36 468
  • 183
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 64
Разбира се, че може и само след хидратищат крем да я ползваш. Но тя не е много покривна. Обаче с тези съвсем незабележими частички в нея, които отразяват светлната придава много здрав тен на лицето. Мисля струва около 60 лева.
Най най-хубавата от всички е втората: без фон дъо тен седи толкова красиво. И най- хубавото е, че я има и в по-светъл цвят за зимата, аз много искам да си го купя ама е много скъпа и за сега карам с по-тъмния цвят. Просто не ползвам тъмната част от цветовете и се получава супер с моята бяла кожа. Аз затова я харесвам, защото е цветна и може и за сенки и за руж да се ползва, и за лято и за зима става, както казах е огромна и пре спокойно с четка мога да ползвам по-светлите или по-тъмните според тена на кожата ми. Казва се Diorskin Poudre Shimmer, Ultra Shimmering All Over Face Powder. Много е къпа обаче, палитрата е огромна за сметка на това. Според мен ще стигне за цял един живот- около 80 лева. Аз си я купих от й-бей за 46 лева и изобщо не съжалявам. Розовата дори и да не я намеря толкова евтино пак ще си я купя, но трябва да се видя с много пари.
Колкото до последната вече я няма. Тя беше мисля миналата година в лимитит едишъна. Много е красива и отново я харесвам защото има два цвята и според тена мога да я ползвам, и е огромна. Шанелската е най- мъничка ама и най-евтина. Аз ти препоръчвам Диор обаче. Инвестиция си е, но за много години. Освен това не се сбиват пудрите им дълго време и могат да се ползват години.
Аз бих си взела от трите отново Ultra Shimmering All Over Face Powder, но имай впредвид, че има блясък и то доста, пробвай я непременно преди това. Според мен няма да останеш разочарована, защото блясъка е много ситен и по- скоро придава здрав тен отколкото да блести. Голяма реклама им направих, но просто са страхотни и мултифукционални!

# 76
  • Мнения: 85
 newsm51 ще инвестирам

# 77
  • Мнения: 6
За лятото ползвам пудрата на Galenic- с SPF30, има блясък и прави тена сияен Simple Smile


# 78
  • Мнения: 779
  След второ щателно обикаляне ,разглеждане-си избрах бронзираща пудра  Crazy ..Ве4е вси4ко наред тествах много прецизно-..Пудрата на revlon по горе където писах-груба,перлите на loreal също не толкова фини,много тъмни....Промених си мнението за 4ерния шоколад на буржоа-нанесен с 4етка стой по-фино,..артдеко не знам защо  Rolling Eyes,но ги пренебрегнах...
 Харесах много пудрата на прах на radiant,тази цвят bronze-страхотна,фина,с много блестящи 4астици,много блясък,стой много естествено-влюбих се в нея и до последно се колебах между нея и тази на isadora.... и си купих в крайна сметка тази на isadora...и двете са разкош..     Simple Smile ,много се зарибих за radiant.Взех си и 4етка за пудра на wet'n'wild-огромна и доста меки4ка!

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 23:32 от lanibarbi

# 79
  • Мнения: 1 941
В момента ползвам тази на Живанши. Има четири различни тона в кутийката. Харесва ми, че като добавя повече от някой цвят мога да регулирам тена на лицето си според дрехите. Пудрата се предлага в различни нюанси, не е само с тези четири цвята.

# 80
  • Мнения: 133
Ей! Тази на Живанши ми звучи много добре.
Нещо не се справям с бронзиращите пудри. Като си сложа по цялото лице седи като маска.
И цапат, което ме спира да пудря много врата.

lanibarbi Къде намери козметика на Radiant в София?
Видях на сайта им много готини неща и цените са доста сносни.

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 17:02 от Морска пяна

# 81
  • Мнения: 3 641
Аз в крайна смека се спрях на минералната на Лореал/не перлите, а пудрата/. Стои страхотно, намерих си перфектния цвят за мен. Такъв ефект с никой ФДТ не съм постигала.  Simple SmileСамо малко се рони докато се слага,това е недостатък.

# 82
  • Мнения: 241
Козметика на Radiant има в Бонжур. Peace

# 83
  • Мнения: 133
Благодаря!   bouquet

# 84
  • Мнения: 214
С 2 ръце подкрепям този продукт .Много е хубава,стои страхотно,аз имам в розовата гама,поставям над ФД.Получава се страхотен тен.Заслужава си вложените пари!
Diorskin Poudre Shimmer

# 85
  • София
  • Мнения: 4 799
Аз в крайна смека се спрях на минералната на Лореал/не перлите, а пудрата/. Стои страхотно, намерих си перфектния цвят за мен. Такъв ефект с никой ФДТ не съм постигала.  Simple SmileСамо малко се рони докато се слага,това е недостатък.

И аз съм много доволна, а и е трайна Grinning Заради роненето я нанасям на огледалото в банята, над мивката..и гледам да не си посипя някъде по дрехите Laughing

# 86
Искам да ви попитам каква е разликата между ружа и перлите и кой от двата продукта стои по-добре на лицето?

# 87
  • Мнения: 46
Аз в крайна смека се спрях на минералната на Лореал/не перлите, а пудрата/. Стои страхотно, намерих си перфектния цвят за мен. Такъв ефект с никой ФДТ не съм постигала.  Simple SmileСамо малко се рони докато се слага,това е недостатък.

И аз съм много доволна, а и е трайна Grinning Заради роненето я нанасям на огледалото в банята, над мивката..и гледам да не си посипя някъде по дрехите Laughing
С четка ли се продава или трябва да се купи отделно?

# 88
  • Мнения: 214
lanibarbi хареса ми пудрата на radiant.Много ли е тъмна/така изглежда поне/ и от къде пазаруваш,ако не е тайна,защото съм ги мервала случайно,дори не помня къде точно  newsm78 ,а четката е супер.Май в бонжур видях подобна.Нали е за пудра на прах?

# 89
  • Мнения: 3 641
Аз в крайна смека се спрях на минералната на Лореал/не перлите, а пудрата/. Стои страхотно, намерих си перфектния цвят за мен. Такъв ефект с никой ФДТ не съм постигала.  Simple SmileСамо малко се рони докато се слага,това е недостатък.

И аз съм много доволна, а и е трайна Grinning Заради роненето я нанасям на огледалото в банята, над мивката..и гледам да не си посипя някъде по дрехите Laughing
С четка ли се продава или трябва да се купи отделно?
С четка се продава Peace

Общи условия

Активация на акаунт