хубава пудра

  • 36 423
  • 183
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 46
Мерси,Мерси 

# 91
  • Мнения: 779
lanibarbi хареса ми пудрата на radiant.Много ли е тъмна/така изглежда поне/ и от къде пазаруваш,ако не е тайна,защото съм ги мервала случайно,дори не помня къде точно  newsm78 ,а четката е супер.Май в бонжур видях подобна.Нали е за пудра на прах?
ето тази е ,..страхотна е.в бонжур можеш да намериш тази пудра на прах-там имат козметиката на radiant...цвета е bronze Heart Eyes,..и не е много тъмна,сияйна е много,има супер блясък от 4асти4ките,прави естествен загар,не стой тъмна или на петна,прави лек загар много фино,не стой както перлите-по-тъмно....препоръ4вам я много..(4етката,която съм показала в др тема ще я ползвам за пудрата на исадора-не е на прах)

# 92
  • Мнения: 214
lanibarbi,мерси много! PeaceЩе я пробвам задължително!Явно там съм ги мервала.Мерси! Peace

# 93
  • Мнения: 3 420
lanibarbi хареса ми пудрата на radiant.Много ли е тъмна/така изглежда поне/ и от къде пазаруваш,ако не е тайна,защото съм ги мервала случайно,дори не помня къде точно  newsm78 ,а четката е супер.Май в бонжур видях подобна.Нали е за пудра на прах?
ето тази е ,..страхотна е.в бонжур можеш да намериш тази пудра на прах-там имат козметиката на radiant...цвета е bronze Heart Eyes,..и не е много тъмна,сияйна е много,има супер блясък от 4асти4ките,прави естествен загар,не стой тъмна или на петна,прави лек загар много фино,не стой както перлите-по-тъмно....препоръ4вам я много..(4етката,която съм показала в др тема ще я ползвам за пудрата на исадора-не е на прах)
Ти си взела цвят бронз,така ли?Колко парички е? newsm78

# 94
  • Мнения: 779
 28лв.е!не си я взех-взех си една на исадора,понеже вси4ко тяхно,което ползвам е уникално Heart Eyes,и нямаше да мирна,докато не я взема..  тази на радиант имаше пове4е блясък от тази на исадора-като много финни 4астици...цвета bronze на radiant е бронзиращия(останалите си бяха тонове без бронзиране-така,4е гледайте за този цвят),и това,4е е на прах-стой много фино и леко Grinning,пробвайте я -страхотна е Crazy

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 11:28 от lanibarbi

# 95
  • Мнения: 3 420
28лв.е!не си я взех-взех си една на исадора,понеже станах пристрастна към марката-вси4ко,което ползвам е уникално Heart Eyes,и нямаше да мирна,докато не я взема.. сега е така с тази на радиант-тя имаше пове4е блясък от тази на исадора-като много финни 4астици...цвета bronze е бронзиращия(останалите си бяха тонове без бронзиране-така,4е гледайте за този цвят),и това,4е е на прах-стой много фино и леко Grinning,пробвайте я -страхотна е Crazy
ОК,ще търся Исадора цвят бронз.Горе-долу до 30 лв. бих дала за пудра,стига да е наистина добра Peace

# 96
  • Мнения: 779
 на isadora цвета е 44highlight bronze
 на radiant e bronze Peace

# 97
  • Мнения: 3 420
на isadora цвета е 44highlight bronze
 на radiant e bronze Peace
Мерси  Hug Ако не открия на Исадора,радианта също е добра нали?

# 98
  • Мнения: 779
 май не 4етеш внимателно-досега ти обяснявах-про4ети отново Laughing

# 99
  • Мнения: 3 420
май не 4етеш внимателно-досега ти обяснявах-про4ети отново Laughing
Разбрах вече,мерсииии  Hug   bouquet

# 100
  • Мнения: 0
за да не пускам нова тема, ще попитам тук... някой може ли да ми каже къде мога да открия бронзираща пудра на AVENE  и каква и е горе-долу цената? Прерових google i кои ли не магазини в Софич и не намирам никъде... мерси Simple Smile

# 101
  • Мнения: 2 114
за да не пускам нова тема, ще попитам тук... някой може ли да ми каже къде мога да открия бронзираща пудра на AVENE  и каква и е горе-долу цената? Прерових google i кои ли не магазини в Софич и не намирам никъде... мерси Simple Smile

във всяка аптека, където предлагат авен можеш да я намериш   bouquet

# 102
  • Мнения: 214
Някой да е ползвал този продукт Givenchy Prisme Again!Visage

# 103
  • Мнения: 0
Момичета,дълго време си търсих ФДТ с блясък,но не открих и чак сега се сетих че може да си взема пудра с блясък,която да слагам след ФДТ или самостоятелно.Кожата ми е смесена към мазна,ползвам ФДТ на Макс Фактор в момента,макар че не ми е покривен,златист се води цвета.Ако взема на Буржоа шоколада дали ще постигна ефекта,който искам,или пък ми предложете някоя друга....

# 104
  • Мнения: 183
В момента ползвам двуцветната бронзираща пудра на Лореал от 1-вата стр. Има много хубав дискретен блясък Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт