хубава пудра

  • 36 419
  • 183
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 886
аз ползвам тази на Guerlain и съм много доволна Peace

# 151
  • Мнения: 2 375
Ще ми извинявате за тъпия въпрос, но може ли някой да ми обясни, придава ли блясък бронзиращата пудра или само тен?
И какво трябва да търся за такъв блясък?

# 152
 
Ще ми извинявате за тъпия въпрос, но може ли някой да ми обясни, придава ли блясък бронзиращата пудра или само тен?
И какво трябва да търся за такъв блясък?
има такива ,които дават блясък и такива ,които не....тези с блясък са с 4асти4ки,които светят на слънцето-озаряват лицето...исадора имат много цветове бронзиращи,вклю4ително и с 4асти4ки...в бонжур имат на славейков имат вси4ки цветове Grinning,в цум имат само 2 или 3 цвята Wink

# 153
  • Мнения: 162
Така,последно се реших да си взема май тази пудра на Клиник,за която се говореше по-напред в темата. Мисля да си взема неутралния цвят,само за завършек на цялостния грим. Обаче четох и много добри отзиви за пудрите на Авен,та сега се чудя малко Клиник или Авен? newsm78

# 154
  • Перник
  • Мнения: 728
Аз ползвам едни перли най-обикновени и ги слагам само като руж върху фон дьо тена, но нещо са ми светли за през лятото и се чудя кое е по-добре да си взема перли или руж? Вие как мислите?

# 155
  • Мнения: 2 375
Slo44e, мерси.
Ако някой е ползвал нещо от тези 2 странички и може да даде отзиви, моля?

# 156
  • Мнения: 451
Slo44e, мерси.
Ако някой е ползвал нещо от тези 2 странички и може да даде отзиви, моля?
Star Bronzer-а на Ланком съм ползвала. Не е лош, но не бих си го взела пак. С блестящи частици е. Четката не е особено удобна (аз не харесвам подобни опаковки по принцип) и повечето го намират за прекалено оранжев.

# 157
  • София
  • Мнения: 5 193
AVON - Anew!  Peace

# 158
  • Мнения: 162
Тъй като не получих отговор на предишното ми запитване, направо ще питам за Клиник - колко парички е в България тази пудра,за която се говореше? Питам,за да мога да сравня и да преценя от къде да си я купя Rolling Eyes Мерси предварително Hug

# 159
  • Мнения: 96
Тъй като не получих отговор на предишното ми запитване, направо ще питам за Клиник - колко парички е в България тази пудра,за която се говореше? Питам,за да мога да сравня и да преценя от къде да си я купя Rolling Eyes Мерси предварително Hug
[/quoteД

Добро утро!   bouquet
Пудричките на Clinique се продават в БГ на цена между 48 и 52 лв. Аз съм голям фен на този бранд  Heart Eyes
Ако търсиш естествен финиш и качествена, работеща марка, то препоръчвам горещо Blended Face Powder and Brush - няма равна просто, струва си и последната стотинка, а и си има и хубава четка, провери за нюансите на Витошка, понеже в БГ се внася само селекция от портфолиото на марката и не съм сигурна дали има всички нюанси, аз ползвам Invisible Blend  Simple Smile
Ето я:

# 160
  • Мнения: 162
Мерси много за отговора  bouquet Това е,което търсех от предишните страници,мисля да си взема Инвизибъл Бленд,за да я ползвам само като мат-финиш на фдт-а Wink А може ли само и да попитам колко грама е кутийката? newsm78 Чудя се дали да изчакам да си я взема от България,или да си я поръчам от тук newsm78 Мерси още веднъж Hug

# 161
  • Мнения: 96
Мерси много за отговора  bouquet Това е,което търсех от предишните страници,мисля да си взема Инвизибъл Бленд,за да я ползвам само като мат-финиш на фдт-а Wink А може ли само и да попитам колко грама е кутийката? newsm78 Чудя се дали да изчакам да си я взема от България,или да си я поръчам от тук newsm78 Мерси още веднъж Hug


Кутийката е 35 грама, продукта е ракошен  Heart Eyes

# 162
  • Мнения: 162
Мерси още веднъж  bouquet Поразрових се днес и видях,че е 35гр ooooh! В ибей обаче имаше някакви по 2гр,които били само за пътуване. И ако човек не види,че са толкова миниатурни,лесно може да остане очуден и разочарован,защото цените им са до 5 паунда и много хора ще се метнат да купуват. Едно последно въпросче само за този цвят Инвизибъл бленд - видях го днес как изглежда на сайта на Клиник и се притенсявам единствено да не е много светъл за лятото? newsm78 Смисъл, то не е дори цвят де,но все пак до някаква степен(дори и минимална) ще промени тона на лицето,нали? newsm78

# 163
  • Мнения: 96
Мерси още веднъж  bouquet Поразрових се днес и видях,че е 35гр ooooh! В ибей обаче имаше някакви по 2гр,които били само за пътуване. И ако човек не види,че са толкова миниатурни,лесно може да остане очуден и разочарован,защото цените им са до 5 паунда и много хора ще се метнат да купуват. Едно последно въпросче само за този цвят Инвизибъл бленд - видях го днес как изглежда на сайта на Клиник и се притенсявам единствено да не е много светъл за лятото? newsm78 Смисъл, то не е дори цвят де,но все пак до някаква степен(дори и минимална) ще промени тона на лицето,нали? newsm78

Ами зависи какъв е тена ти, аз съм доста бяла и като сложа пудрата човек трудно би могъл да каже, че имам грим, стои супер естествено, но ако имаш летен тен, със сигурност ще има разлика, дори малка, затова може би е по-добре да тестваш в магазин различните нюанси и да видиш дали да се ориентираш към по-тъмен или по-неутрален, това не е добър нюанс за смугла кожа със сигурност, провери на място за да си сигурна в резултата  Simple Smile

# 164
  • Мнения: 162
А ти с каква кожа си по принцип? Суха,нормална,смесена,мазна? Имаш ли пъпчици,червенина,петна и т.н.? Питам,за да знам каква е покривността на пудрата и дали за лятото,ако използвам само нея ще ми е достатъчно newsm78

Общи условия

Активация на акаунт