хубава пудра

  • 36 428
  • 183
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 641
O много време я издирвам, но без резултат Rolling Eyes

# 136
  • Мнения: 56
Момичета,искам и аз съвет:кожата ми е смесена към мазна,търся си пудра да матира кожата,да стои естествено на лицето и да е с фактор.
Насочила съм се към Авен ,ако някой я е ползвал  може ли да изкаже мнение,заслужава ли си?
И от други марки дайте идеи ,които са ви харесали.
А може ли да си сложа слънце защитното кремче на лицето и отгоре пудра пак с фактор? newsm78
Аз май ще го презащитя това мой то лице Laughing

# 137
  • Мнения: 61
Пудрите на Chanel са много добри,много добре се дейстават и на чувствителни кожи.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 535
Момичета, някоя от вас ползвала ли е тази пудра?
Хубава ли е, не е ли много тъмна, и дали става за комбинирана кожа?
http://www.framar.bg/kloran-pudra-lice-spf-30-pid30012973.html

# 139
  • Мнения: 56
Имам едно въпросче -може и да е глупаво .....  Embarassed
МОже ли да си сложа слънцезащитен крем на лицето и от горе пудра-но без фактор,обикновенна,матираща,въпросът ми е ще се запази ли защитата на крема  newsm78?????????

# 140
  • Мнения: 56
Момичета, някоя от вас ползвала ли е тази пудра?
Хубава ли е, не е ли много тъмна, и дали става за комбинирана кожа?
http://www.framar.bg/kloran-pudra-lice-spf-30-pid30012973.html
Тази пудра прахообразна ли е или е  като фон до тен ?

Аз на Авен си бях набелязала слънцезащитната,ама като видях ,че е в "мазно сътояние " и се отказах Sad

# 141
  • Мнения: 2 414
Кое е правилно да се сложи първо-руж или пудра? Rolling Eyes

# 142
  • Мнения: 162
Кое е правилно да се сложи първо-руж или пудра? Rolling Eyes

Аз ружа винаги го слагам последен - смисъл след коректори,фдт-и,пудри и разни такива,които ползва всичко де. Ружа не се ли нанася само на скулите по принцип?  newsm78

# 143
  • Мнения: 2 414
Мерси за бързия отговор.  bouquet

Аз по принцип слагах продуктите в такъв ред-база,фдт,руж и ронзираща пудра-сега ще разменя местата на ружа и пудрата. Peace

# 144
  • Мнения: 162
Аз по принцип така ги слагам (както казах в предишния си пост) Wink Пробвай и ти,може да се получи по-добре Peace Ако ли пък не,се върни към твоя си начин Peace

# 145
  • Мнения: 2 414
  bouquet

Трябва да си търся и нов руж,че много ме дразни този на Буржоа Tired

# 146
  • Мнения: 162
И на мен ми трябва нов,защото моя свърши в петък ooooh! Но не знам какъв да си взема,а не ми се дават много пари за руж точно newsm78

# 147
  • Мнения: 2 414
На Буржоа по принцип е готин и е на супер цена-13 лева май беше,но ме дразни,че слага по много малко,за да си сложа толкова,че да се забелязна или трябва да си слагам по 100 часа,или (както вече свикнах да правя) го "дълбая". Tired

# 148
  • Мнения: 6
На Буржоа по принцип е готин и е на супер цена-13 лева май беше,но ме дразни,че слага по много малко,за да си сложа толкова,че да се забелязна или трябва да си слагам по 100 часа,или (както вече свикнах да правя) го "дълбая". Tired
  newsm78 Странно при мен няма такъв проблем,от 2 макс 3 пъти ми става перфектен цвят.Иначе са хуабви ружовете и на флормар(и са евтини).

# 149
  • Мнения: 2 414
Може би зависи от нюанса.

Общи условия

Активация на акаунт