Вижте какво има в пакетчетата със семки

  • 3 643
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ако знаете как се съхраняват всички видове ядки  Sunglasses отдавна бихте се отказали от консумацията им  Whistling
Най-добре да се купуват сурови а  топлинната обработка да си я направите домЕк  Peace , като преди това ядките се "изплакват"  и осоляват  Wink

Е какво - мишок, какво да има в цех за семки - змии и гушери ли Rolling Eyes
ТъЙ де  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 78
Е какво - мишок, какво да има в цех за семки - змии и гушери ли Rolling Eyes
не са го видели хората, ако видите в ресторантите, в които се храните какво има, ще фалират бая заведения, и го казвам от личен опит над 7 години в сферата, само аз знам какви плъхове съм прескачала в едно от най - елитните заведения Mr. Green
Подкрепям!
И аз съм виждала страшни мизерии в централни софийски заведения...

# 32
  • Мнения: 2 018
100 % са ПЕНЕЛОПА. Е,Бо ти да не искаш да яде бисквити с изтекъл срок а?

Не, ама се чудя колко ли би издържала мишка без вода. 1, 2 дни... 3 дни...?
Това имах предвид, че са прясно опаковани.

# 33
  • Мнения: 804
Нищо ново под слънцето,момичета.........има бонуси и в семките, и в бонбонките, навсякъде.Мишчица се скрила в бисквитките-ами нещо по голямо не може,та за това мишчица.Какво ли още има да ни пати главата,кой знае още какво ще откриваме в храните.......Бог да ни е на помощ,като няма качествен контрол,така ще е .За жалост!    Mr. Green

# 34
  • Мнения: 641
Горкото мишле! Да го опекат живо!  Flowers Rose Flowers Rose
На Бо поне е попътувало, после полетяло и накрая, на свобода- Happy end.

# 35
  • Мнения: 11
горкия човек, бих казала аз  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 734
Мисля че са ядки Три Rolling Eyes http://www.tribg.com/ Sick
Като зная как направо подавам към устата ако съм се забляла в нещо по Тв-то и направо Sick

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 13:45 от Kasidy

# 37
  • Мнения: 2 229
Тук пак е умряла. Ами аз като си купих преди години едни шоколадови бисквити в кутия. Отварям ги и вътре нещо ме гледа. Заглеждам се и аз. А то мишле. Върти си зъркелите...  Laughing

 Shocked Shocked Shocked
Tи ме уби!! Joy Joy Марка помниш ли?
Аз бих получила инфаркт сигурно. Laughing

# 38
  • Мнения: 4 434
Ужас,добре че спрях отдавна да ям семки Mr. Green

# 39
  • Мнения: 12 666
Във филма Приятели на Фийби й се падна палец в колата. Платиха й незнам какви си много долари.

# 40
  • Мнения: 35
Е какво пък толкова -  малко миши косми, бълхи, лиги....и кой знае какви други екстри е имало там. ignore2
Надявам се поне да е имало поне и семки в пакетчето.
 Sick

# 41
# 42
  • Мнения: 4 435
Мисля че са ядки Три Rolling Eyes http://www.tribg.com/ Sick
Като зная как направо подавам към устата ако съм се забляла в нещо по Тв-то и направо Sick

Пенелопа са. Peace   http://penelopa.domino.bg/ Снимани са отзад.

# 43
  • Мнения: 4 195
Ама ако ще и 10000000 теми да пуснем, за всички гадости, които намираме, файда никаква, до там......пука им, че им дреме както казват хората.
В крайна сметка на всички ни е ясно, че ако видим как се произвеждат и в какви условя се пакетират и съхраняват 90 % от храните и напитките, които поемаме, всички дружно ще се върнем на село да си копаем градинките и да си гледкаме прасенцата с кочани от царевица домашно производство.
Пийте повечко водка да се спиртосаме и готово, да сте видели алкохолик с натравяне от храна - дрънки, няма Wink

# 44
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Тук пак е умряла. Ами аз като си купих преди години едни шоколадови бисквити в кутия. Отварям ги и вътре нещо ме гледа. Заглеждам се и аз. А то мишле. Върти си зъркелите...  Laughing


 Бо,така ли изглеждаше мишлето ?  Joy

Общи условия

Активация на акаунт