1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 55

  • 22 789
  • 463
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 079
В теб ми беше надеждата, bz!   Rolling Eyes
А онлайн гледане и превод не можеш ли?  newsm78
Не искам да те притеснявам, обаче.   Heart Eyes
Е, може и превод след филма, в резюме, естествено.  Wink

# 76
  • Мнения: 418
инка62 - А стотен път и аз да питам  Blush Mr. Green...ама къде може да ce гледа online  newsm78...ако стане , разбира се ,че ще превеждам .. Hug Peace

# 77
  • Мнения: 0
И аз току що я изгледах тази част и й поплаках на момента в банята евала й на Берг наистина раздава се настръхнах цялата и се разплаках .

То май няма някой дето не е плакал на тая сцена. Аз първо плаках, когато я гледах на турски, карах на досещане. След това - пак. Тая Джейда - шапка й свалям. Как ги изигра тия сцени ...

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 078
smile3521
  Чудя се дали Шех щеше да преглътне гордостта си ако нещата не се бяха стекли по този начин?И ПОМИСЛИ :СЛЕД КРАЯ НА ЛЮБОВТА , ЖИВОТА Е НИЩО

  Ох,  много  ми  се  иска  Шех  да  си  спомни  този  стих  на  края  на  филма!!!

# 79
  • Мнения: 2 675
отдавна не съм го гледала, но скоро пуснах Нова ,а филм нямаше. Може ли някой да ми разясни?

# 80
  • Мнения: 0
За 76 и 77 има толкова много неща за коментиране че не знам откъде да започна,предварително се извинявам за поста,но са ме налегнали много мисли и ще е дълъг EmbarassedПърво загубата на детето на Бенну и Керем,стана много неочаквано и тя до последно не вярваше и се надяваше че ще е живо,а начина по който изигра загубата беше невероятен едва ли има някой който да е одържал сълзите при тези сцени,аз още имам буца заседнала в гърлото Cry,а за депресията след това съм раздвоена в мнението защото от една страна болката е огромна и всеки я понася по различен начин,а тя си го каза че е слаба и непонася болка,но от друга страна си мислех че след разговра в банята със Шех и силните думи който й каза(тази сцена ме срази) ще се опомни,а и заради любовта й към Керем,но явно няма лесно да го преодолее,а Керем ме изненада,съжалих го много въпреки всички проблеми се държи и дори се опитва да вдъхни надежда на Бенну(мила,любов моя)какво ли не направи и не каза,ама тя загуби всякаква надежда и накрая я изби пак на старите съмнения и Шех опати,но шамара си беше заслужен Peace,може би и Керем трябва да я насмете за да се опомни,ама той се чувства безсилен пред болката й ThinkingА Шех след всичко случило се явно размисли и реши че живота е прекалено кратък за да го пропилява в сърдене и реши да сложи край на това, сдобряването беше слънчев лъч в тези тежки серий,а думите който каза след това ми напълниха душата,поне си изясниха всичко и се разбра че при наличие на диалог всичко се оправя,а и в трудния момент ще е до Онур,евала за което.За Сезен и Бурак още отначалото казах че ми е съмнително щастие градено в/у чуждото нещастие,а и Сезен каза че не е успяла да го обикни,раздялата на гробището беше трогателна Sad,За Еда още от преди го казах това че на майка си мяса и че даде напразно парите,но ме поправиха че са я изнудили за да ги даде Rolling EyesАли Кемал много преживя изневярата и сцената накря с пистолета беше черешката на тортата,а Фюсун беше готова да умре за да изкупи греха си явно много държат на тази женска чест,а че Али Кемал изневеряваше не е проблем newsm78,това не го разбирам WhistlingИ кризата много умело е вкарана,дано Бурхан да помогне като чу за кризата в биняп HugОтново се извинявам за дългия пост и ако съм досадила с размислите си Embarassed Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 2 079
инка62 - А стотен път и аз да питам  Blush Mr. Green...ама къде може да ce гледа online  newsm78...ако стане , разбира се ,че ще превеждам .. Hug Peace


За теб, bz, винаги ще дам линк!
Онлайн гледане на КаналД:
http://www.kanald.com.tr/Canli/
В момента дават някаква серия на някакъв си сериал ....  Hug

# 82
  • Мнения: 7
инка62 - А стотен път и аз да питам  Blush Mr. Green...ама къде може да ce гледа online  newsm78...ако стане , разбира се ,че ще превеждам .. Hug Peace

[/quote
]http://www.kanald.com.tr/Canli/
аз от тук гледам

# 83
  • Мнения: 418
Багодарско   bouquet.. точно дадоха рекламата за утре ...само да има добра вPъзка (уж съм с DSL ) Hug Peace

# 84
# 85
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Дружки по филм Hug
омААх до преди малко сериите да 76. Да ви попрочета сега аз и да видя какво казвате за следващите от каде да ги зяпа Кака ви Делта Wink

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug

Гласувах с 1001 нощи Peace.за мен това е най- подходящо..
Момичета,много се разтроих днес от 76 серия,направо незнам какво да кажа...отдавна не бях ревала с грас,като магаре Cry

# 87
  • София
  • Мнения: 2 079
....Да ви попрочета сега аз и да видя какво казвате за следващите от каде да ги зяпа Кака ви Делта Wink

Виж на първата страница, втория пост!  Hug

# 88
  • Мнения: 0
BZ, добре дошла в Бг!  welcome

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Отваря ми се линка вече, отивам да гледам.
За заглавието мисля, че така си е ок.

Общи условия

Активация на акаунт