Кухни - 22ра тема

  • 47 261
  • 297
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 30
момичета много хубави кухни сте показали да са ви честити

# 196
  • Мнения: 2 724
Ауу ,колко много нови кухни  Party!
Момичета, да са ви честити и да си ги ползвате с удоволствие   bouquet!

# 197
  • Мнения: 599
Sigy , и при вас е станало страхотно.Със здраве да си я ползвате   bouquet
mari45, и така си ви е добре.Хубаво е.
kr_kriska, кухнята е супер-няма какво да се чудиш.

# 198
  • Мнения: 198
Здравейте, момичета!
От близо година Ви чета, но чак сега ви пиша Simple Smile
Имам много мъничка кухня, 2.70 на 3 метра и искам да усвоя балкона пред нея.
Ето това съм направила като проекти : http://cyfka.multiply.com/photos/album/4/4#
Изкарала съм печката и хладилника на терасата и искам да избием панела под прозореца, а парното ще го оставим, като ще сложим 5-6 глидера, но високи.
Моля Ви за вашето мнение, приемам всякакви забележки  Hug

# 199
  • Мнения: 2 724
цъфка ,на мен ми харесва проекта, но аз нямам опит с панелни кухни с усвояване на балкон, така че нека по -опитните да се включат Peace.
За цветовите комбинации, ето тази ми допада повече, но за малки помещения май е по -добре светлите тонове да преобладават, а тъмните да са като акцент.
 http://images.cyfka.multiply.com/image/1/photos/4/500x500/4/new- … mp;nmid=236104177

# 200
  • Мнения: 198
ми аз по принцип съм фен на комбинация от светличко (ванилия например) за вратичките с меко кафеничкаво- череша, калвадос за страниците и плота и гръбчетата.
 А за под смятам да е от тези плочки дето са имитация на паркет, че целия апартамент с изключение на коридора е с естествен паркет, а понеже не мога да сложа естествен паркет и в кухнята, поне да ми е по-топло като усещане Simple Smile, пък и искам да е малко по-тъмничък, че не искам светли фуги.

# 201
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Страхотни кухни, момичета.  Peace Нашата също е готова и също и на бивш балкон. Само че мястото под прозореца е свободно. Скоро ще снимам.  Simple Smile

# 202
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Sigy, много ми хареса как сте си преустроили балкона в кухня! Изглежда много удобно и добре усвоено пространството!
kr_kriska, тази колона до мивката какво представлява? Може би ще е по-удобно, ако шкафчето над хладилника е с неговата дълбочина? Успех!

# 203
  • Мнения: 560
Благодаря. Наистина е удобна. А шкафовете, които са на мястото на бившата дограма побират много неща.   Peace

# 204
  • Мнения: 185
моля изкажете мнение за моя проект на кухня http://picasaweb.google.com/kkyncheva/Kuhnia# , че трябва да взема решение вече. Удачно ли ви се струва разположението. Цветовете са така - тъмен и светъл фурнир на дърво, а плота е кремав.
вратите ми се виждат малко широки, ако са на панта, цветовете са ок .

# 205
  • Мнения: 317
Здравейте, момичета!
От близо година Ви чета, но чак сега ви пиша Simple Smile
Имам много мъничка кухня, 2.70 на 3 метра и искам да усвоя балкона пред нея.
Ето това съм направила като проекти : http://на.multiply.com/photos/album/4/4#
Изкарала съм печката и хладилника на терасата и искам да избием панела под прозореца, а парното ще го оставим, като ще сложим 5-6 лидера, но високи.
Моля Ви за вашето мнение, приемам всякакви забележки  Hug
Проекта много ми хареса.С какво разположение ти е кухнята?Питам защото моя хладилник също беше до прозореца и лятото като пекне в кухнята точно върху него се тормозеше и не изстудяваше както трябва,затова ми се наложи да го изнеса в коридора Peace

# 206
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Преди 4 години правих такъв ремонт - приобщаване на тераса към кухня, но аз бутнах и още една стена. Стана наистина много просторно. Ако намеря снимки тук ще пусна.

# 207
  • Мнения: 931
Здравейте най накрая и аз да се включа в тази готина тема.следя ви още от тема 14.Имам следния въпрос: ако си поръчаме мивка но в момента нямам възможност да си купя мелачка за отпадъци а я купя след време, дали ще е проблем за монтирането й след време и дали диаметъра на сифона на мивката с този на машинката е еднакъв и някъкав стандарт ли има.Спомням си че преди време обсъждахте тези машинки и мн се запалих но тази подробоност тр да я помисля.Мога да ви покажа и проект на кухнята само че е не е мн добър, ако някой иска да я види.

# 208
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Искаме, искаме  Grinning

# 209
  • Мнения: 970
Здравейте най накрая и аз да се включа в тази готина тема.следя ви още от тема 14.Имам следния въпрос: ако си поръчаме мивка но в момента нямам възможност да си купя мелачка за отпадъци а я купя след време, дали ще е проблем за монтирането й след време и дали диаметъра на сифона на мивката с този на машинката е еднакъв и някъкав стандарт ли има.Спомням си че преди време обсъждахте тези машинки и мн се запалих но тази подробоност тр да я помисля.Мога да ви покажа и проект на кухнята само че е не е мн добър, ако някой иска да я види.



Да може и по-късно да се монтира  Peace

Общи условия

Активация на акаунт