Кухни - 22ра тема

  • 47 306
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 20
Как ви се вижда цената на моята - ще е 3.8 метра за 2400 лв, като е от ПДЧ на Кроношпам.

# 241
  • Мнения: 560
Как ви се вижда цената на моята - ще е 3.8 метра за 2400 лв, като е от ПДЧ на Кроношпам.

Зависи колко са ти големи шкафовете, дали има чекмеджета. Ако са добре кантирани: вратичките с 2 мм кант и корпуса с 0.8 мм, значи е прилична цената. Гръбче има ли? Също има значение във формирането на цената.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 341






Момичета, темата за кухните е твърде обширна, за да я проследя детайлно пък и ми е трудно да се ориентирам сред множеството производители на кухни.
Търся коректен, качествен производител на кухни, който да изработи 2.5м кухня за под 3000лв.
Ако някой има такъв опит, моля да ми пише на лични или тук.


Цветан Радков - 0887 358 011
Не взема пари за оглед,транспорт и монтаж.

# 243
  • Мнения: 1 314
Благодаря на всички за бързите отговори!  Hug
ИраМира, а можеш ли да ми дадеш координати на фирмата, която ти я прави. Предполагам, че те си поемат монтажа, нали?

# 244
  • Мнения: 2 891
Някой да си е правил кухнята при тези?

# 245
  • варна
  • Мнения: 256
Как ви се вижда цената на моята - ще е 3.8 метра за 2400 лв, като е от ПДЧ на Кроношпам.

Зависи колко са ти големи шкафовете, дали има чекмеджета. Ако са добре кантирани: вратичките с 2 мм кант и корпуса с 0.8 мм, значи е прилична цената. Гръбче има ли? Също има значение във формирането на цената.

Нашата е около 4,5м като 1,4м е барплот /т.е няма шкафове отгоре/ и ни казаха цена 1400-1500. Плоскостите са на http://www.gabrovnitsa.com/...Верно че Кроношпан имат по-голямо разнообразие от цветове, но...ако не е късно обсъдете варианта за другите плоскости  Wink....Майка ми дълги години работи в Кроношпан....едвали би ме подвела за качеството. Успех в избора Peace

# 246
  • Мнения: 2
Здравейте момичета  Simple Smile Продавам абсорбатор на "Тека" модел CNL - 3000 inox чисто нов с гаранция като го взимахме изобщо не се поинтересувахме от размерите и сега не може да ни влезе в шкафа и за да не променяма шкафа решихме да си вземем нов а този да го продадем цената навсякаде е 358 лв. ние го продаваме на цена от 270 лв. Ако някой се интересува да ми пише. Гарантирам че е чисто нов, даже предпазното фолио не е отлепено.Благодаря на всички предварително  Simple Smile

# 247
  • Мнения: 1
Момичета, темата за кухните е твърде обширна, за да я проследя детайлно пък и ми е трудно да се ориентирам сред множеството производители на кухни.
Търся коректен, качествен производител на кухни, който да изработи 2.5м кухня за под 3000лв.
Ако някой има такъв опит, моля да ми пише на лични или тук.

Здравей, ще ти препоръчам фирмата която ми направи моята кухня преди близо година и съм много доволна. Сега даже съм си харесала една детска стая в сайта им, но ще изчакам още малко да посъбера парички  Embarassed
Ето адреса на сайта им там ще има и координати как да се свържеш с тях: www.perfektmebel.com

хайде пожелавам ти успех и ако поръчаш от тях да пишеш доволна ли си останала  Grinning

# 248
  • Мнения: 560

Нашата е около 4,5м като 1,4м е барплот /т.е няма шкафове отгоре/ и ни казаха цена 1400-1500. Плоскостите са на http://www.gabrovnitsa.com/...Верно че Кроношпан имат по-голямо разнообразие от цветове, но...ако не е късно обсъдете варианта за другите плоскости  Wink....Майка ми дълги години работи в Кроношпан....едвали би ме подвела за качеството. Успех в избора Peace

В качеството на Кроношпан и Габровница няма почти никаква разлика.
Но пък на Габровница плочите са по-евтини и си заслужава.

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 20:55 от Sigy

# 249
  • Мнения: 20
Как ви се вижда цената на моята - ще е 3.8 метра за 2400 лв, като е от ПДЧ на Кроношпам.

Зависи колко са ти големи шкафовете, дали има чекмеджета. Ако са добре кантирани: вратичките с 2 мм кант и корпуса с 0.8 мм, значи е прилична цената. Гръбче има ли? Също има значение във формирането на цената.

Да, с гръб е и канта е 2 мм на вратичките. Има и чекмеджета, кошници и др. допълнителни меанизми няма. http://picasaweb.google.com/kkyncheva/Kuhnia#

# 250
  • Мнения: 20
много ли е зле качеството на Кроношпам Cry . Колко време ще ме издържи такава кухня? На мен иначе ми предлагаха и на Egger , но не си избрах цветове от тях

# 251
  • Мнения: 560
много ли е зле качеството на Кроношпам Cry . Колко време ще ме издържи такава кухня? На мен иначе ми предлагаха и на Egger , но не си избрах цветове от тях

Миличка, много съжалявам за грешката, която съм допуснала.
Исках да кажа, че качеството на двете е еднакво, а не че е лошо. Но съм сбъркала при писането.
Не се притеснявай, не е зле Кроношпана.  Най-важното при ПДЧ-то е да е добре кантирано.
Ще ти издържи колкото и с Егер. Спокойно. 
Оглеждай добре кантирането и ако някъде има не добре прилепено - връщай. Да го преправят.   Понякога на предната страна е хубаво прилепнало, а отзад има лека фуга между канта и ПДЧ-то.  Това не е добре.

# 252
  • Мнения: 185
sigy за кантирането е абсолютно права, слабото място на ламинираното пдч е в канта . плочите на габровница са по-здрави като структура, но имат тънко покритие . при плочите на кроношпан е обратното, изборът си остава ваш . аз избрах кроношпан . и на егер съм виждал лошо изпълнение, например прозрачност или порьозност на покритието, което е недопустимо . / само лични впечатления / Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 00:21 от raygram

# 253
  • София
  • Мнения: 9 887
Да се запиша и аз в темата. GrinningУтре ще ни монтират кухнята.Много исках да е чамова,но след всичко прочетено се отказах.Обаче пък си избрахме пдч,което напълно имитира чама Wink и съм страшно доволна от избора си.Плотовете ни са на Егер,с пвц кант.Понеже майстора ни е моят девер съм сигурна,че изпълнението ще е качественно и на ниво.

# 254
  • Мнения: 970
Да се запиша и аз в темата. GrinningУтре ще ни монтират кухнята.Много исках да е чамова,но след всичко прочетено се отказах.Обаче пък си избрахме пдч,което напълно имитира чама Wink и съм страшно доволна от избора си.Плотовете ни са на Егер,с пвц кант.Понеже майстора ни е моят девер съм сигурна,че изпълнението ще е качественно и на ниво.


Валенце,браво!Ще чакаме снимки! Wink

Общи условия

Активация на акаунт