Педиатър Йосиф Йосифов

  • 37 432
  • 348
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 529
Кви сте такива "юзери", нещо няма ли регистрация за вас  newsm78 не разбрах какви са доводите на тоз доФтор  Thinking ама конкретно, без чак сълзи в очите... Rolling Eyes

# 46
Моят съвет е всеки да послуша вътрешния си глас, какво е добре за неговото бебе, никой няма монопол над истината, доктор Спок е известен, защото е имал революционни идеи по въпросите за отглеждането, д-р Йосифов е един бг д-р Спок, искрено отдаден на идеята, но само майката знае кое е добро за нейното дете и само тя може да реши дали да му се довери

# 47
  • Мнения: 529
Миля Валя111111111111111111, благодаря за съвета  Laughing днес реших да посмятам - 10 пациента по 100 лв. = 1000 лв. чисто, без наем за кабинет, данъци и др. легитимиращи атрибути  newsm78 10 пациента по 30 мин. на посещение (плюс 30 мин. за придвижване да речем) са 10 часа грубо. Значи не е невъзможно да ги посетя с колата всички за 1 ден  Rolling Eyes, че и да обядвам все пак. Пък ако имаме 5 работни дни, по 10 пациента на ден = 5000 лв....това грубо, щото все пак не посещаваме всичките си пациенти всеки ден все пак......За това скромно заплащане, бих била чмного любезна, есмихната и прекрасна и то най-безкористно  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 7
Миля Валя111111111111111111, благодаря за съвета  Laughing днес реших да посмятам - 10 пациента по 100 лв. = 1000 лв. чисто, без наем за кабинет, данъци и др. легитимиращи атрибути  newsm78 10 пациента по 30 мин. на посещение (плюс 30 мин. за придвижване да речем) са 10 часа грубо. Значи не е невъзможно да ги посетя с колата всички за 1 ден  Rolling Eyes, че и да обядвам все пак. Пък ако имаме 5 работни дни, по 10 пациента на ден = 5000 лв....това грубо, щото все пак не посещаваме всичките си пациенти всеки ден все пак......За това скромно заплащане, бих била чмного любезна, есмихната и прекрасна и то най-безкористно  Mr. Green

хе хе хе хе - колко типично - колко дребно - колко мизерно - да се гледа в канчето на другите. няма да сте усмихната и любезна, прекрасна едва ли въобще е възможно, ще сте дребнава, заядлива и посредствена (не под този ник не е  свекървата ви, но е добре да се замислите дали не е права). 

между другото ЗА МЕН ЛИЧНО предоставяните услуги (изключвам приятелството от тях) са на стойност поне 4 пъти по - висока и ако плащах тази по - висока сума пак щях да се чувствам добре и "на далавера".  слава богу, че имаМЕ такъв доктор, благодарение на когото прегряването е прегряване, а не алергия, благодарение на когото не е нужно да висим в поликлиники, от които лъха смрад и мраз и когото сме се обаждали в 1 през нощта с въпроси, които ме е срам и смях сега да цитирам и той спокойно ми е обяснявал, без да ме унижава и присмива, какво е положението.

всеки сам си решава за себе си. нашите решения са направени, обмислени, преживяни и доказани.

# 49
# 50
  • Мнения: 12
По принцип се интересувам от лекар, който би идвал вкъщи, а не аз да чакам по поликлники. Бих му се обадила на този доктор, но ми се искат още мнения - някой знае ли къде работи, с какво точно се занимава освем домашните посещения. Ще ми се малко инфо за тези неща, дано има кой да каже нещо по въпроса. Че все пак не е лесно да си повериш детето на непознат. Дано помогнете, благодаря предварително.

# 51
# 52
  • Мнения: 419
По принцип се интересувам от лекар, който би идвал вкъщи, а не аз да чакам по поликлники. Бих му се обадила на този доктор, но ми се искат още мнения - някой знае ли къде работи, с какво точно се занимава освем домашните посещения. Ще ми се малко инфо за тези неща, дано има кой да каже нещо по въпроса. Че все пак не е лесно да си повериш детето на непознат. Дано помогнете, благодаря предварително.
Докторът е доцент. Преподава в Медицинския университет и в Нов Български. Аз също го избрах поради главната причина че не ми се виси по поликлиники. Грижи се за малчо от първия му ден у дома и не съжелявам за избора си. По Коледа имаше и тържество, където видяхме много здрави и жизнени деца, горди възпитаници на д-р Йосифов. Wink

# 53
Абе какъв доцент, какви 5 лева бре? Като специалист няма да о обсъждам че ме сърбят ръцете да пиша лоши неща, но факта, че успява да задържи само някаква частна практика е показателен. Та, къде е доцент??? В НБУ какво би преподавал? Може би актьорско майсторство? Нежели в МУ. Че e PhD - ok. Ама вие се уляхте с лъжи.

# 54
  • Мнения: 419
Абе какъв доцент, какви 5 лева бре? Като специалист няма да о обсъждам че ме сърбят ръцете да пиша лоши неща, но факта, че успява да задържи само някаква частна практика е показателен. Та, къде е доцент??? В НБУ какво би преподавал? Може би актьорско майсторство? Нежели в МУ. Че e PhD - ok. Ама вие се уляхте с лъжи.
Да, показателен е факта че има доста стабилна частна практика именно защото е добър специалист. Затова хората си плащат с удоволствие за неговите услуги вместо да запишат децата си безплатно.Аз детето съм си го записал при личния лекар колкото да се води някъде, но този доктор го избрах именно защото срещнах много доволни хора от него и ми е удобно че идва у дома. А това че е преподавател  -не знам от къде си толкова убедена че са лъжи, но аз не мисля че един стабилен човек като него би се занимавал с лъжи. Все пак ми беше достатъчно да отида на едно от партитата организирани от доктора и вече не се съмнявам че съм направила правилния избор- видях много доволни и благодарни родители и здрави и жизнени деца.

# 55
Толкова съм убеден, че е лъжа че е преподавател, защото го няма в списъка с преподавателите, както в НБУ, така и в МУ. И пак питам, какво би преподавал в НБУ, като изключим актьорското майсторство? Как е доцент, като няма хабилитационен труд? Как няма да сте доволни като не търсите второ, специализирано, експертно мнение? Rolling Eyes
[/quote]
, но аз не мисля че един стабилен човек като него би се занимавал с лъжи. [/quote]

Е сега ще ви присветне една лампичка, че се занимава. Пак казвам, че ме сърбят ръцете да разкажа колко е "специалист", ама ще си затрая.

# 56
И за да не съм голословен, кажете как си обяснявате последното мнение тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388214.0 и ще говорим пак.

# 57
съжалявам, но нямам регистриция.

Бих искала да попитам майките, които изполват услугите на д-р Йосифов - по колко заплащате? От познати знам, че взема между 100-200 лв./месец

Аз желая да се възползвам от услугите му, макар и всички злословци тук! Познавам много доволни от него!!!

п.с. А той работи ли в някоя болница? В коя? Разкажете нещо за неговия професионален опит!

# 58
Добре де, скъпи майки... Замислете се сериозно! Защо д-р Йосифов няма кабинет, практикува само частно, ходи по домовете и не работи никъде другаде. Елементарен е отговорът - защото ако стане нещо, не носи никаква отговорност, а и къде ще го намерите, за да му я потърсите!? Явно е, че в НБУ и в МУ, няма да го откриете, както е и явно че си фантазира, че е доцент.

Ако беше МЕГАспециалист, както се спукахте да го определяте, абе как се случи така, че нито една болница било то частна или държавна, не се излъга да го покани да се прави на мега специалист и там?

Това че първоначално омайва пациентите, опирайки се на нулевата медицинска култура на повечето хора изобщо не значи, че е какъвто и да е било специалист. Както знаете, и едноокия е цар сред слепците. Каквото имах - казах. Рискът е Ваш. Това е последното ми мнение. Мисля че, поне успях да улича "доктора" в поне 2 лъжи.

# 59
  • Мнения: 12
Това тука се превърна в някакъв спор за и против. Горкия доктор, ако знае какви страсти предизвиква. Май ще се въздържа, така и не ми стана ясно къде работи, педиатричен кабинет има ли че да отида направо там да говоря? А кои ви каза, че е доцент, къде го пише?

Общи условия

Активация на акаунт