Моментите, в които се разтапяме.

  • 7 620
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 283
Хайде нещо още от мен:
Той ми говори нещо и завърша с "...ОК, госпожице" обяснявам: "Аз съм г-жа", "Не, не си"(за него г-жите са учителките в ДГ), "Съм!Питай тати... аз съм негова г-жа" ... "Не, искам да си моя г-жа" ... включихме и тати в разговора, който обобщи "Мама, е моя г-жа защото ми е жена, но ти я наричай госпожице а тя ще ти се радва"

# 16
  • Мнения: 2 096
хихихи, Desem много милички..

# 17
  • Мнения: 2 821
Постоянно ме разтапят. В съревнованието си да са по-близо до мен, една през друга ме прегръщат и целуват...Правят ми прическа, и двете на главата ми Mr. Green...
Обожавам топлите им прегръдки сутрин на събуждане Heart Eyes
Наистина няма друга такава любов!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Като се тръшна от главоболие на дивана (в последно време често ми се случва  Tired) сина ми идва с една тъжна физиономия, целува ме и ми казва:
-Мамо, не бои гавичката, аз цунка!Мина, мина! - усмихва се и чака да му кажа, че ми е минало за да играем.Направо ми се плаче в такива моменти.
Или като му се карам за нещо, той навежда главата виновно за секунда, след това вдига един влажен и лукав поглед и казва "Бичам те, мамо".Едва успявам да се удържа и да остана сериозна, за да му обясня, че белята която е направил е опасна..

# 19
  • Мнения: 2 011
Даааа, мили мами - всичко казано до тук е много точно - ама ние направо се разтапяме , а да разширим малко темата .... Помните ли случаи когато сте се разтапяли до сълзи?
Мисля, че на всяка майка се е случвало,  споделете момента !!! Peace
Аз помня първото стихче на сина в градината. Учехме го толкова сериозно, а той не влагаше никакво чувство , никаква емоция ....Но когато отидох на тържеството останах смаяна от начина по който беше казано стихчето . Нищо общо с ученето в къщи. Учудих  се че собственото ми дете изрецитира така стихотворението Flutter Rolling Eyes След края на тържеството малкия попита как се е справил аз му отговорих че е бил блестящ а той мило ми каза ..: МАМО , ЗА ТЕБ ! -а на мен джуката ми трепереше силно и сълзите ми бяха  в очите. Имам и други изпълнения подобни но този никога няма да  забравя...
 Cry Cry и сега като се сетя пак ... Cry

# 20
  • Мнения: 1 195
много хубава тема  Hug
ааз си умирам от щастие когато малкия реши да ме прегръща и целува и ми подари една лигава целувка Simple Smile
Другото което обожавам е когато си свали панталона и чорапогащника(чорапите) и почне да тропа с босте крачета с една безкрайно щастлива усмивка Wink
Или като се сабуди вечер и си промуши ръчичката през креватчето да хване моята и я задърпа, сложи си я под главата и заспи блаженно ..................
и още мнооого много други

# 21
  • Мнения: 372
До сълзи на всички изяви по тържества от детската и сега училище....слагам си очила, да не ми личи, че изглеждам странно на околните. Също и когато ми поднася онези направени саморъчно подаръчета за 8-ми март и други празници.

# 22
  • Мнения: 789
 Peace за темата!

Когато ме чуе да кашлям и ми предлага "Мами,искаш ли сиропче или чайче?",когато вечер си пожелаем "Лека нощ" и ме гушва толкова силно....,когато се хвърля да ме прегърне като го взимам от училище,когато ми носи цветенце или тревичка след разходка с татко си...Моментите ,които ме разтапят са безброй,не се сещам за всичко... Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 434
Хихи,сладурска тема много Hug  bouquet

Радвам се сутрин като ме целуне и ме гледа с блещукащи очички,казва ми Сисиии Laughing Heart Eyes

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 21:23 от Сис*че

# 24
  • Мнения: 919
Когато ме гушка и ми казва "Мамо,много те обичам!" Heart Eyes
И още много подобни моменти...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Много мила тема наистина. Разтапям се когато ме гушка та чак ме стиска и ми казва колко много ме обича, когато сутрин в почивните дни се настани  в леглото ни и се гушкаме всички заедно. Има и много други моменти, които наистина са ми доставяли голямо удоволствие.

# 26
  • Мнения: 299
Разтапям се , когато идват при мен и почват да ме разтриват с малките ръчички , защото знаят ,че обичам и карам баща им да го прави. Умилявам се , като ги гледам как спят спокойно и изглеждат като ангелчета. Обожавам когато минава покрай мен и ми казва съвсем небрежно Мамон , обичам тлее! “ и има още хиляди неща всеки ден , който ме карат да се чувствам най-щастливата жена на планетата.

# 27
  • Мнения: 1 817
Разплаквала съм се от умиление доста.
На първото тържество в детската градина. Как само се стараеше малкото ми момче. Голям рев му дръпнах. И много горда бях.
Последно ме разплака , когато получих за 8 март картичка "Море от любов" с послание лично написано от него. Искаше да го прочета на глас,....но аз просто не можех,.. защото не ми излизаше глас от вълнение.
 А той ме попита"Мамо, защо плачеш ?" Казах му "От щастие, защото те обичам!"

Разплаквала съм се, когато малкият ме посреща бягайки  с разперени ръчички след ...двучасова раздяла. И после се вкопчва в мен, като раздава целувки.

Темата е страхотна. Толкова нежност на едно място. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 232
Моментите са толкова много и ми се  иска никога да не свършват....
Когато големият(на 5г.) тръгва на ДГ и всяка сутрин ми пее,,Мила, моя мамо" ако случайно забрави ми се е обаждал от телефона на баща си (още преди да си тръгне от градината)за да ми я изпее от коридора там.
Когато всяка сутрин ми казва, че съм любимата мама и съм най-добричката и сладка мама на света.
Вечер като ми държи ръчичката докато му разказвам приказка, а след това пак ми пее,,Мила моя мамо".
Като ми бере малки цветчета от полянката и ми ги носи  да си ги сложа на косата.
Като ми дава вечер от неговата вода да си пиина...

Малкият ми е по-специално дете с проблеми на 3г., но моментите които ме е разтапял са многобройни.
Знае малко думички, не говори все още, но още преди година много съзнателно почна прегръщайки ме силно и стискайки ме с ръце и крака да ми казва-,,бичам".
Когато се  връщам от някъде  и протяга ръчички да го гушна после ме гали по косата и ме гледа с радостни очи.
 Когато ми отмества косата от очите да не ми пречи.
Когато се опитва да ме храни със солети и лъжици с неговата храна.
Когато ме целува по бузите и отвреме на време похапва от радост...
При всяко ма-ма или ме-меее ( мама).

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 14:26 от Deja Vu

# 29
  • Мнения: 2 448
Страхотна тема!  Hug
Моментите са толкова много. Вечер като се приспиваме и си говорим тихо под завивките и преди да го оставя сам в стаята му обичам да го гледам как спи, като кукла е.  Crazy
Моментите, в които му подарявам нещо, независимо колко дребно, толкова емоционално и с благодарност реагира, да ти е кеф да го правиш.
И пресен пример от сутринта - дават по ТВ някакви момичета, които пеят и аз го питам "ти харесваш ли момичета", той "не", аз "какво харесваш тогава"  Rolling Eyes , той "теб".  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт